Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 23:00:05


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 82  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 19. Aug 2021 9:43:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 95
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Duflo by som nepovedal, ze bude postacovat len tolko, ale pravda, ze tomu snehu netreba vela, aby sa sklzol dolu zo strechy. Povrch plechovej krytiny je hladky, ako hovoris, tak by to malo ist o to lahsie. Moze byt, ze nie kazdy bude aj takuto sluzbu poskytovat, ale hej, isto budu mat kontakty minimalne na niekoho. Si takto dohodia ksefty vzajomne.
Mayky tak celkovo, ci ju treba pocas uzivania nejak osetrovat som myslel. Takze ziadne natery nie su potrebne v buducnosti. Okej, to sa mi paci. Cim menej roboty, tym lepsie. Kiez by to tak bolo pri vsetkom.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 23. Aug 2021 12:41:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
duflo pozrel som, bol som u predajcu a aj som vybavil a objednal. lepsie, ked som si to nazivo pozrel, ako si aj pisal. je to rozdiel vidiet takto, nez len na obrazku. tak teraz uz len cakat na dodanie. dodaciu dobu maju teraz 3 - 8 tyzdnov, tak cakam, kedy sa ozvu. keby to aj bolo tych 8 tyzdnov, tak sa to akurat postiha do zimy. tak som rad, ze to tak vyjde.
norci22 vyskusal som a podarilo sa veru aj mne nieco malo dat dolu. potesi kazde usetrene evricko, no nie? sice som nemal obrovsku strechu, ale objednaval som okrem krytiny aj odkvapy a taketo veci, tak asi aj vdaka tomu mi predajca dal par percent dolu.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 27. Aug 2021 10:29:13 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
vavriro vsak bolo by divne, keby mi predajca nevedel poradit montaznika. to je taka polovicna robota by som povedal. tak vies, ked stecie voda, tak ani snehu by to nemalo robit problem. si aj bol uz u predajca sa popytat, ci ako si na tom teraz? aby si to aj postihal, kym zima pride. to ta nechcem strasit, ale tak sam isto vies, ze v zime sa horsie o dost robi.
burak tak parada, uz mas polovicu roboty za sebou. teraz len cakat. ale tak u nich mas istotu, ze ked ti daju nejaky termin, tak ho aj dodrzia. myslim, ze ti to este upresnia cez predajcu nejak, ak by si ich kontaktoval s touto poziadavkou.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 02. Sep 2021 13:32:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
Vavriro presne to si aj ja hovorievam a hladam aj take moznosti. Nielen takto pri streche ale vseobecne. Volim take, ktore nevyzadaju dalsiu udrzbu. Ono keby si velmi chcel, tak mozes oplachnut hadicou alebo vapkou, ked ti ostane zaseknute nejake listie, alebo sa ti prezenie ponad strechu krdel prave najedenych vtakov. Pre ktory model si sa rozhodol teda? Teda predpokladam, ze uz mas vybrate nieco za ten cas. Ci si tiez z tych nerozhodnych?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 03. Sep 2021 12:54:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
zdravim vas, chcel by som teraz na jesen spravit strechu na dome. odporucili by ste mi ist k predajcovi objednat nieco alebo sa to da vyriesit aj nakupom cez eshop nejak? radsej z domu riesim veci, nech nemusim nejak behat a zhanat.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Sep 2021 13:29:33 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Majcich tiez ta zdravim. Jednoznacne by som ti odporucil navstivit predajcu, co sa tohto tyka. Ono vies si vsetko pozriet a vyhladat aj online. Predajca ti moze ale skorej spomenut take veci z praxe napriklad, co sa na strankach nemusis docitat. Vies take tie, s cim sa mu zdoveria jednotlivy zakaznici. Ci uz nejake rady pri vybere alebo co sa montaze tyka. Aspon za seba mozem povedat, ze krytinu by som online istotne nekupoval bez toho, aby som ju predtym nevidel nazivo na nejakom vzorkovniku aspon.
Burak jasne, da sa aj takto. Nie je to isto tak, ze len pri velkych strechach sa podari lepsia cena vychytat. Aj ked tieto ostatne veci objednavas k nej aj to je dost velka objednavka.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 07. Sep 2021 9:55:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 95
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Mayky mam pocit, ze taketo krdle mi skorej ponad auto lietaju zakazdym. Ale dobra pripomienka. Sa mi pozdava takato nijaka udrzba. Neviem, co by som robil roky dozadu, ked neboli taketo moznosti. Som ti nejak sfajnovel a hladam taketo bezudrbove riesenia pri vsetkom. Nejak som praveze nebol nerozhodny v tomto nakoniec. Taku klasiku som vybral, Classic C ale v tej tmavej hnedej farbe, tusim to maju uvedene ako cokoladova alebo cokoladovohneda.
Duflo no ved hej, teraz ked si to tak zoberiem, tak logicky je to tak. Bol som veru, pozrel som si to cez tu stranku, co si mi poslal. Nenapadlo by mi, ze sa takto da vyhladat predajca. Ozaj jednoduche to bolo. Lepsie ako behat po predajniach a vypytovat sa. Takto som prisiel rovno na hotove a nemal som to ani tak daleko od domu. No co ti poviem. Tak objednal som, teraz cakam na dodanie. Si ma doplasil s tou zimou, tak som si povedal, ze nejdem zbytocne spekulovat. Vsak preco by som aj. Vyrobca dobry, krytina kvalitna. Uz ostava len to, aby bola na streche nahodena.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 08. Sep 2021 9:24:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*Norci pripustam, nie je to zly napad. ale rad by som mal jasnejsie v tom, ze ktoru krytinu by som dal na strechu. akoze jasne, ze plechovu, ale od ktorej firmy. je toho predsa len viacej teraz uz v ponuke nez to bolo kedysi, ze si sa musel uspojit len s jednou max dvoma moznostami. teraz je tam blachotrapez, ruukki, janosik, maslen a neviem co vsetko este dalsie. preto som chcel poradit, kto ma s akou skusenost. takze ty si to bol tiez popozerat najskor?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 08. Sep 2021 16:05:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
Vavriro niekedy stavam pod kablami s autom a potom to tak vyzera. Preto mi napadlo toto prirovnanie. No bodaj by si nadaval na to, ze sa nemusis o nic starat. Pekne pekne, to moze zaujimavo vyzerat. Fasadu mas akej farby? Nejaku bledu tipujem, ked krytinu si tmavu zvolil. Ze to bude kontrastovat. Uz mas aj teda objednane?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 09. Sep 2021 7:38:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
norci22 tak ano, ked davas vsetko potrebne, tak sa to vie nazbierat. by clovek ani nepovedal. to asi vacsina ludi caka len, ze objedna samotnu krytinu a tym je to vybavene. ale odkvapy, lemovanie, zabrany a neviem co vsetko dalsie. spociatku som bol tiez v tom, ze mi nic ine ako plechy netreba, ale rychlo som bol vyvedeny z omylu. dobre, ze sa to da vsetko nakupit u jedneho vyrobcu a nemusel som behat kade tade.
majcich hladas niekoho kto si dava na strechu plechovu krytinu alebo niekoho, kto ju uz ma a chcel by si nejake skusenosti, co sa uzivania tyka? ak prva moznost, tak ti mozem poskytnut nejake informacie. minuly mesiac som bol akurat u predajcu a objednaval som krytinu Ruukki. nad ktorym vyrobcom uvazujes? ci zatial len prieskum robis?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 82  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt