Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 11:55:48


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 82  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pia 10. Sep 2021 7:10:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*burak viacej by som prijal, keby ju uz niekto mal a vedel by mi povedat aj nejake realne skusenosti uz behom uzivania. ale nebranim sa ani takym informaciam, keby tiez teraz niekto objednaval, kupoval a vybavoval tak celkovo. tak to si pre mna celkom vhodny adept. pozeral som hlavne ich a potom tak zbezne, ze ake su dalsie moznosti. najviac som im prikloneny. zatial sa ti to ako pozdava? jasne, ze nie strecha, ale tak to vybavovanie a vyber.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 10. Sep 2021 9:49:55 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Majcich ked nieco taketo dolezite idem kupovat, tak si najskor dopredu pozistujem a potom idem k predajcovi. Aby som vedel, na co sa mam pytat. Tak to mas dost vela moznosti v merku. Napriklad by som sa zameral na to, ktora firma ako dlho posobi na trhu. Aky poskytuje servis, co sa tyka montaze. Aku zaruku davaju na krytinu a podobne veci. Vies, take tie zaklady, aby si si porovnal a lahko potom zuzis vyber.
Burak mi z duse hovoris. Lebo povie sa, ze ide sa kupovat a robit strecha. Ale to nie je len ta krytina ako hovoris. Treba tam aj latovanie, izolaciu a ine zabezpecit. Kupit potom krytinu je uz to najmenej. Jasne, dobry vyrobcovia a predajcovia ti vedia vsetko na komplet ponuknut, to by bolo asi divne, keby si musel krytinu u jedneho kupovat, odkvapy zase inde a takto.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 13. Sep 2021 12:45:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 92
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Mayky presne tak, fasada je bleda, neviem co je to presne za odtien, to si uz nepamatam. Kapucino alebo take nieco? To tieto sialene nazvy farieb su pre mna este horsie, nez ked sa to oznacuje cislami. No tak zo zenou sme to tak nejak spolu vybrali jedno aj druhe, aby to teda ladilo. Nech to zase nie je nejaka sialena kombinacia. Mam to aj objednane, jasne. Vsak ono na pristresok zase toho tolko netreba, takze by to malo byt hadam aj celkom rychlo dorucene k predajcovi.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 16. Sep 2021 11:22:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Potreboval by som vymysliet nejaku krytinu len na taky pristresok pre auta... Mate napady, co by tam bolo najlepsie?.. Ked to mam tak povedat, nezalezi mi na tom, aby to vyzeralo nobl luxusne, nebude to priamo na ociach... Ale na com si davam zalezat, tak to je kvalita... V tomto pripade aj ked nebude na ociach, ale nech vydrzi...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 20. Sep 2021 7:33:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*Norci22 akoze sa nevyberies len tak rovno k predajcovi? sa chces nejak pripravit a sam si nastudovat informacie? ako aj to je jedna z moznosti. fuha, ale to da asi celkom dost roboty, ked si to mam takto zistovat o kazdej jednej firme, nie? som este premyslal, ze by som ich rovno oslovil so ziadostou na cenovu ponuku. to by tiez mohol byt dobry krok na zaciatok, nemyslis? a potom by som teda pristupil k nejakemu selektovaniu. ale ak mas rovno nejaky typ na konkretnu firmu, ci uz z tych, co som vymenoval, alebo nejaku dalsiu, tak kludne daj vediet.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 22. Sep 2021 8:46:29 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
vavriro tak to pardon, nechcel som ta nejak doplasit. len som to tak spomenul, ze treba aj s tymto pocitat. ale vsak ako si teraz na tom? mas vybrate a objednane, to je zaklad. uz kedy krytina dorazi, to ovplyvnit nevies. nemas nejake aktualizacie a informacie, co sa tyka doby dodania? predlzovali dodanie, tak ci aj teba sa to tyka. ono nahodena na streche uz bude rychlo, to je tak robota na den max dva. zalezi aka je strecha a kolko chlapov to bude robit.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 22. Sep 2021 15:54:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
Kralovic skus kontaktovat tuto Vavriro ten tiez teraz akurat nedavno objednaval plechovu krytinu na nejaky altanok alebo zahradny domcek, nespomeniem si teraz. By ti vedel poskytnut cerstve informacie. Ale kludne sa pytaj, aj by som ti mal vediet zodpovedat aspon tie zakladne otazky. Tak ti poviem, ze sme tu mame debatu o plechovej krytine. Ci si chcel davat nieco ine?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 23. Sep 2021 13:20:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
majcich tak ti poviem, ze pozdava. co som pozeral najskor na stranke, tak tam sa vies v pohode zorientovat. mas tam ilustracie a popisy, ktore su zrozumitelne. stretol som sa uz aj s takymi u niektorych firiem, ze som dokola cital to iste a stale som nemal jasno, o co vlastne ide. to ale tuto nie. pri kazdom modely mas vsetko potrebne rozpisane. vies si pozriet cennik, vies si tam pozriet nejake montazne navody. no proste vsetko mas k dispozii.
norci22 ved prave, to si vacsina ludi predstavuje uz ci samotnu skridlu iba alebo plechovu krytinu, ale je za tym omnoho viacej veci, na ktore treba mysliet pri vybere. ono ide tam izolacia, musi byt krov nejak zabezpeceny, kym sa tam polozi krytina. nie je to len tak, ze ti pride domov v balikoch plech a privrtas ho na strechu. to by sa robilo, keby to bolo taketo jednoduche.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 24. Sep 2021 11:40:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Mayky plechova krytina by bola veru fajn... O to sa netreba nijak starat... Nemal som praveze ziadnu predstavu... Jedine, co mi napadlo, bol lexan... Ale plech bude jednoznacne lepsia volba...
Vavriro vedel by si mi k tomu nieco viac povedat?.. Ako kludne mozes aj rovno dodavatela poradit... To by mi aj dost vyhovovalo... Proste by som vedel, ze teraz to niekto cerstvo takto riesil ako ja... Tak hadam bude vediet, co je dobre a co nie...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 28. Sep 2021 7:34:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*burak dost podstatna vec toto by som povedal. ked ides nieco kupovat a vybavovat, tak hladas take info, aby si sa v nich vedel, co najlepsie a najrychlejsie zorientovat. toto co si pisal mi pripomenulo jedneho profesora zo skoly. ten take poucky a take nabiflene texty od nas chcel, ze pochybujem, ze polovica ludi tomu vobec rozumela. preto je niekedy aj menej viac a lepsie sa bavit normalne ludskou recou a pouzivat normalne prirodzene slova. akoze ano, niekedy veci treba opisat odborne, aby to bolo zretelne.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 82  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt