Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 20:04:16


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 82  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 13. Okt 2021 12:28:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 92
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Kralovic ale tak to neviem, ci ti mozem hovorit, ze od koho mas kupovat. Maximalne ti tak mozem povedat, ako som to ja riesil. Vyrobcov si vies predsta vyhladat na nete alebo sa ist pozriet do predajni s krytinami. Tam mavaju aj vzorkovniky, tak by si si vedel pozriet a porovnat, ci v tom vidis nejaky rozdiel. Samozrejme, ze je medzi nimi rozdiel, ale neviem, co preferujes napriklad.
Duflo takto som si to aj ja hovoril, ze v lete je taka sezona, kedy chcu ludia porobit, aj dovolenky si poberu kvoli tomu, tak potom su robotnici a take dobre partie hned vybukovane. Takze dobre, ze som to nechal na jesen aj. Pocitam s tym, ze by mohlo byt hotove. Neviem, ci sa mi potom este oplati pustat do niecoho dalsieho, alebo si dam nachvilu pauzu.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 14. Okt 2021 11:52:57 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Burak to muselo byt celkom neprijemne, ked sa takto zbadal neskoro. Bol asi v takej euforii, ze strechu povybavoval, ze na toto zabudol. Inak neviem. Vsak je to logicke, ze treba aj niekoho na robotu vybavit.
Majcich ale istotne ano. Skus si pozriet nejake fimy teda len tak namatkovo, ze ktora kolko ponuka zaruku. Budu to rozdielne cisla. Tak ci sa na to prihliada alebo nie, to ti neviem povedat. Mozem hovorit len za seba a pre mna je to teda dost podstatna informacia. Niektore krytiny zacnu odchadzat po 5 rokoch, ze na nich vidno opotrebenie alebo vyblednu. Preto logicky cim vyssia zaruka tym lepsie si myslim. Ale jasne, vsak to objednavas spolocne s krytinou a rovno ti to hodia do jednej cenovej ponuky vsetko.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 15. Okt 2021 7:09:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*Norci22 tak to by bolo asi nadlho, keby mam pozerat kazdu jednu firmu, ci nie? akoze par som ich spomenul na zaciatku, ale ze by sa mi chcelo o kazdej si robit nejaky vacsi prieskum tak to nie. to bol asi aj taky hlavny dovod, preco som sa prisiel sem poinformovat. trochu si to na jednej strane zjednodusit, ale zase vypocut si aj nazory a skusenosti. ved to dufam, ze sa to takto robi, nech to mam vsetko naraz vybavene a objednane. a hlavne aby to naraz aj prislo, nieze budem jedna cast mi pride a na zvysok budem musiet este cakat mesiac.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 15. Okt 2021 12:47:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
norci22 inak zaujimave, ze som nepocul o opacnom pripade, ze by partia bola, ale krytina by meskala. vsak to je len dobre samozrejme, ci pre firmu alebo pre zakaznika. len som sa tak zamyslel nad tym.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 18. Okt 2021 10:41:42 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Majcich tak ono zase nepotrebujes robit neviem ake prieskumy. Len tie zakladne parametre, keby si si u kazdej z tych firiem pozriel, tak to by nebolo tolko roboty s tym. Ale tak je moznost, ze ten vyber zuzis na zaklade cenovych ponuk. Len ked cena podla mna nie je to, podla coho by si sa mal rozhodovat. Akoze hej, aj podla nej, ale nie pozerat vyslovene len na to. S tym som sa este nestretol, ze by prave krytina chodila po castiach.
Burak akoze myslis, ze by sa objednala partia ale krytina nie? Ci ze by krytina meskala?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 18. Okt 2021 11:32:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Mayky mam jedneho v merku, bol som sa na to aj popytat minuly tyzden a presne ako si povedal, ze tam nemam s cim cakat, s cim vyhat, tak som rovno aj objednal... Buduci mesiac mi ma dorazit, tak potom to tam namontujem... On mi tiez povedal, ten predajca, ze to aj sam zvladnem... Pripadne ked si len na vypomoc niekoho zavolam... Ten falcovany som aj objednal... Nemam tam s cim spekulovat...
Vavriro uz je toto si myslim bezpredmetne, uz som bol objednat. Prebehol som si diskusiu, ze koho tu tak najviac ludia spominaju a dopatral som sa k jednemu, co sa mi uz aj predtym pozdaval.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 20. Okt 2021 8:48:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
norci22 tak, ze by meskala som to myslel. ale zase ked oni povedia termin, kedy ti dorazi, tak to vtedy aj je. nepocul som este o tom, ze by dodatocne predlzovali terminy. ak aj byva dodacia doba dlhsia, tak to je vseobecne pre vsetky krytiny alebo ako je to teraz, tak celkovo stavebne materialy vsak. ale tak ci tak sa mozes spolahnut na ten termin, ktory mas uvedeny.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 21. Okt 2021 8:34:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
Kralovic to si aj ja myslim. A od koho si nakoniec zobral tu krytinu? Tak ako si to planoval, ci ta predajca spracoval na niekoho ineho?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 22. Okt 2021 7:46:20 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
vavriro no v to dufam, ze bude buduci mesiac. dali mi termin, tak spolieham na to, ze vtedy to aj bude. co mi hovoril predajca, tak ze ked daju termin, hoc aj takto, ked je takto predlzena dodacia doba, tak proste ho dodrzia. nie je tak, ze by nejak vymyslali a robili nejake prietahy.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 26. Okt 2021 10:11:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 92
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Kralovic tak potom dobre, si si utvrdil som nazor. A co si objednal? Aku krytinu nakoniec? Je mi jasne, ze plechovu, ale tak myslim konkretnejsie, ze ci nieco z tych falcovych alebo si vybral uplne nieco ine.
Duflo ved to je okej, nie? Aj ked budes cakat dlhsie, ale aspon vies o tom od zaciatku. A nie ako to robia niektore spekulantske firmy, ze ti daju termin a potom ho podchvilou predlzuju. Takto ked vies hned, kedy ti ma dorazit, tak vies aj zariadit lepsie.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 82  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt