Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 11:03:33


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 82  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 06. Jún 2022 11:04:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
Samouk taketo nieco by som si vedel predstavit. Teraz v blizkej dobe neplanujeme, ale tak to sa moze rychlo zmenit vsakze. Pre inspiraciu mi mozes napisat, ze kto ti to robil? Resp aka je to krytina? Mam na mysli hlavne presny model.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Jún 2022 11:24:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Okt 2017 13:34:20
Príspevky: 59
Bydlisko: Čierny Balog
americano ozaj hej? to som nevedel, ze sa to takto rozlisuje, ja reku sa normalna stresna moze pouzit aj na ten obklad. ak sa ti to podari najst, tak si to rad pozriem, lebo je to novinka pre mna, ze by aj tie fasadne krytiny specialne niekto robil.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 07. Jún 2022 10:21:48 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
Vidim, ze tu riesite nejaku fasadnu krytinu, akoze tiez som nevedel, ze nieco taketo specialne existuje, ale rad sa tiez priucim. Ale teda kvoli comu sem prichadzam. Chcel by som plechovu strechu na taky altanok a pristresok. Len cil neviem, ze podla coho vybrat tu krytinu. Bol som pozriet u jedneho predajcu, co ma tak vonku aj vystavene tie kadejake plechy, nech si to mozu ludia pozriet, ale priznavam, ze mne to prosto na pohlad vsetko vyzera rovnako.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 07. Jún 2022 11:21:22 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Je pravda, že na pohľad ten rozdiel moc vidno nie je, ak nie si práve odborník na strešné krytiny. Najlepšie si to popozerať alebo sa opýtať predajcu, že aká je tam napríklad hrúbka toho plechu, či to má aj nejaké úpravy, alebo kľudne aj akú záruku ti na to dajú.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 08. Jún 2022 6:34:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Ajaj, som sem dlhšie nezablúdil a aha aká debata o ten mojej fasáde, čo by som chcel oplechovať. Asi nie som jediný, ktorému niečo takéto napadlo. Tiež by som uvítal, keby sa spomenul niekto konkrétny, kto má takéto krytiny. Tiež som si myslel, že sa na to použije normálny plech, čo aj na strechu, ale tak keď ich robia špeciálne na toto ako obklady, tak asi to bude mať nejaké opodstatnenie.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 09. Jún 2022 7:03:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Nov 2016 13:53:11
Príspevky: 80
galadriel toto ti este nespomenuli? tolko reci okolo toho a ze by ti niekto napisal, tymto napis, oni to maju, tak to nie, haha. ale nie srandujem, no. skus si pozriet ruukki, normalne si daj ich web, tam si navol krytiny alebo produkty alebo ako to maju oznacene a tak ku koncu by mali byt tieto fasadove. ved to uz podla popisu rychlo zistis, ktore su ktore.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 10. Jún 2022 9:06:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Sep 2017 7:59:07
Príspevky: 79
Livianito tiež som sa zaujímal o takúto krytinu a popozeral som si nejaké tie veci, aby som mal čo najviac info, nech viem, aké výhody to môže mať. Ono krytina upravovaná je, vďaka tomu má dlhšiu životnosť, nezačne hrdzavieť ani nič podobné. Keby nebola nijako upravovaná, tak tá oceľ by asi nevydržala dlho byť pekná.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 13. Jún 2022 8:03:50 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Livianito zaruka sa odlisuje pri kazdom vyrobcovi, to ti mozem garantovat. Preto by som volil niekoho, kto vie poskytnut dlhsiu zaruku, nez je ta standardna dana zakonom. Ked sme my kupovali krytinu, tak sme si mohli aj vybrat, ze aku zaruku chceme. Akoze jasne, ze nie len tak sami od seba, ze sme stretlili nejake cislo, ale boli na vyber take triedy zaruky alebo ako by som to nazval.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 13. Jún 2022 10:09:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Mar 2017 12:47:06
Príspevky: 87
Dakujem vam pekne za ohlasy. Som rad, ze aj tu sa strecha paci. Mila toto je ta antracitov, ta tmava seda je este o nieco tmavsia. To je tak medzi touto, co sme vybrali a ciernou. Myslim, ze tato sa viacej hodi aj k tomu plotu, nechceli sme zase, nech je to nejake moc tmave, lebo ta fasada tiez nie je uplne najbledsia. Vy mate aku fasadu, ked strechu ste zvolili ciernu? Akoze hodi sa k hocicomu, ale tak pre predstavu. Hemela davali sme na ten, co tam bol. Kedze ta plechova krytina nie je nejak tazka, ze by to zatazilo zbytocne krov a stavbu, tak sme nechali tak. Predtym tam bola skridla, takze toto je v pohode by som povedal.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 14. Jún 2022 19:39:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
No tak to je jasné, predsa len plecha je teda o dosť ľahšia ako škridla. Ono celkovo je to by som povedala proste bezúdržbové riešenie, keďže na plechu sa len tak niečo neudrží, takže nemá prečo zmeniť ani vizuál


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 82  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt