Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 2:20:54


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 82  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 15. Jún 2022 9:02:45 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
lokma to mas pravdu, dost vyhoda pri tych plechovych krytinach, ze vdaka tomu povrchu mas tym padom potom strechu bezudrzbovu. to nie ako ked sme u starkej museli lozit po streche, ze tamta skridla sa posunula a hentam to nie je dobre, tam to zateka a neviem co vsetko sa este naslo. plechovu krytinu spravis a mas vystarane. nemusis to ani udrziavat, ani natierat ako to bolo kedysi.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 16. Jún 2022 8:59:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Nov 2016 13:53:11
Príspevky: 80
Norci22 hej hej, tam sa to potom aj nejak este rozdeluje, neviem teraz presne ako ale v podstate vyberas zaruku na dve veci. a pri kazdej mas nejake to rozmedzie alebo teda moznosti na vyber, co si zvolit. ked uz, tak osobne by som dal tie navyssie, vsak strechu kupujes s tym, ze uz ju menis nebudes. ze ta musi aj prezit hadam.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 17. Jún 2022 7:35:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Domusko ak som dobre pozrel všetko, čo tu bolo, tak ee. Takže ti ďakujem, že takto na priamo si to napísal, už som si to aj pozrel aj som našiel tie krytiny, len čil bude asi najťažšie vybrať niektorú z nich. Neviem, či to je v podstate nejak jedno, že či mám vyberať len podľa toho, čo by sa nám tam páčilo, alebo že čo ďalšie by som mal nejak ešte sledovať.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 20. Jún 2022 7:39:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
galadriel podla mna tam nejake velke rozdiely nebudu. akoze ked mas vybrateho vyrobcu, tak myslim, ze medzi tymi jeho plechmi. ale vsak skus to pozriet, tam nie je toho zas tolko, ze by si sa v tom nevedel zorientovat. alebo vyber nejaku jednu a pozri podla vlastnosti, ci to bude vyhovovat.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 20. Jún 2022 11:57:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Máj 2017 17:16:55
Príspevky: 67
ak ti bude pasovat na sklon tak hej, potom ide uz len o vizual aby vam pasovala na samotny dom, ved aj na to treba prihliadat, aby sa tam proste hodila

_________________
O dom sa treba starať aby mohol byť domovom.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 21. Jún 2022 7:49:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Na toto slúžia predsa všetky tie vizualizácie, ktoré si vieš aj sám spraviť cez nejaké programy, alebo oslovíš s tým niekoho, kto s tým bežne pracuje. Takéto niečo by ti mal vedieť vypracovať aj predajca krytiny si myslím. Ale tak asi nebude ťažké z tej ponuky plechových krytín vybrať niečo, čo sa bude hodiť, tých prevedení aj farieb je na výber dosť.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 22. Jún 2022 7:29:25 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 105
na toto som natrafil, keď sme vyberali a rozhodovali sa, čo za krytinu dám na dom https://www.ruukki.com/svk/produkty-pre ... e-dom-snov tuto si vlastne vieš zvoliť krytinu, farbu, aj farbu fasády aj typ domu a tak ďalej. takže možno aj toto niekomu pomôže pri rozhodovaní sa. nie to úplne také vymakané, ako keď si dáš u nejakého projektanta vypracovať vizualizáciu, ale zase je o bezplatné a rýchle a pre predstavu podľa mňa postačujúce.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 23. Jún 2022 10:10:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Júl 2018 9:35:37
Príspevky: 27
jeej toto sme aj my presne vyuzili a dost nam to pomohlo pri rozhodovani sa. lebo mali sme vybrate dve krytiny a ono vyzerali podla tych obrazkov na nete dost podobne. sme sa nevedeli rozhodnut, jeden hovoril tak, druhy inak. tak sme skusili takuto vizualiciu a pomohlo :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 27. Jún 2022 12:45:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Okt 2017 8:56:44
Príspevky: 66
Bydlisko: Malacky
to je jasne, ako taku prvotnu predstavu ziskat a ved ak bude za potreby predajcovia maju k dispozicii aj vzorky, takze si vies danu krytinu ist aj pozriet a ako sa vravi aj omakat


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 30. Jún 2022 20:48:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 77
Bydlisko: Dunajská Streda
Ono teraz je uz aj kade tade po domov vidat viacej plechovych striech. Mam pocit, ze ludia v nich v poslednych rokoch nasli taku vacsiu oblubu ako v klasickej skridli


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 82  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt