Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 18:49:27


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 82  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pia 09. Sep 2022 10:37:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Jan 2018 17:03:33
Príspevky: 26
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Vieš čo, ale aj tak nie všetci chcú dávať zľavy. Muž bol s jedným kamarátom objednávať, lebo ten jeho kamarát nechcel ísť sám, že aby išiel s ním pre istotu. Boli u viacerých a nie všetci mu ponúkli takýto benefit, že keď objednajú u neho. A to kupoval fakt, že všetko možné.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 09. Sep 2022 11:54:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Apr 2018 7:30:35
Príspevky: 24
My sme rekonštruovali dom, ak je niekto v podobnej situácii, tak sa mu rada možno zíde. Všetko okolo strechy, krytiny atď sme riešili spolu so statikom a ten nám odporučil oceľovú plechovú krytinu tam dať. Nám sa podarilo aj nejakú tú zľavičku dostať. Ale nie je to len o tom. Kvalitná krytina sa oplatí kúpiť aj za normálnu cenu. Cena nie je to jediné, na čo treba pozerať. Ak môžem poradiť, tak na rekonštrukciu domu si vyberte takúto nejakú, ako sme my kupovali, lebo má o mnoho nižšiu váhu ako škridla a tým pádom môžete nechať aj pôvodný krov (ak samozrejme nie je nejaký nahnitý alebo iným spôsobom nie v 100% stave). My sme nechávali, keďže nám statik povedal, že je ešte v poriadku.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Ned 11. Sep 2022 7:56:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 26. Jún 2017 8:03:20
Príspevky: 53
Bydlisko: Žilina
Tak ak ste mali krov v poriadku a ten ste nemuseli menit tak ano plechova strecha je najvhodnejsia. Tak sme to vyriesili aj my. Dokonca am ju vedeli aj rychlo dodat, takze cele to bolo take sup sup. Inak, ta zlava niekedy nie je vsetko, hlavne je prihliadat na kvalitu


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 12. Sep 2022 10:00:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Aug 2017 9:05:31
Príspevky: 84
Bydlisko: Trnava
patula od koho ste kupovali krytinu? tiez sme kupovali plechovu krytinu a vyrobca je Ruukki. dodanie bolo v nasom pripade okolo tych dvoch tyzdnov. podotykam, ze tymto udajom neviem, ci sa da teraz riadit, pretoze to sa meni kazdu chvilu teraz. ale ked som sa bavil o tomto s jednym znamym, co robi v stavebninach, tak hovoril, ze sa to pomaly lepsie, tak uvidime, ci ozaj a hlavne dokedy to tak ostane.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 12. Sep 2022 12:06:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Sep 2017 8:22:28
Príspevky: 84
Bydlisko: Bratislava
tak je pravda, ze este pri niektorych materialoch a veciach to dodanie trva stae dlhsie, ale tak hadam, vam dodaju krytinu vcas


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 13. Sep 2022 7:46:29 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
Nepostrehol som, ze by v tomto boli nejak pomenene tie dodacie doby. Sused koncom augusta objednaval krytinu na dom a uz ju ma aj nahodenu. On mal akoze fakt rychle dodanie a aj sikovnych strecharov, tak ma uz aj spravene vsetko, rychla akcia tato jeho strecha.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 13. Sep 2022 8:16:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
... deden... a dobra je ta krytina?... co mam takto znamych, co stavaju, tak davaju kadejake krytiny a ked sa opytam, ze preco sa pre tu a tu rozhodli, tak sa mi nevedia poriadne ani vyjadrit... to take odpovede, ze nechali to na projektanta, ze to im poradil predajca, ale ze by si tu krytinu nejak obhajili, tak to nie... ako keby im bolo jedno, co tam davaju... co mi zase pride ale nelogicke, lebo strecha na tom dome je da sa povedat jedna z takych najdolezitejsich veci proste...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 13. Sep 2022 12:29:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 09. Júl 2017 20:04:19
Príspevky: 61
Bydlisko: Myjava
No vidis niekomu sa to nechce riesit, mozno sa v tom nevyznaju a tak davaju na dobre slovo druhych. Ako to by bolo este v poriadku, ak by si to nasledne nejak overili, ci mali pravdu a ci aj im bude nieco take vyhovovat


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 14. Sep 2022 6:59:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 18. Aug 2017 9:41:16
Príspevky: 51
Bydlisko: Šamorín
- my sme stavali montovany dom a nechali sme si poradit firmou, aka strechu by nam odporucili tam dat, nemali sme akoze nejake podmienky, aka by mala byt. to si myslim, ze je este ten lepsi sposob, ako a kym si nechat poradit, ked takto priamo stavebna firma nam povedala, co odporucaju na ich dom. lepsie ako si nechat poradit len tak od nejakeho suseda, ktory o tom nema dokopy ani sajnu. oni tam odporucili dat plechovu ocelovu krytinu, ze predsa len je lahsia a kedze sme stavali pod horou, tak aj z tohto hladiska, ze nebudeme mat nejake strosti s udrzbou. ked som sa pytal, ze okej, keby sme ju chceli, tak ze aku by poradili, akoze konkretnu, tak ze dost ludi, ktorym aj stavaju sa rozhoduju pre Ruukki. odporucanie som tym padom mal, popozeral som si aj nejake info na nete a prislo mi to ako dobra volba.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 14. Sep 2022 11:44:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Sep 2017 8:22:28
Príspevky: 84
Bydlisko: Bratislava
no a pockaj, pri montovanych domoch bude asi dolezite dat lahsiu krytinu a v takom pripade je proste plechova krytina idealnym riesenim. najlepsie je ked dostanes takto odporucanie od niekoho, kto sa tomu proste rozumie a este aj ked ju navokol dost casto vidat, tak uz fakt nie je o com


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 82  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt