Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 3:31:35


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 82  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 11. Okt 2022 18:01:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
Hej hej kludne jeden model moze mat v ponuke ako keby tri moznosti zaruky. Neviem ci to maju aj nejake ine firmy, no tato to ma a preto aj my mame uz nejaky ten rok od nich plechu na streche xixi


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 12. Okt 2022 9:11:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 01. Jún 2017 19:45:49
Príspevky: 44
Bydlisko: Ružomberok
Ono pri každej krytine máš uvedené možnosti, že ktorú z tých záruk ti vie výrobca poskytnúť na ňu. Keď ich je tam vypísaných viacero, tak potom si vyberáš ty, podľa vlastného uváženie. Ak sa v tom moc neorientuješ, tak potom by som odporučil riešiť to s predajcom strešnej krytiny, ktorý sa v tom vyzná. To máš takú istotu. Ale tak všeobecne bude v tomto platiť, že čím viac, tým lepšie si myslím.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 12. Okt 2022 19:12:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Máj 2017 17:16:55
Príspevky: 67
ved to je jasne, niekedy ani ten cenovy rozdiel nie je taky vysoky, aby sa ti neopaltilo si vybrat tu najvyssiu zaruku a tym padom mat pokoj skoro na cely zivot, ked sa to tak vezme

_________________
O dom sa treba starať aby mohol byť domovom.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 13. Okt 2022 10:17:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Da sa kludne povedat, ze na cely zivot, lebo tak ono ta krytina vydrzi omnoho dlhsie nez tych 30 rokov, keby si zvolis. Vsak to neznamena, ze potom hned na 31. rok sa s nou nieco udeje a budes ju musiet menit. Vyhodou plechovej krytiny je napriklad to, ze je hladka, nema ziadne pory, ked to porovname so skridlou, takze sa na nej alebo v nej nema ani co ako usadzat a poskodit ju.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 13. Okt 2022 10:59:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Máj 2018 9:48:47
Príspevky: 40
Bydlisko: Kráľová pri Senci
@kralovic my sme si dávali naceňovať 50 plus a tú 40 a poviem ti, že zase taký rozdiel medzi nebol, tak sme si dali tú vyššiu radu. Sme si povedali, že keď už nová strecha, tak se vším všudy, nech to stojí za to, nech nemusíme už takéto niečo potom ďalší raz riešiť.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 14. Okt 2022 9:47:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 9:55:49
Príspevky: 36
Keď sa ide dávať krytina na strechu, tak to by som tiež zvolil tú najvyššiu. My sme napríklad na terase mali lexan, ale ten akože nestál za nič, to zažltlo aj pukol, tak reku radšej skúsime ďalší raz dať tam niečo iné, tak sme vybrali plechovú krytinu, zvolili tak, aby sa hodila k streche. Ale tam sme nedávali takúto záruku, akože tú najvyššiu, tuto mi to neprišlo nejak nutné.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 17. Okt 2022 8:39:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 01. Jún 2017 19:45:49
Príspevky: 44
Bydlisko: Ružomberok
Viem, že som tu písal, že čím vyššia, tým lepšia. Len myslíte, že to isté bude platiť teda aj pre altánok. Vidím, že ty Kamrino píšeš, že si nedával tú najvyššiu. Ale zas chcem sa vyvarovať nejakým protichodným tvrdeniam. Tak či ste dávali niekto aj tak, že na dom normálne tú najvyššiu napríklad a potom na takéto menšie stavby, prístavby tú nižšiu.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 18. Okt 2022 8:02:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 07. Nov 2018 16:29:59
Príspevky: 41
Bydlisko: Hlohovec
to musíš asi sám uvážiť si myslím. ak by som kupoval krytinu naraz na všetko, tak by som zobral asi rovnakú, ak to ideš nejak dodatočne kupovať, že čisto len na ten altánok, aby som asi aj oželel tú najvyššiu a keď tak vzal niečo z tej nižšej. máš aj nejakú konkrétnu vybratú? lebo nie pri každej krytine sú rovnaké tie možnosti, že akú si môžeš zvoliť.

_________________
Postav dom, zasaď strom.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 19. Okt 2022 7:14:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
Vyber si krytinu a potom podla toho vyberaj zaruku, nie naopak. Aspon teda ja by som to spravil asi takto. Pozri si na nete Ruukki, maju pri kazdej krytine uvedenu aj tu zaruku, aku poskytuju na tu ktoru konkretnu krytinu. Neviem, nevsimol som si, ze by si pisal, ze nejaku mas uz vybratu alebo tak.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 19. Okt 2022 9:00:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 21. Máj 2017 10:46:33
Príspevky: 33
Bydlisko: Banská Bystrica
My sme dávali plechovú krytinu na garáž, že ak by to možno niekomu pomohlo, tak kľudne ma označte v komente alebo napíšte správu. Predtým tam bola betónová, celkovo tá garáž už nebola v bohvieakom stave, tak sme sa pustili do takej menšej opravy svojpomocne. Síce to bolo ešte vlani, ale tak za ten čas sa zase toho toľko hádam nepomenilo.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 82  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt