Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 23:23:49


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 82  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pia 04. Nov 2022 8:27:15 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Aho Ruth, vies mi poslat nejaky odkaz alebo kludne aj fotku, ze ako to vyzera ta skridlova plechova strecha? Mam nejaku predstavu, ale rada by som si to overila kvoli jednej veci, co by sme chceli doma spravit, len sa nevieme dohodnut na tom, ze co sa da navrh ako strecha.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 07. Nov 2022 11:25:44 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 105
takéto niečo sa myslí pod týmito krytinami... skús, ako ti to pôjde... https://www.ruukki.com/svk/produkty-pre ... le-sheet... ja som tam aj odklikol, aby tam vyfiltrovalo len strechy alebo teda krytiny v tvare škridle, ale neviem, či to tak ostane označené, aj keď to prepošlem...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 07. Nov 2022 12:26:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Okt 2017 13:34:20
Príspevky: 59
Bydlisko: Čierny Balog
skusal som a veruze to tam neostalo oznacene, ale tak to je zase najmenej si tam zaklikat presne, co treba. ale tak uz na pohlad si myslim, ze je jasne, ze ktora krytina sa mysli tou skridlovou. vsak bud je krytina rovna a hladka alebo potom je vlnita a to je ta, co sa oznacuje za tu skridlovu. len treba dat potom bacha na to, ze aky mate sklon strechy, lebo nie kazda krytina moze ist na kazdu strechu. no strechu ano, ale tak ten sklon mam na mysli, da sa to potom samozrejme doriesit nejakymi mensimi stavebnymi upravami.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 08. Nov 2022 7:51:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
vyhodou je, ze tieto plechove krytiny sa daju dat aj pri nizkych sklonoch, neviem, ci najmenej co som nasiel, bolo nejak 6°? samozrejme, tak treba viacej, tak to si vies upravit podmienky a vsetko, no len opacne to nejde.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 08. Nov 2022 9:02:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 96
Bydlisko: Nitrianske Pravno
O tomto som cital niekde a aj taku zaujimavost som sa docital, ze v takom tom celosvetovom meradle predstavuju budovy, to je jedno ci domy alebo nejake komercne budovy, proste celkovo sa to berie, asi 39% z tych vsetkych emisii oxidu uhliciteho, co suvisia so spotrebou energie. To akoze nie je malo, takze dobre, ze sa s tym nieco chce robit a robi.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 08. Nov 2022 16:29:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 11. Okt 2017 8:57:10
Príspevky: 51
Bydlisko: Trnava
no bude sa musiet, len ako a kedy sa s tym tak zacne vo vacsom meritku, to je tazko povedat


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 09. Nov 2022 9:08:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 28. Nov 2016 9:49:09
Príspevky: 66
Niekto s tým začať musí a v tomto prípade aj začal, ono je na uvážení každej firmy, ako sa k tomu postaví. Toto je na dlhé úvahy a debaty, ale tak ako pri všetkom treba hľadieť na seba a možno teda keď je možnosť zvoliť si hoc aj "len" tú krytinu od firmy, čo si dáva na tom záležať, tak prečo to neurobiť a nepodporiť toto fungovanie. Pokiaľ sa bavíme konkrétne o tejto firme, tak aj ty môžeš tým len získať ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 09. Nov 2022 12:39:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Tomomiro oo osuper, dakujem ti, som tu taka otravna s tym, ale som nevedela, ze to len takto jednoducho staci vyhladat. Je to presne take, ako som si myslela. Mne sa to fakt paci a este ked som sa docitala, ze to je v podstate aj lepsie ako skridla, ze to tak dlhsie vydrzi a vydrzi to aj krajsie dlhsie, tak je to fajn, ci nie?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 09. Nov 2022 17:00:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Okt 2017 18:47:30
Príspevky: 64
Bydlisko: Trenčín
A tak prečo, nemôžeš to brať tak že otravuješ. Myslím, že sa zakaždým nájde niekto, kto ti rád odpíše a odpovie na otázky. Jasné plecha má mnoho výhod, aj keď sa to mnohým nemusí tak zdať. A povedal by som ešte, že je bezúdržbovejšia ako klasická škridla


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 10. Nov 2022 8:25:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*Koloman da sa povedat, ze v porovnani so skridlou je ta plechova krytina skutocne bezudrzbova. Vsak cisto len tak, ked sa nad tym zamyslis, tak neviem, aspon mne nenapada nic take, ze co by si mal robit, ako by si sa mal starat to tu plechovu. Kedze ma hladky povrch, tak sa ti tam nema ani co usadit, zachytit, ak tam aj napada nejake listie, tak ak ho nesfukne, tak ho dazd odtial splachne.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 82  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 31 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt