Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 23:24:05


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 82  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 16. Nov 2022 8:27:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 08. Feb 2017 14:35:26
Príspevky: 53
Tonak firmu poznám, ale o tomto som nevedel, to je nejaká novinka, čo teraz dali von? Či som proste nepozorný, že som to prehliadol, keď som si pozeral u nich nejaké veci, heh? Tiež som tie základné pozeral, keď to tak nazvem, ale toto vyzerá fajne.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 17. Nov 2022 8:59:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 09. Júl 2017 20:04:19
Príspevky: 61
Bydlisko: Myjava
Na par budovach som take nieco uz videl, no tiez by som nepovedal, ze to aj oni ponukaju. Ale tak ak je to v kurze, tak preco nie. Neviete ci aj na taketo obklady ponukaju tak vysoke zaruky?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 18. Nov 2022 9:33:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 18. Okt 2016 11:21:23
Príspevky: 64
To ti veru neviem povedat, ako to je. Ale tak najmenej je sa prekliknut cez odkaz a pozriet si to, lebo ono to nie je rovnako ani pri kazdej krytine. Byva to rozne, niekde mas ako na vyber z troch moznosti, z troch tych zaruk, niekde z dvoch.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 18. Nov 2022 21:20:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Máj 2017 17:16:55
Príspevky: 67
mne sa tento trend velm paci. vyzera to skvelo a hlavne, je to bezudrzbove, co je super. clovek sa nemusi bat ako pri klasickej fasade, ze sa casom zaspini a podobne

_________________
O dom sa treba starať aby mohol byť domovom.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 21. Nov 2022 8:20:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
Da sa aj klasicka fasada samozrejme nejak ocistit, ale to je asi na dlho, alebo potom dost nakladne, ak by si to chcel nechat na niekoho ineho, akoze na nejaku firmu alebo tak. Pri tejto plechovej fasade bude predsa len platit asi to iste, co aj pri plechovej streche. Ze tam udrzbu vlastne nevykonavas ziadnu, lebo nemas vlastne ani preco.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 21. Nov 2022 15:15:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 29. Máj 2017 8:25:27
Príspevky: 73
to nie je o tom e je to neocistitelne, len potrebujes napriklad vykonejsiu vapku a najlepsie aj specialny cistiaci prostriedok na fasadu. farebne fasady zvyknu casom aj stratit taku tu plnu farbu, dobre osetreny plech s tymto nema zas taky problem

_________________
moj dom moj hrad


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 22. Nov 2022 9:05:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 21. Feb 2018 9:52:03
Príspevky: 27
Bydlisko: Bratislava
Ale tak ten plech netreba nejak ošetrovať, nie? Akože či už sa bavíme o tom na streche alebo na fasáde. Aspoň teda ja som bol v tom, že teraz už sa robia také tie plechy, že ako sa namontujú, tak proste sú a netreba sa o to nejak starať. Nie ako kedysi, keď sa ešte aj strechy natierali, nech vyzerajú a nech sa predĺži životnosť.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 22. Nov 2022 19:11:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 29. Máj 2017 8:25:27
Príspevky: 73
no ten uz nie. ako ta farba by ta mala prezit v niektorych pripadoch - ked sa bavime o kvalitnej stresnej plechovej krytine

_________________
moj dom moj hrad


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 23. Nov 2022 13:44:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Jan 2018 9:52:31
Príspevky: 34
dobry vyrobca v prvom rade robi tu krytinu z kvalitneho plechu, ktory ma aj vhodnu hrubku, od toho sa odvijaju samozrejme aj dalsie vlastnosti krytiny. v dalsom rade je dolezita aj povrchova uprava. zakazdym je lepsie, ked sa uz pocas toho vyrobneho procesu dava na krytinu a nie az potom dodatocne. taktiez to ma vplyv na to, ako sa krytina sprava. ak by niekto hladal odporucanie, ak za mna mozem poradit ruukki, oni fakt robia s tymto uz roky rokuce.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 24. Nov 2022 9:37:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 31. Máj 2017 7:26:25
Príspevky: 68
Taká otázka, asi nie každá krytina sa dá použiť pri hocijakom sklone strechy, že? To je nejak všeobecne dané, alebo si mám sledovať každú krytinu zvlášť, alebo ako najlepšie postupovať?

_________________
moja praca, moje hobby


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 82  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt