Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 14:09:18


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 82  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 03. Jan 2023 14:21:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Jan 2018 11:21:24
Príspevky: 47
Bydlisko: Zvolen
mne padli do oka tie plechove krytiny, co sa podobaju na skridlu. isto viete, ktore myslim. mi to prislo lepsie ako skridla samotna, ale sa mi pacilo, ze zaroven je tam zachovany ten vzhlad. to aj na dome potom inak ukaze. skusim niekde vypatrat nejaku schopnu fotku, ked sa spravila strecha, ze by som pridal malu ukazku.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Ned 08. Jan 2023 15:58:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
nooo tak to by bolo super, kedze teraz je tych roznych dizajnov uz tolko :) kedysi bol jeden a hotovo a teraz je toho uz neporovnatelne viacej


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 09. Jan 2023 8:27:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 26. Jan 2018 11:58:50
Príspevky: 36
... to hej, aj co sa tyka dizajnov aj co sa tyka farieb napriklad, to som uz tiez kadejake videl... i ked je pravda asi, ze teraz ludia skor take tie neutralne odtiene vyberaju, aj domy, fasady, ked si pozries, tak tie nove domy take blede, niektore az uplne blede... kamarat dal taku dost vyraznu farbu, nieco ako zlta, taka jak su zvyraznovace, ze vsak aspon bude odlisny a nemusi vysvetlovat dlho, ktory je jeho dom...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 10. Jan 2023 15:32:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 06. Nov 2017 23:32:48
Príspevky: 93
Bydlisko: Vinosady
to fakt heh ako v celku rad by som videl fotku, kedze to musi vyzerat zaujimavo. no aj u nas mame modry dom s modrymi oknami a modrou strechou, tiez asi chceli, aby ich ludia v pripade potreby nehladali, no nie je to moc moja salka kavy, ak sa mam priznat


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 11. Jan 2023 10:15:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Nov 2017 11:27:57
Príspevky: 54
tak to ja znesiem kadeco, aj kadejake kombinacie a nezvycajne veci, ale toto pride aj mne uz nejak moc.
a ono modra je este taka relativne fajn farba, ze sa to da skombinovat s roznymi odtienmi.
no ja osobne by som to takto jednoliato neriesil, to potom nic z toho nevynikne, ale sa to skor zlieva dokopy..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 11. Jan 2023 13:27:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 06. Nov 2017 23:32:48
Príspevky: 93
Bydlisko: Vinosady
heh to ani nie ten dom vidis fakt z velkej dialky, ale tak ak sa to paci im, vies oni v nom byvaju tak je to jedno, len malo kto mysli, na pripad , ak by musel nehnutelnost predat a to by som chcel vidiet, ci by kupca s takym vkusom nasli lahko


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 12. Jan 2023 9:25:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Jan 2018 11:21:24
Príspevky: 47
Bydlisko: Zvolen
tak nasiel som takuto fotku, trochu detail na tu krytinu. hladal som taku fotku, kde to bude pekne vsetko vidno, kde bude cista strecha, nie nejak na jesen a ono to bolo aj tazko najst takto spatne. ale potom reku pozriem z toho obdobia, ked sa robila strecha, vtedy sa to vsetko fotilo. takze u nas to vyzera takto. ta skridlova tam je, to som spominal, ze takuto sme davali. akurat teda farbu sme zvolili inu, nie taku tu typicku oranzovo cerveno hnedu.
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 12. Jan 2023 18:17:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 06. Nov 2017 23:32:48
Príspevky: 93
Bydlisko: Vinosady
ale vyzera to paradne si myslim a z dialky to ani nevyzera, ze by sa jednalo o plech, normalne by som sa priklonil k tomu, ze je to skridla :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 17. Jan 2023 9:44:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 11. Feb 2019 11:38:26
Príspevky: 41
Bydlisko: Prievidza
Gropo ak sa ti podarí nájsť fotku, kde bude aj celý dom, tak kľudne pridaj aj takú ešte. Napríklad ja by som si to rada pozrela, ako to vyzerá celé, lebo je tá strecha taká komplikovanejšia, že to nie je len rovná strecha na jednu a na druhú stranu, aj strešné okná tam máte, že?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 17. Jan 2023 13:31:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 14. Sep 2017 8:18:49
Príspevky: 66
Bydlisko: Senica
Asi viem aky typ domu to bude. To ste robili rekonstrukciu? Menili ste aj krov alebo ten ste ponechali povodny? Nechcel si davat plech aj okolo okien?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 82  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt