Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 19. Mar 2024 8:47:20


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 595 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 60  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 04. Júl 2019 13:50:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Jún 2019 13:11:21
Príspevky: 64
Bydlisko: Poprad
je to vyborna investicia!!! ked sa ma manzel na zaciatku stavby spytal, ci ideme do toho, bola som jednoznacne ZA! vobec nemusim vetrat a mam cerstvy vzduch. vela krat rano aj zabudnem ale vobec mi to nevadi, kedze viem, ze rekuperacia vetra za nas :DDD sice je to vacsia investicia ale ono sa to potom vrati, to mi verte!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 09. Júl 2019 8:15:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Apr 2019 8:19:31
Príspevky: 60
Bydlisko: Galanta
Dakujem a snad nam to pomoze a tak to aj pojde 8-) Vsetko maju na sklade? Tak to je riadne super, to si ma teraz inak potesil. Aspon budem vediet, ze staci aj neskor objednat, lebo predsa len, teraz by nam to zavadzalo.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 16. Júl 2019 8:29:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Júl 2019 13:58:27
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
stranilka85 píše:
je to vyborna investicia!!! ked sa ma manzel na zaciatku stavby spytal, ci ideme do toho, bola som jednoznacne ZA! vobec nemusim vetrat a mam cerstvy vzduch. vela krat rano aj zabudnem ale vobec mi to nevadi, kedze viem, ze rekuperacia vetra za nas :DDD sice je to vacsia investicia ale ono sa to potom vrati, to mi verte!


Viem o com hovoris a plne s tebou suhlasim:)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 29. Júl 2019 6:47:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 8:29:55
Príspevky: 46
Z mojich skúsenosti odporúčam rekuperáciu do domu! Je to dobrá vec. My sme si ju dali navrhnúť už pri tvorbe projektu domu a architekt nám ju fakt dobre navrhol. Nemôžem nič zlé povedať! Už je to druhý rok, čo bývame v dome a ten pocit, keď máme neustále čerstvý vzduch a nemusíme vetrať je super! Neviem si to už bez rekuperácie ani predstaviť!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 30. Júl 2019 11:17:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 18. Okt 2018 9:34:22
Príspevky: 36
Bydlisko: Bratislava
danulo77 vám ju navrhol architekt a potom podľa toho vám ju firma namontovala? alebo ako to prebieha? lebo my tiež uvažujeme nad rekuperáciou ale bohužiaľ ju v projekte zakreslenú nemáme :( dá sa s tým niečo robiť?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 12. Aug 2019 8:33:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Morlo86: Vobec to nemusis mat navrhnute od architekta. Firmy vacsinou robia navrhy a aj to priamo zakreslia do projektu. Nam ked architekt robil navrh domu, tak sme mu povedali, ze rekuperaciu riesit nebudeme a potom sme si to rozmysleli. Oslovili sme Wolf, oni od nas chceli podorys domu a nasledne nas zaslali cenovu ponuku, kde nam pekne navrhli co vsetko potrebujeme a aj nam zakreslili kade by vlastne tie potrubia isli, aby to bolo najefektivnejsie. Takze sa vobec nemusis bat, ze by ti to nemal kto spravit. Firmy, ktore sa venuju vetraniu s rekuperaciou to robia! Treba ich len oslovit. Ak chces, kludne ti mozem dat kontakt.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 13. Aug 2019 8:15:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 18. Okt 2018 9:34:22
Príspevky: 36
Bydlisko: Bratislava
radino8 vážne to robia aj firmy? ani nevieš, ako si ma teraz potešil. normálne mi kameň padol so srdca, lebo som sa už dlhšiu dobu trápil, ako to spraviť, aby sme rekuperáciu mohli mať. lebo predsa len, sám si to navrhnúť neviem, keďže sa do toho nevyznám. a cenovú ponuku robia zadarmo alebo sa niečo platí? mohol by si mi ten kontakt dať, ak ti to teda neprekáža.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 15. Aug 2019 5:16:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 19. Jún 2019 13:11:21
Príspevky: 64
Bydlisko: Poprad
dakujem magdura ;) som rada, ze uz viaceri su toho isteho nazoru. aku mate rekuperaciu?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 02. Sep 2019 11:09:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Máj 2018 9:48:47
Príspevky: 40
Bydlisko: Kráľová pri Senci
Ahojte, mám na Vás menšiu prosbičku o pomoc. Bývame v byte a prednedávnom sa pod nami vymenili majitelia v byte. Tí predtým boli úplne super, žiadny problém. No s tými otras, fajčia neskutočne, robia bordel a sú hlučný. Ako to by mi až tak nevadilo ako to fajčenie. Nemôžme mať otvorené ani okná, lebo všetok smrad ide hneď k nám. A preto sa vás chcem spýtať, či by nám v tomto pomohla nejako decentrálna rekuperácia? Máte niekto skúsenosť? Vďaka!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 03. Sep 2019 9:41:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Júl 2019 13:58:27
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
stranilka85 píše:
dakujem magdura ;) som rada, ze uz viaceri su toho isteho nazoru. aku mate rekuperaciu?


My mame centralnu rekuperaciu od Wolf-u. Rozvody nam robili majstri ale vsetko nam navrhli pracovnici z tej spolocnosti, z kade mame jednotku. Podrobnejsie informacie ti nebudem vediet poskytnut, kedze toto mal v rezii moj pan manzel. Tak snad ti bude stacit takato odpoved:)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 595 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 60  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt