Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 23:16:32


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 600 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 60  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 02. Apr 2020 11:10:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 03. Júl 2018 8:02:13
Príspevky: 59
mayky co sa tyka cena, tak cisto vetracia jednotka nas vysla 6 200€ aj nejake drobne. wolf nam zabezpecili vsetko. oni nemaju priamo svojich montaznikov ale maju nejake tie konktakty, takze vedia aj toto zabezpecit cez tretie firmy. my sme to vsetko nechali na nich.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 03. Apr 2020 9:36:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
metiro píše:
mayky co sa tyka cena, tak cisto vetracia jednotka nas vysla 6 200€ aj nejake drobne. wolf nam zabezpecili vsetko. oni nemaju priamo svojich montaznikov ale maju nejake tie konktakty, takze vedia aj toto zabezpecit cez tretie firmy. my sme to vsetko nechali na nich.


Tato cena je za vetraciu jednotku a plus k tomu si este platil za montaz, ano?...Dobre tomu chapem?..To je super, ze vedia zabezpecit aj montaznikov...A k tomu treba mat aj nejaku reviznu spravu?...Ci k rekuperacii to netreba?...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Apr 2020 7:53:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Nov 2016 10:50:19
Príspevky: 66
Vďaka beladzio za odpoveď. Máš asi pravdu, lebo keď sa nad tým tak zamyslím, tak rekuperácia ten vzduch filtruje, takže je čerstvý a zdravý. No keby som otvoril okná, tak mi môže práve cez to okno prejsť vírus aj keď to je tiež diskutabilné. Ale už mám aspoň menšie obavy z toho. Ďakujem ti ešte raz!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 08. Apr 2020 8:37:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 31. Júl 2017 9:43:11
Príspevky: 31
Bydlisko: Nové Zámky
Dobre si sa zamyslel @rozek. Ano, aj taku otazku som pocul, ci je mozne, aby virus cez okno vosiel do vnutra. No odpoved bola taka, ze jedine ked by si niekto nakazeny v blizkosti okna kychol a tym padom kvapocka by padla dovnutra. Ale to je asi dost nepravdepodobne, ze by sa nieco taketo stalo, no musime byt aj tak opatrni. Rekuperaciu ale mozes pouzivat, toho sa bat nemusis. A nemas vobec za co.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 09. Apr 2020 8:24:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Nov 2016 10:50:19
Príspevky: 66
Beladzio ďakujem, zase som o niečo múdrejší. Áno, budem ju používať. Ďakujem ti ešte raz za všetko! Maj pekný deň a aj nasledujúce veľkonočné sviatky. Čauko


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 14. Apr 2020 10:59:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 10. Nov 2017 12:55:39
Príspevky: 18
Bydlisko: Trenčín
videl som, ze niektore tie rekuperacne jednotky sa daju ovladat aj cez pc, mobil alebo tablet?...mate to tak niekto?...budem rad, ak sa mi ozvete, chcem zopar info od vas vyzistit...vdaka...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 20. Apr 2020 9:59:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 03. Júl 2018 8:02:13
Príspevky: 59
mayky presne tak, ako si napisal. je to cena len cisto za vetraciu jednotku a prislusenstvo k nej. musis mat k tomu aj papier, to je jasne. k vsetkym takymto veciam potrebujes mat papier, ze ti to zapajal odbornik a nie len nejaky "dezo" z dediny :lol: :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 24. Apr 2020 9:45:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 27. Sep 2017 8:27:34
Príspevky: 31
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
POVIEM VAM TAK, MY SME ZACALI STAVAT RODINNY DOM PRED 3 ROKMI. VTEDY ESTE MALO LUDI RIESILO REKUPERACIU A TIETO VECI, KTORE OD BUDUCEHO ROKA UZ BUDU POVINNE. MY SME ALE AJ NAPRIEK TOMU SA ROZHODLI, ZE REKUPERACIU V DOME CHCEME, LEBO SI MYSLIM, ZE TO JE VELMI DOBRA VEC! HLAVNE AJ PRE ZDRAVIE, ZE CLOVEK JEDNODUCHO STALE DYCHA CISTY VZDUCH. TAKZE SA ISTO LEN ODPORUCAM LUDOM SI REKUPERACIU DO DOMU DAT NAMONTOVAT!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 28. Apr 2020 7:19:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 13:01:03
Príspevky: 27
Bydlisko: Levoča
...magic...úplne s tebou súhlasím!...my sme zase pred dvoma rokmi začali stavať, veď už aj bývame a rekuperáciu ste si dali urobiť...boli to správne investované peniaze...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 13. Máj 2020 10:32:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 11. Okt 2018 10:48:51
Príspevky: 22
Bydlisko: Trenčín
@martta16 my akurát teraz staviame ale už našťastie máme hrubú stavbu spravenú. No centrálnu rekuperáciu sme nedávali, iba tepelné čerpadlo na kúrenie a možno časom si dáme spraviť decentrálne vetranie. Pozerám ale, že značka toho nášho tepelného čerpadla je tu už spomenutá. Vy máte od koho rekuperáciu? Kto Vám ju robil?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 600 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 60  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt