Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 12:47:01


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 887 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 89  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Pon 16. Aug 2021 9:27:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 27. Mar 2017 9:40:38
Príspevky: 41
pankol je to fajn..my sme ved vopred veci vybavovali a dobre sme urobili..lebo pri Nilane napriklad vies si voucher zakupit ktory sa ti casom zhodnoti..cize ak mas cas..ze neponahla to, tak vies aj pekne peniaze tym padom usetrit..hlavne treba prizerat na to aby to bolo riesenie s ktorym budeme v pohode aj po case..lebo riadene vetranie je vec ktora sa neda potom len tak vymenit..zrusit alebo neviem co..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Pon 16. Aug 2021 13:43:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 06. Nov 2017 23:32:48
Príspevky: 93
Bydlisko: Vinosady
keď teda vyhodnotí, že je zvýšená hodnota co2, tak sama upraví nejak nastavenie, alebo len podá správu a musím si to sám nastaviť? by ma zaujímalo, že koľko ľudí musí byť v tej jednej miestnosti, keď dôjde k takému zvýšeniu oxidu, že je potrebná zmena v nastavení :|


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Uto 17. Aug 2021 7:12:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 17. Nov 2017 14:22:22
Príspevky: 69
kuklik tu prehliadku ako casto davas robit? to je individualne podla potreby alebo nejak predpisane, kolko ich treba mat vykonanych? viem, ze pri niecom sa od toho odvija aj zaruka. ze ti ju na zaciatku predlzia, ak podpises, ze si budes davat vykonavat pravidelne prehliadky.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Uto 17. Aug 2021 14:31:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 14. Sep 2017 8:18:49
Príspevky: 66
Bydlisko: Senica
davali ste si rekuperaciu zhotovit na kluc, alebo ako ste postupovali? predpokladajme, ze vyrobcu som si nasiel, od ktoreho by som mal zaujem kupovat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Pon 23. Aug 2021 14:11:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 02. Nov 2017 14:21:36
Príspevky: 68
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom
Ako myslíš na kľúč?...
To akože by si mal odvahu si niečo také sám robiť? Lebo teda ja dozaista nie, radšej som to nechal na firmu a mám istotu, že to je urobené ako to má byť a mám aj záruku, to je proste pre mňa základ...
Výrobcu si si našiel? Kukal si aj predajcov tej značky?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Pon 23. Aug 2021 14:50:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 13. Okt 2017 8:41:24
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
este tak decentralna by sa dala namontovat aj sama, no do klasickej by som sa osobne napriklad sam pustat nechcel. s vyduchmi, rozvodmi vzduchu, to nebude sranda podla mna spravit to len tak a dufat ze to bude dobre. v takom pripade, inak podla mna pada aj zaruka na system, ak si to clovek chce namontovat sam nieM


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Str 25. Aug 2021 18:49:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Júl 2017 17:39:46
Príspevky: 60
...to je nezmysel, ved rekuperacia a cele tie rozvody a vsetko to po prve nie je lacna zalezitost...a po druhe vyzaduje si to iste zrucnosti, odborne znalosti aby proste vsetko fungovalo tak ako ma...ked uz za nieco by som dal tisicky tak chcem aby mi to urobil aj niekto kto ma proste skusenosti...a ked to urobi firma tak mas aj zaruku na to aj vsetko je to tak lepsie...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Str 25. Aug 2021 20:48:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 29. Sep 2017 8:52:54
Príspevky: 78
Bydlisko: Senica
Ano tebe sa to moze zdat ako nezmysel, no su proste ludia, ktori za kazdu cenu chchu na vsetko tak nejak aspon co to usporit a napadne ich aj takato moznost samo montaze :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Štv 26. Aug 2021 12:44:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 06. Jún 2017 10:55:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Ilava
- :) :) - mám kamaráta ktorý si najradšej všetko sám robí, ale pri vetraní je to nezmysel. Nejaké maličkosti sa na dome dajú urobiť svojpomocne, to netvrdím, že nie a dá sa ušetriť, ale sú veci pri ktorých je to dosť veľký risk a nestojí to za to. Ešte pri Nilane sa dá ušetriť, keď si kúpiš voucher vopred a on sa ti zhodnotí za pár mesiacov, takto ušetriť ešte má zmysel podľa mňa lebo sa to nijako na kvalite neprejaví, že nemá tam prečo nejaký problém nastať.

_________________
Lepsie zhoriet, nez vyhasnut!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Pia 27. Aug 2021 11:36:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 05. Sep 2018 15:01:33
Príspevky: 29
Bydlisko: Jasenovo
lenže toto asi neposkytuje každý výrobca nie? myslím nejaký ten spôsob ako ušetriť peniaze, ako je vhodné aby išli rozvody rekuperácie? je nutné ju dnes mať?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 887 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 89  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 23 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt