Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 1:28:35


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 896 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 90  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Ned 06. Feb 2022 20:16:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 9:51:21
Príspevky: 80
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Idete riesit rekuparaciu?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Pon 07. Feb 2022 9:41:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 28. Nov 2017 12:03:04
Príspevky: 36
Bydlisko: Jablonec
dusan vyduchy mozes mat umiestnene ako chces, ale podla mna je vhodne nemat ich napriklad v obyvacke nad sedackou alebo v spalni nad postelou - ale o tychto veciach to vsetko by ti poradili aj ked si pojdes dat firme urobit rozvody, takze oni ti pvoedia, co by bolo najvhodnejsie, to sa nemusis obavat ;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Pon 07. Feb 2022 13:00:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 17. Nov 2017 14:22:22
Príspevky: 70
Presne tak ak mas firmu, ktora ti bude robit aj realizaciu, tak oni sami vedia, kam dat vyduchy tak, aby to bolo najefektivnejsie a ty si prakticky uz len vyberies chranicky - mriezky


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Uto 08. Feb 2022 12:31:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
Ja som si myslela, že to firma rieši, teda tí, ktorí prídu takýto systém namontovať. Ono asi sa treba riadiť odporúčaniami, aby mali tie výduchy proste vhodné miesto pre fungovanie a nie len kde sa nám proste hodia


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Str 09. Feb 2022 12:53:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 20. Nov 2017 12:02:39
Príspevky: 41
Bydlisko: Chorvátsky Grob
"lokma" Tak neviem či sa výduchy niekam vôbec hodia, my sme sa veľa o tomto bavili, že vlastne ako to urobiť aby to aj dobre vyzeralo, lebo teda na pohľad to možno niekomu nevadí, ale my sme na toto so ženou pedanti :-D
Takže my sme si ešte aj zisťovali či môžu nejako inak tie výduchy vyzerať, aby proste to vyzeralo aj na tej stene lepšie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Štv 10. Feb 2022 19:06:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
Veď jasné ja chápem, ale tak tie výduchy sa dajú teraz kúpiť v rôznych prevedeniach, tak si myslím, že nie je nejaký veľký problém si ich do štýlu interiéru dopasovať


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Pia 11. Feb 2022 10:58:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 05. Sep 2018 15:01:33
Príspevky: 29
Bydlisko: Jasenovo
v rôznych prevedeniach? neviem ja čo si zatiaľ zisťujem po známych a tak, tak nejaké veľké možnosti v tomto smere nemáme, teda aspoň som sa ešte o niečom takom nedozvedela, budem musieť asi začať pátrať vo väčšom, u nás môj muž bude musieť myslieť na tie technickejšie veci a ja zase na tie estetickejšie, ale máme to aspoň pekne podelené :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Str 16. Feb 2022 8:03:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 05. Jún 2017 13:18:29
Príspevky: 39
Bydlisko: Trnava
da sa aspon co viem, tak aj sklenene kupit, my ked sme sa informovali, ked sme vyberali od Nilanu rekuperaciu, tak nam povedali, ze je aj taka moznost, mozem pozriet, niekde mozno este budem mat aj ten letacik co mi vtedy dali pre predstavu a viem, ze tam bola moznost akoze z viacerych farieb, co by sa ti viacej pacilo :)

niekomu to nevadi, akoze mne osobne to bolo tiez tak viac menej jedno, len tak ja nemam nejako citenie na taketo veci :mrgreen: :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Str 16. Feb 2022 12:53:12 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
Ale tak je fajn mať podľa mňa viacero možností, čo je super. Každý si tak vyberie čo sa mu najviac hodí, aj keď teda technické parametre sú isto dôležitejšie


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Štv 17. Feb 2022 6:57:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Júl 2017 9:30:51
Príspevky: 58
Bydlisko: Žilina
Croccus áno to je základ..
Teda mal by to byť základ aj keď rozumiem tomu, že sú ľudia ako ja, že na začiatku som ostal, že vlastne načo mi bude nejaká rekuperácia..
Ale to človek veľa vecí pochopí až keď proste si to vyskúša, až keď príde na to, že nemusí vetrať oknami, že nemusí riešiť v lete hmyz a mnoho iného..


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 896 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 90  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt