Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 13:06:22


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 896 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 90  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Uto 21. Jún 2022 7:55:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 17. Apr 2018 8:22:59
Príspevky: 48
Bydlisko: Trenčín
Drony70!

To je vec firmy, ktorá ti rekuperáciu robí. Ale tak ono stojí to niečo, ale napríklad, ja čo mám rekuperáciu Nilan, tak som sa pýtal na také tie bežné prehliadky, kontroly systému a myslím, že teda nie sú to nejaké pálky. Také normálne ceny a pri mnohých si vieš nájsť cenník aj na nete, priamo na webe.
A tiež si to vezmi tak, že všetko niečo stojí, čiže aj pri tomto je proste normálna vec, že rekuperácia potrebuje údržbu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Uto 21. Jún 2022 16:09:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 99
Bydlisko: Bratislava
cenniky sa mozu lisit ale ta je to vec na ktoru tiez mozno treba prihliadat, kedze servi a pri rekuperacii by osm povedala, ze pravidelny proste potrebujes


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Str 22. Jún 2022 11:39:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Filka to nie ze by si len ty povedala to proste musi byt...predsa len aj auto potrebuje pravidelnu udrzbu, servis...menenie oleja a taketo veci a toto je obdobne len ine veci sa menia...a je lepsie robit pravidelne kontroly a predchadzat problemom ako ked sa nieco vyvrbi a potom to riesit...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Str 22. Jún 2022 14:23:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 99
Bydlisko: Bratislava
hej hej ved ja to viem. ako bola by hlupost si zaobstarat a nie malo penazi takyto system a potom ho len tak nechat zhumplovat len preto, ze sa on cloveku nechcelo raz za cas postarat


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Str 22. Jún 2022 15:35:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 27. Aug 2018 12:01:04
Príspevky: 31
kavil, ale to je normalne, ze ta ochranna anoda casom potrebuje vymenu, da sa to vymenit aj doma, ze si to urobis sam, len teda ide o to ako je clovek zrucny a ci sa mu do toho chce :D
treba aby sa vcas vymenila a prave to sa kontroluje aj pri tych prehliadkach, co chodia servisni technici :) ti novu nosia stale so sebou keby bolo treba vymenu, takze to je fajn :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Štv 23. Jún 2022 7:41:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 20. Feb 2017 13:01:31
Príspevky: 81
tak ta anoda to je pri tych rekuperacnych jednotkach, ktore vlastne zabezpecuju aj ohrev vody, pri nich treba na toto prizerat, dbat, ale ako si napisal je to len o tom aby bol clovek proste zrucny, ze mu idu veci od ruky, ze sa neboji niecoho chytit ;)
osobne sa cudujem ludom ktori dnes este premyslaju vobec nad pasivnou rekuperaciou, pretoze ked si porovnas tie ceny, tie ponuky, ze vlastne je to cca to iste po cenovej stranke, ked si k tomu prikupis vsetko, co je nutne :roll:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Štv 30. Jún 2022 20:47:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 77
Bydlisko: Dunajská Streda
Hej hej uz to nie je az taky velky rozdiel a teda s aktivnou dostanes toho ovela viac a to hlavne co sa komfortu tyka


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Str 06. Júl 2022 12:35:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 17. Júl 2017 9:30:51
Príspevky: 58
Bydlisko: Žilina
Hemela len môže ľudí zmiatnuť na začiatku tá cena...
Lebo stále je to tak, že mnoho prizerá práve na tú cenu, že ako to vychádza celé, ale nie je to dobré, lebo si nepozrú hneď aj čo sa za danou cenou skrýva, čo pokrýva alebo nepokrýva a to je chybou...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Štv 07. Júl 2022 13:19:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 01. Feb 2017 10:27:46
Príspevky: 81
Dado to je fakt, my keď sme si dávali robiť cenové ponuky, tak som hneď aj komunikoval s firmami, že čo chcem v tej ponuke mať, že aj dopravu jednotky, aj proste jednotku ako takú, aj rozvody a tieto veci, aby som vedel, čo čakať, nech tie ponuky sú obsahovo cca rovnaké aby som si vedel teda aj porovnať, že aké sú ceny. Plus samozrejme mňa zaujímala aj komunikácia aj prístup, možnosť servisu a praktické veci, lebo teda sám si rekuperáciu neskontrolujem :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Ned 10. Júl 2022 20:36:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 77
Bydlisko: Dunajská Streda
Tak to je jasne, vies vsetko je teraz drahe, slo hore asi vsetko, tak ludia rataju a obracaju kazde jedno euro. No uz ked investovat, tk poriadne, aby to malo vyznam, co za mna isto rekuperacia ma.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 896 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 90  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt