Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 21:35:42


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 896 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 90  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Pon 19. Sep 2022 17:39:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 9:51:21
Príspevky: 80
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Ako jasne ja nevravim. Kazdy ma na to iny pohlad a ja nejdem nikoho nutit nasilim. Len vravim, ako sme to vnimali my. A tak ti poviem, ja som sa nejak nestarala o to, ako to bude vyzerat a jedno s drhuym, to mal nastarosti muz a sama som bola prekvapena, ze aspon ta nasa jednotka ma aj ten dizajnt taky modernejsi a nie je to ziadna opacha


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Uto 20. Sep 2022 20:45:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 06. Nov 2017 23:32:48
Príspevky: 93
Bydlisko: Vinosady
Teraz si ludia kladu kolko krat aj taku podmienku pri vybere, ze chcu, aby aj taketo veci proste vyzerali dobre. A nie je problem v dnesnej dobe sklbit kvalitu ale aj pekny dizajn


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Str 21. Sep 2022 19:14:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 12. Jan 2018 11:25:27
Príspevky: 26
Bydlisko: Trnava
ale ved aj tak to nemas niekde na chodbe nie? ved som si myslela, ze rekuperacia ma byt proste v technickej miestnosti, nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Str 21. Sep 2022 19:24:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Okt 2017 18:47:30
Príspevky: 64
Bydlisko: Trenčín
Zvacsa je to tak, ze ju ludia mavaju v technickej alebo niekde v pivnici. No ale vies, niektory to beru tak, ze je to trocha dizajnove - tym padom moderne a mozu sa tym pochvalit. Ale tak skor by som riesil napriklad krytky vyduchov a podobne a nie samotnu jednotku


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Štv 22. Sep 2022 6:46:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 22. Nov 2016 12:24:30
Príspevky: 47
Koloman pochvalit? Akoze je fakt, ze ludia su vselijaki, ale teda moj pohlad je, ze toto su veci, ktore clovek robi pre seba. Pre lepsiu kvalitu byvania, pre svoju potrebu, nie pre niekoho ineho aby som sa chvalil alebo nieco, na co mam, to mi pride uplne uletene. My mame jednotku od Nilanu a mame ju v technickej miestnosti, kde mame aj pracku so susickou, podla mna proste to je priestor ktory je na taketo vyhradeny.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Štv 22. Sep 2022 8:20:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 27. Aug 2018 12:01:04
Príspevky: 31
halsey mala by byt, akoze moze ju mat niekto aj na chodbe, ale je to proste povedal by som akoby spotrebic, cize nejake tie zvuky vydava, tak je lepsie, ked je proste za dverami, ked nie je len tak volne niekde, aspon ja by som to tak proste nechcel mat :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Štv 22. Sep 2022 20:37:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Okt 2017 18:47:30
Príspevky: 64
Bydlisko: Trenčín
Ano cital si spravne, pochvalit. Mam kamosa a ked sme boli na kolaudacnej party, tak nam poukazoval proste vsetko. Aj technicku a vsetko vybavenie v nej. Bola to doslova prehliadka z vykladom, ale tak bolo vidno, aku ma z toho radost, tak sme si co to vypoculi


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Pia 23. Sep 2022 11:00:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Kazdy to vnima inak...akoze je to velke plus pre dom, pre toho kto v nom byva, ale neriesil by som to tak, ze sa tym musim chvalit alebo nieco...my sme to davali pre seba pre nase potesenie a aj zdravie, lebo teda menej pelu, prachu, ovela cistejsi vzduch a pre nas je to podstatne, nie pre susedov ci znamych...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Pon 26. Sep 2022 12:14:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Feb 2017 9:52:53
Príspevky: 82
Veď jasné, ale tak vieš ľudia sú všeliakí a niektorí majú proste aj takéto potreby. To máš ako s autami, niekto sa rád pochváli novým autom a niekto zas vymoženosťami v dome


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Rekuperacia - oplati sa?
PoslaťNapísal: Uto 27. Sep 2022 9:54:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 24. Máj 2017 9:53:32
Príspevky: 41
Kralovic ved o tom to je, aby doma bol dobry cerstvy vzduch a aby to tebe a tvojej rodine vyhovovalo, na zaciatku celkom som nemal predstavu, ze ako to bude s nastavovanim rekuperacie, ze proste co tam treba porobit, ako ju nastavit aby vetrala dobre, aby to nebolo ani malo ani vela a nam v tomto dost pomohol vlastne snimac CO2 podla ktoreho ona vetra viac alebo menej, ze uz je to viac menej taka automatika


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 896 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 90  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt