Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 9:12:40


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 135 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Uto 14. Jan 2020 11:51:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Jún 2018 7:57:46
Príspevky: 77
...hmm, tak to vyzerá celkom zaujímavo Marek...nevedel som, že až takú dlhú životnosť majú a že takú dlhú záruku poskytujú...a doplnky sa cenovo ako pohybujú?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Pon 20. Jan 2020 9:41:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 14. Nov 2016 10:37:27
Príspevky: 58
Však keď od nich budeš brať strešnú krytinu, tak neboj nič, aj príslušenstvo ti dajú za lepšiu cenu. Ale aj keby nedali, tak nie sú to zase také vysoké pálky, že by si si to nemohol kúpiť. Najlepšie bude, keď oslovíš nejaké firmy, ktoré predávajú ich škridlu a dáš si to naceniť, aby si približne vedel, čo ťa to výjde. Btw skús pozrieť na stránku, či tam nemajú cenník uverejnený, mne sa zdá, že majú.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Pon 10. Feb 2020 12:41:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Jún 2018 7:57:46
Príspevky: 77
...jasné, veď tak to chcem aj riešiť...len som si tak zisťoval, aby som potom nebol moc šokovaný...no pevne dúfam, že nejakú cenu mi spravia...dnes poobede chcel do jednej firmy zbehnúť, tak som zvedavý, čo tam vyčarujú...a ešte som sa chcel spýtať, tú 40% zľavu čo teraz wienerberger ponúka na Tondach strešnú krytinu, tú ponúkajú všetky stavebniny, ktoré predávajú ich keramickú škridlu?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Pia 14. Feb 2020 10:45:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 04. Sep 2018 7:03:17
Príspevky: 38
Bydlisko: Banská Bystrica
Skúsenosti s touto strešnou krytinou máme veľmi dobre. Pred dvoma rokmi sme robili strechu a práve túto strešnú krytinu sme si dávali ;) :)

_________________
„Domov nie je miesto, kde bývaš, ale miesto, kde ti rozumejú.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Uto 18. Feb 2020 10:44:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Nov 2016 9:03:46
Príspevky: 57
Aj my mame Tondach a sme nad mieru spokojny. Neviem, ale ze vraj je najkvalitnejsia krytina a vobec nepraska. Je sice pravda, ze sa trochu horsie uklada ale to je preto, aby ked pride vichrica, tak ju nepodvihalo. Mam aj skusenost, v lete bola silna prietrz mracien aj so silnym narazovym vetrom a susedia maju krytinu Bramac a na jednej strane strechy im ponadvihalo okolo 25 kusov krytiny. No nasa krytina zostala neporusena. Vtedy som sa presvedcil o tom, ze sme sa dobre rozhodli!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Pon 24. Feb 2020 10:46:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 14. Nov 2016 10:37:27
Príspevky: 58
Aj si bol? Ako si pochodil? Čo sa týka tej zľavy, tak áno, malo by to tak byť, že stavebniny by tú zľavu mali poskytnúť zákazníkovi. Treba sa ale na to spýtať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Pon 09. Mar 2020 15:29:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Jún 2018 7:57:46
Príspevky: 77
...bol som a aj som dobre pochodil...dozvedel som sa, že teraz dokonca majú až 40% zľavu na keramickú krytinu Tondach...tak som tam nechal rovno aj projekt, aby mi vypočítali, koľko jej budem potrebovať a dnes sa ešte so ženou dohodnem, ktorú zoberieme a pôjdem ju tam objednať...som bol prekvapený, že až takú vysokú zľavu teraz dávajú...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Pia 13. Mar 2020 13:12:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 14. Nov 2016 10:37:27
Príspevky: 58
Aj ja som sa to tento týždeň dozvedel, že takú zľavu teraz majú. Treba využiť 8-) A medzi ktorými sa rozhodujete?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Pia 03. Apr 2020 12:01:31 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Stevwest môžeš mi prosím ťa poslať fotku? Kľudne môžeš aj do správy alebo tu, kde ti to je lepšie. Chcel by som vidieť, ako vyzerá škridla od nich na dome. A ešte k tomu by si mi mohol aj napísať, akú farbu máte a ktorý typ. Díky


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Pia 24. Apr 2020 9:37:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 27. Sep 2017 8:27:34
Príspevky: 31
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
@MILANJEDINY - VED SI POZRI NA INTERNETE NEJAKE FOTKY S KERAMICKOU SKRIDLOU. ISTO TAM JE VELA FOTIEK, INSPIRACII. AK NENAJDES, MOZEM TI POTOM AJ JA POSLAT FOTKU, NAKOLKO TAKU SKRIDLU NA DOME MAME AJ MY. A TAKTIEZ AK BY SI POTREBOVAL NEJAKE BLIZSIE INFORMACIE, TAK PIS, BUDEM TI VEDIET PORADIT.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 135 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt