Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 15:39:12


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 657 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 66  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 24. Okt 2022 8:49:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 28. Nov 2017 12:03:04
Príspevky: 36
Bydlisko: Jablonec
v tomto bolo u nas napriklad jasno, ze ci najskor vybrat material alebo predajcu. islo to tak ruka v ruke, lebo sme vyuzili akciu, co mal heluz teraz nedavno, este tusim do minuleho mesiaca sa tam dalo nahlasit, no my sme este v lete. akurat tam to bolo tak, ze teraz objednas, dohodnes, zaplatis zalohu, a tak dalej, s tym, ze dodanie bude az na jar. kedze nam to neponahla, ze by sme chcelu uz hned teraz zacat, tak sme sa to takto rozhodli vyriesit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 25. Okt 2022 7:13:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 11. Jún 2018 7:47:42
Príspevky: 53
Bydlisko: Nitra
len akosi si asi zabudol spomenut, ze v com spocivala ta akcia, lebo z tohto co si napisal, tak akurat mi vychadza, ze si teraz objednal, ale dodanie mas az o pol roka alebo ako.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 25. Okt 2022 9:13:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 18. Aug 2017 9:41:16
Príspevky: 51
Bydlisko: Šamorín
- ono to spocivalo v tom, ze ked teraz objednas, tak dostanes zlavu na tie tehly. neviem teraz ale ze ci to bolo tak ze automaticky vo vyske 50% alebo do tych 50%. ale tak ci tak sa to oplati, ak niekto vie, ze stavat bude az buduci rok, tak preco neobjednat skor a za lepsi peniaz.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 27. Okt 2022 9:00:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
skoda, ze som sa skorej nerozhybal, toto by sa mi vyplatilo si myslim. ale tak nevadi no, mozno pride este nejaka zaujimava ponuka. a boli tam medzi tymi tehlami, na ktore sa vztahovala ta akcia aj tie zateplene tehly? lebo prave nad tymito dost uvazujem. tak reku ci ich niekto neobjednaval, alebo uz s nimi aj nestaval.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 27. Okt 2022 10:26:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 28. Feb 2017 12:18:10
Príspevky: 80
Tak uz nespravis s tym nic, nevadi. Na kedy potrebujes mat stavebny material na pozemku? Ides stavat dom alebo len nieco take drobnejsie? Ono zase ta dodacia doba nie je taka dlha. Aspon to ber ako vyhodu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 02. Nov 2022 8:06:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 11. Jún 2018 7:47:42
Príspevky: 53
Bydlisko: Nitra
jaj takto teda, tak hej, teraz to uz zmysel dava. to sa oplatilo teda riadne si myslim. lebo kto ide stavat, tak asi sa nerozhoduje zo dna na den, ze vie uz kedy co a ako, ze to ma nejak rozplanovane, takze sa vie prisposobit aj takemuto niecomu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 02. Nov 2022 10:19:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 19. Okt 2017 11:45:43
Príspevky: 65
Bydlisko: Bratislava
Keby som to aj nemal nejak rozplanovane zas do uplnych detailov, ale zistil by som, ze taketo nieco je, ze sa da vyuzit takato akcia a da sa usetrit na tom kopec penazi, tak by som to asi vyuzil, objednal to a potom by som podla tohto doladoval ostatne veci. Tak ale ono zase netreba hladiet len na peniaze, i ked to hra rolu a velku si dovolim povedat u kazdeho jedneho z nas.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 03. Nov 2022 11:22:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 19. Sep 2017 8:31:37
Príspevky: 49
Bydlisko: Dunajská Streda
To asi nie, lebo tak dolezitejsi je podla mna ten konkretny stavebny material, z ktoreho sa rozhodnes stavat. Lebo tak napriklad ani tie tehly nie su vsetky rovnake. Ked si pozres jednotlivych vyrobcov a tie parametre a vlastnosti, co uvadzaju hned aj na webe k tym tehlam, tak nie je to vsetko totozne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 03. Nov 2022 12:47:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 02. Júl 2018 13:39:58
Príspevky: 83
Bydlisko: Žilina
to je inac fakt. ono aj ti vyrobcovia maju tych tehal viacero v ponuke. akoze kadejakych rozmerov, tak som to myslel. a fajn je napriklad aj to, ked vies nie len tehly samotne kupit ale ze vyrobca robi toho viacej, akoze aj preklady, kominy a tak podobne, ze to mas vsetko potom od jedneho.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pia 04. Nov 2022 10:23:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 10. Feb 2017 17:19:19
Príspevky: 59
Kozmonaut a nie len to. My sme objednavali sice len take obycajne klasicke tehly, ale su aj zateplene a daju sa kupit s roznym zateplenim. Ze ta vypln moze byt kadejaka. Toto bola pre mna trosku novinka, to priznavam. Ale myslim, ze je sikovne riesenie, ze vies kupit rovno tehlu takto s izolaciou a nemusis riesit uz potom zateplovanie a objednavat nieco a zase si robit dalsiu robotu tym padom.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 657 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 66  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt