Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 19:41:18


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 639 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 64  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pia 02. Dec 2022 11:05:09 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 107
Bydlisko: Hlohovec
Myslíte, že je ok postaviť garáž z tehál a normálne to celé zatepliť, omietnuť a takto? Proste normálne ako klasickú stavbu to spraviť? Viem, že sa to dá postaviť z hocičoho a vyjde to možno aj lacnejšie, ale láka ma to spraviť práve takto.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 05. Dec 2022 11:27:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Feb 2018 12:25:41
Príspevky: 60
Bydlisko: Senec
@americano podľa mňa to až tak nutné nie je, ale keď to chceš takto robiť, tak si myslím, že tehly sú okej. Pri tých je aj fajn dodanie teraz. Neviem, kedy to plánuješ, ale ak máš kde uskladniť, tak by som kľudne objednal aj teraz, aspoň to budeš mať prípadne v predstihu pochystané všetko.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 06. Dec 2022 8:26:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 03. Máj 2017 8:46:45
Príspevky: 65
to chces mat akoze cisto len na auto tu garaz, ci aj nejak inak vyuzivat. lebo to iny nemaju tak domy porobene, ako ty planujes toto :D ale vsak stale lepsie ako to ztlct len tak z nejakych dosiek. krytinu tam budes aku davat? si myslim, ze toto znesie kludne aj skridlu napriklad.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 07. Dec 2022 9:50:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
Kralovic Struhlik dal som na vase rady a nasiel som si na nete nejake stavebniny tuto u nas, co tam ludia odporucaju a tam som sa bol poinformovat. Vyzeral byt predajca celkom seriozny, hovoril, ze on tiez takto bral tehly, tak to uz vo mne taka nadej, ze co poradi, ze hadam dobre poradi, lebo vsak ked s tym robi kazdy den, tak asi ma prehlad, co sa ako oplati. Tak som dal teda dost aj na jeho odporucanie a objednal som. Dodanie by malo byt nejak koncom januara, zaciatkom februara, kedze aj sviatky su tam a dovolenky.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 07. Dec 2022 11:56:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 28. Jún 2017 13:47:32
Príspevky: 30
Bydlisko: trencin
podla coho si si vyberal toho predajcu?... len podla tych referencii, ci napriklad aj tak, ze si mal vybrate uz nejak doprecu, co ides kupovat a tak?..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 08. Dec 2022 10:02:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Sep 2017 8:27:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Trenčín
v podstate mas dve moznosti.. bud si vyberies firmu, od ktorej chces kupovat, ze mas nejake odporucania alebo skusenosti.. alebo mas vybraty material a podla toho potom hladas, co a kto bude najvhodnejsi...

_________________
môj dom - môj hrad


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 08. Dec 2022 11:06:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 01. Jún 2017 19:45:49
Príspevky: 40
Bydlisko: Ružomberok
U mňa je to napríklad tak, že som rozhodnutý pre tehly. Akože bol som rozhodnutý už pred pár mesiacmi, len sa nejak neviem rozhýbať. Tým pádom nemám samozrejme ani nejak vybraté, že aké tehly presne a od akého výrobcu. Takže týmto by som vás chcel požiadať aj o nejaké prípadné odporúčanie. Jasné, že viem si aj sám pozrieť a zistiť nejaké informácie, však to je najmenej, ale tak skúsenosť je niečo iné proste.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 08. Dec 2022 11:07:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 01. Jún 2017 19:45:49
Príspevky: 40
Bydlisko: Ružomberok
A zabudol som ešte upresniť, že nemá ísť o normálny dom, ale o taký altánok, prístrešok, niečo medzi tým.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pia 09. Dec 2022 9:31:38 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 107
Bydlisko: Hlohovec
Cowboy mám proste rád, keď sú veci spravené poriadne na prvý raz, aby som potom nemusel niečo opravovať alebo sa k tomu kvôli niečomu vracať. Myslím si, že takto by som s tým mal potom už pokoj, že by to nič nepýtalo. Zatiaľ čo som pozeral, tak ma celkom oslovil Heluz s ich ponukou.
Dodino skús pozrieť, či by si si tam tiež niečo nevybral. Pozerám, že riešiš niečo podobné ako ja.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pia 09. Dec 2022 12:02:05 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 108
Americano aj si sa už bol na to všetko pýtať u predajcu, či tak ďaleko si sa ešte nedostal? Lebo výber je to podľa mňa dobrý, týmto rozhodne nemáš čo pokaziť.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 639 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 64  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt