Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 12:55:34


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 654 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 66  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 12. Dec 2022 9:32:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Feb 2018 12:25:41
Príspevky: 60
Bydlisko: Senec
@americano veď to je jasné, to má asi každý z nás v obľube, mať proste veci na poriadku. Takže akože ja úplne rozumiem tomu, ako to plánuješ spraviť. Však to si si dobre vybral by som povedal. Už aj dlhšie sledujem dobré ohlasy na nich. Aj máš niečo konkrétnejšie vybraté, či zatiaľ len takto, že od koho by si objednal.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 12. Dec 2022 10:22:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 23. Jún 2018 5:55:13
Príspevky: 43
Bydlisko: Prievidza
nie som si teraz isty, ci toto, co riesite je garaz alebo altanok. lebo tusim taketo dve veci sa tu riesili. ale akoze v oboch pripadoch si myslim, ze netreba zase az take tehly ako keby sa ide stavat dom. predsa len to bude mat ine vyuzitie, ine podmienky a podobne. mozno by som sa zameral aj na to, ze kde kto ma ake dodanie, podla toho, kedy chce dotycny zacat stavat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 13. Dec 2022 9:47:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Sep 2017 14:41:20
Príspevky: 55
Bydlisko: Gabčíkovo
to si myslím, že je dosť dôležité sledovať si aj toto kritérium pri rozhodovaní sa.
ale tak predpokladám, vzhľadom na to, že zima nám ešte len začína, že skôr ako o nejaké dva tri mesiace dotyční aj tak stavať nezačnú.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 13. Dec 2022 11:17:52 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
Sttorro čo som písal ja ohľadne nejakej rady, tak u mňa je to tá garáž. Takže odporúčaš tiež tie tehly? A ktoré by si vybral? Vyznáš sa do toho trochu?
Cowboy keď ti mám úprimne povedať, tak som trochu aj prekvapený, že som sa stretol s takýmito pozitívnymi ohlasmi viac menej. Lebo niekedy vedia byť takto po diskusiách aj dosť rýpaci, že nech napíšeš hocičo, nech žiadaš o hocijakú radu, tak proste si musia rýpnuť a trvať na svojom inom názore.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 14. Dec 2022 9:39:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 15:00:55
Príspevky: 64
Patrinka cisto podla toho, ze ktoreho mam najblizsie. Ale jasne, ze som vedel, co chcem uz vtedy, a normalne som si na nete vyhladal predajcu, ktory ponuka, to o co mam zaujem. Na webe Heluz som si to vyhladal. Tam ti vyhlada predajcu, adresu, telefon a mail ti hned rovno vyhodi, takze potom aj ak sa chces dohodnut na nejakom konkretnom case a datume, kedy by si prisla, tak nie je problem.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 14. Dec 2022 12:56:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 27. Júl 2017 9:34:13
Príspevky: 50
Bydlisko: Zlaté Moravce
aj si si dohadoval dopredu to stretko, či to akože nie je nejak podmienka? lebo viem, že niekde to tak majú, že vyslovene trvajú na tom, aby sa zákazník nahlásil dopredu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 15. Dec 2022 8:30:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Okt 2018 11:12:27
Príspevky: 31
@12klaco0 ono ked su to len tak nejake stavebniny, tak to sa nemusis objednavat, skor ak ide o nejakeho specializovaneho predajcu, to by som skor takto riesila. ale ci je to podmienka, tak to neviem povedat na sto percent. ale vsak ked je uvedene cislo a mail, tak je najmenej sa skontaktovat a popytat sa na to.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 15. Dec 2022 10:26:23 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
Myslíte si, že na tú garáž by bola moc 38 tehla? Stačilo by tam aj niečo menšie? Chcel by som to asi stihnúť ešte do konca roka objednať.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 15. Dec 2022 12:36:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Jún 2018 7:57:46
Príspevky: 77
... tak to by si mal inú garáž ti poviem... však si zober, že veľa ľudí si dáva robiť tie montované, čo máš len plechy zbúchané dokopy.... to oproti tomu 38 tehla je až až... kľudne keď objednáš 25ku alebo aj 20ku, tak to podľa mňa úplne stačí... strechu tam chceš akú dávať?..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pia 16. Dec 2022 9:34:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Máj 2018 9:48:47
Príspevky: 40
Bydlisko: Kráľová pri Senci
mne sa vidí, že sme takéto nejaké okolo tej dvadsiatky používali, keď sa staval altánok. môže byť, že sa takéto použili? také tie obyčajné sme ale dávali, nie s tou výplňou. ty by si na tú garáž chcel ktoré z nich použiť? ty si tuším písal, že to chceš aj zatepľovať, nie?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 654 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 66  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt