Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 24. Apr 2024 9:17:33


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 656 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 66  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 21. Feb 2023 18:52:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Aug 2017 14:10:08
Príspevky: 51
Bydlisko: Skalica
Jaaaj akoze si si ich predplati? A ved zas ak niekomu stavba neponahlala, tak preco nie, cez zimu sa toho aj tak neda moc robit a pokial vies, zepotrebujes material az za nejaky cas a usetris na tom, tak to je podla mna super. Mavaju taketo akcie castejsie do roka?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 22. Feb 2023 6:58:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 16. Nov 2016 13:13:29
Príspevky: 45
Anooo to si aj na to spominam, ze take nieco bolo. Nas sa to netykalo, my uz dlhsie byvame, tiez v tehlovom dome. Ale viem, ze sa to tu riesilo, ci sa to oplati a tak dalej. Ved presne to, ze v zime asi nebudes robit hrubu stavbu, takze ked pride aj lepsie pocasie, tak im akurat poprichadzaju objednavky a mozu zacat. Podla mna super nacasovanie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 22. Feb 2023 8:18:50 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Hlavne pri tých dnešných cenách tak celkovo si môžu tí, čo to využili gratulovať. Nemyslím to len ohľadne stavebných materiálov, ale proste všetko išlo hore, čo si budeme hovoriť, vedia o tom všetci, normálne sa verejne o tom hovorí, aká je teraz inflácia. Takže to, že kúpili ešte za staré ceny a ešte v takej výraznej akcii, tak musia byť veľmi radi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 23. Feb 2023 7:08:54 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 105
to nepochybujem. aj to, že vieš cca kedy budeš mať všetko dovezené, tak si za ten čas vieš naplánovať aj ostatnú robotu. podľa mňa dobre to bolo vymyslené. ale aj tak sa našli špekulanti, čo za tým videli neviem aké sprisahania :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 23. Feb 2023 18:16:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 9:51:21
Príspevky: 80
Bydlisko: Trenčianske Teplice
No to ano, len skoda, ze nieco take nemaju terz, v celku by sa nam to bolo hodilo. Chceli by sme vzadu na zahrade postavit taky maly domcek aj s altankom, ako keby taku lentu kuchynu a teda budeme potrebovat tehly


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 27. Feb 2023 8:14:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
to asi budete nové kupovať, že? lebo tak napadlo mi, že aj z druhej ruky sa dá, to som videla už kopec inzerátov. ale rozumnejšie bude rovno kúpiť asi nejaké brúsené a hlavne nové, aby si mal aj istotu, že budú dobré.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 27. Feb 2023 18:45:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Máj 2017 17:16:55
Príspevky: 67
neviem, ci by som kupovala pozite, ako ak by sa mal robit napriklad len nejaky zahon, tak nepoviem, ale takto aj na altanok, by som kupovala nove. to by vam stacili aj mensie teda uzsie tehly ci?

_________________
O dom sa treba starať aby mohol byť domovom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 01. Mar 2023 9:04:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 03. Máj 2017 8:46:45
Príspevky: 68
podla mna by bohate stacili, tiez by som nekupoval pouzite, viem, ze sa to takto da zohnat, vsak ako aj kadeco ine. ale tak to je taka vec, ze chces mat istotu, ze to postavis dobre a bude ten altanok aj pevny, aby nieco ustal. akurat co by si stanovil ako podmienku, tak ze by som kupoval vyhradne brusene tehly, ako aj zabkara spomenula. to pouzite by som radil potom do kategorie nebrusenych rovno :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 01. Mar 2023 12:22:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Mar 2017 12:47:06
Príspevky: 87
To chces normalne aj betonovat zaklady na to nejake, ci ake podlazie bude mat ten altanok?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 02. Mar 2023 8:28:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 14. Nov 2016 10:37:27
Príspevky: 58
Vieš čo, pozri si Heluz, od nich vieš kúpiť okrem tehál aj všetko ostatné, čo budeš potrebovať na stavbu, keď si to začneš stavať. Predpokladám teda, že si to budeš robiť sám, však tam netreba nejaký projekt a dozor alebo čo.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 656 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 66  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt