Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 24. Apr 2024 19:54:22


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 657 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 66  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Štv 02. Mar 2023 12:18:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Jún 2018 7:57:46
Príspevky: 77
... to je inak dosť výhoda, to sú potom viacej tie materiály také kompatibilné spolu, alebo ako by som to nazval.... aj keď síce nejde o nejakú veľkú stavbu, ktorá bude obývaná denno denne, aj tak by som si dal záležať na tom, aby sa to dobre spravilo.... však predpokladám, že ten altánok bude slúžiť dlho a keď bude na to počasie, tak sa bude celkom pravidelne aj využívať...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pia 03. Mar 2023 8:27:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 17:48:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Piešťany
ako to myslis, ze kompatibilne, to nie je teda jedno, ze aku maltu alebo co sa to dava pouzijem pri tych a tych tehlach? ja som bola v tom, ze to sa nejak nerozlisuje.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pia 03. Mar 2023 10:39:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 28. Feb 2018 8:35:49
Príspevky: 71
úplne jedno to samozrejme nie je :) ... ale tak máš na výber, aký ten spojovací materiál použiješ, tiež je viacero možností na výber... či chceš dávať maltu, lepidlo alebo čo... sú aj také malty, že kúpiš rovno zarobené, takže ti to tiež šetrí čas a nemáš z toho toľko neporiadku...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 06. Mar 2023 8:08:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 14. Sep 2017 8:18:49
Príspevky: 66
Bydlisko: Senica
Lenze tych znaciek je teraz tolko, ze clovek sa v tom velmi tazko len tak zorientuje. Je nejaka znacka, co napriklad priamo heluz odporuca k svojim tehlam? Alebo maju nebodaj aj svoje spojovacie produkty?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 06. Mar 2023 8:16:46 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
toto nahodou viem aj ja, som sama prekvapena. teda za predpokladu, ze som si to nezmylila s inou spolocnostou, tak by to tak malo byt, ze oni maju akoze nie len tehly ale aj tie preklady, co sa davaju nad okna a take kadejake dalsie materialy okrem klasickych tehal a mali by mat aj tieto malty a teda celkovo tie spojovacie materialy, ako si to nazval.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Pon 06. Mar 2023 10:52:08 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 137
Jop, to mas potom ako lego v realnom zivote :D Vsetko potrebne nakupis, objednas od jednej firmy a potom uz len to nejak vyskladat, aby z toho vznikol nejaky paradny domcek. Vsak to je uplne paradne, ze vies vsetko takto naraz nakupit a mas pokoj.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 07. Mar 2023 8:29:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 12. Mar 2019 13:05:26
Príspevky: 18
Bydlisko: Prievidza
My bývame v tehlovom dome, stavali sme si ho viac menej svojpomocne a presne toto sa mi páčilo, že to tak všetko pasovalo a dobre vychádzalo. Ale čo to bolo za značku všetko, tak to aj keby ste ma mučili, tak neviem. To sa niečo dorieši a v tom momente to vypustím, lebo to už nepotrebujem vedieť :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 07. Mar 2023 12:39:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 28. Nov 2017 12:03:04
Príspevky: 36
Bydlisko: Jablonec
tak to mas dost podobne ako aj ja, maloco si viem zapamatat, lebo to je tolko znaciek a moznosti, ze dovidenia. ja si normalne pisem zoznamy, ked sa nieco riesi. vies, jak vo filmoch, ze za a proti. mozno pre niekoho smiesne, ale mam takto lepsi prehlad, nez ked mam drzat informacie len v hlave.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Uto 07. Mar 2023 15:54:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 10. Sep 2017 22:32:39
Príspevky: 58
Bydlisko: Banská Bystrica
heh tak si to robil aj v pripade tehal si si daval pre aj prosti? ci ktore si vedel zohnat skor a lacnejsie tak po tych si siel?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: stavanie svojpomocne
PoslaťNapísal: Str 08. Mar 2023 11:19:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Sep 2017 8:27:38
Príspevky: 59
Bydlisko: Trenčín
to by bolo, keby to, co bolo najlacnejsie stalo aj kvalitativne za to. pokial ide o tehly a ze z nich stavias dom, v ktorom mas byvat niekolko rokov, povedzme aj desatroci, tak by som ozaj na tom nesetril a nesnazil sa silou mocou kupovat to najlacnejsie. v takychto veciach, ktore viem, ze sa vedia v buducnosti odrzkadlit, tak mi nerobi problem si priplatit za kvalitu.

_________________
môj dom - môj hrad


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 657 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 66  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt