Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 12:54:10


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 359 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 07. Jún 2018 8:31:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 17. Apr 2018 8:22:59
Príspevky: 48
Bydlisko: Trenčín
Sakko!

Nie som ešte presne rozhodnutý čo chcem, no viacerí mi to už spomínali, že to je dobré a hlavne menej roboty s tým je. No asi cenovo táto tehla je o dosť drahšia, že??


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 12. Jún 2018 16:18:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Dec 2017 9:53:27
Príspevky: 38
Bydlisko: Poprad
Tak menej roboty s tym je a hlavne to, ze to uz nemusis zateplovat no treba jednoznacne pocitat s tym, ze taka tehla je drahsia. No v konecnom dosledku to je mozno aj rovnako, lebo zase pri klasickej tehle musis pocitat s tym, ze este na izolaciu das dalsie peniaze. A co ti hovorili? Ze to je lepsia tehla alebo aky mali na to nazor ostatni?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 22. Jún 2018 12:02:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Jún 2018 7:42:41
Príspevky: 62
sakko píše:
Tak menej roboty s tym je a hlavne to, ze to uz nemusis zateplovat no treba jednoznacne pocitat s tym, ze taka tehla je drahsia. No v konecnom dosledku to je mozno aj rovnako, lebo zase pri klasickej tehle musis pocitat s tym, ze este na izolaciu das dalsie peniaze. A co ti hovorili? Ze to je lepsia tehla alebo aky mali na to nazor ostatni?


Lenze zalezi aj od znacky, nie??? Ved kazda firma ma ine ceny...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 26. Jún 2018 10:02:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Dec 2017 9:53:27
Príspevky: 38
Bydlisko: Poprad
Alliana! Tak to je jasne, ze hlavne zalezi aj od znacky. V dnesnej dobe je vela firiem, ktore ponukaju stavebny material a je jasne, ze si to treba obehat a pozistovat, kde ake ceny maju. To mi ale pride ako samozrejmost a nie ze to tu musim pisať!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 28. Jún 2018 10:20:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 17. Apr 2018 8:22:59
Príspevky: 48
Bydlisko: Trenčín
Sakko!

Veď práve preto som začal rozmýšľať, čo bude lepšie, lebo cenovo je pravda, že to výjde približne rovnako. Ach, netušil som, že to bude taká dilema vybrať tehlu :/ Kedysi bol jeden druh a z toho všetci stavali a bolo to lepšie! Tak stretol som sa s rôznymi názormi. Veď vieš ako to chodí. Každý ti povie to, s čím bol on spokojní. Takže je to asi tak 50% na 50%


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 29. Jún 2018 8:19:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Jún 2018 7:42:41
Príspevky: 62
sakko píše:
Alliana! Tak to je jasne, ze hlavne zalezi aj od znacky. V dnesnej dobe je vela firiem, ktore ponukaju stavebny material a je jasne, ze si to treba obehat a pozistovat, kde ake ceny maju. To mi ale pride ako samozrejmost a nie ze to tu musim pisať!


Ano, je to samozrejmost ale iba pre niekoho. Vies, niektori ludia idu prvy krat v zivote stavat a tym padom nevedia, co vsetko treba a ze vsade maju ine ceny a kvalitu tehal a podobne. Preto mi to nedalo a musel som to tu spomenut.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 02. Júl 2018 13:31:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Apr 2018 7:30:35
Príspevky: 24
Doposiaľ najlepšiu skúsenosť mám s tehlou. Staval som už viacej domov, keďže som murár a aj pracujem v tejto oblasti a poviem Vám, že s týmto materiálom sa mi najlepšie robí. A každý, kto sa ma spýta na názor, mu jednoznačne odpovedám toto, čo som Vám aj sem napísal!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 03. Júl 2018 14:41:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 17. Apr 2018 8:22:59
Príspevky: 48
Bydlisko: Trenčín
Berousk!

Keď máš také dobré skúsenosti, tak by si mi mohol aj napísať, že od ktorého výrobcu je podľa teba tehla najlepšia a najkvalitnejšia? Hm?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 04. Júl 2018 13:55:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 31. Júl 2017 9:43:11
Príspevky: 31
Bydlisko: Nové Zámky
Chlapi, my sme minuly rok v septembri spravili zaklady, nechali sme celu zimu postat a teraz od marca tahame mury a uz mame polozenu aj strechu. Vsimol som si, ze sa tu rozhodujete aky material vybrat a preto som vam chcel napisat, ze my sme pouzili tehlu Porotherm a lepsie sme ani spravit nemohli. Brali sme ju od firmy wienerberger - spolahliva a dobra firma to je. Maju tam sikovnych ludi, ktori poradia a vysvetlia. Boli sme spokojni.

Obrázok


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 09. Júl 2018 8:00:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Jún 2018 7:42:41
Príspevky: 62
Beladzio!

Medzi tehlami asi najlepsia znacka, ci?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 359 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 27 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt