Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 18:38:52


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 359 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 36  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pia 24. Aug 2018 14:44:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 31. Júl 2017 9:43:11
Príspevky: 31
Bydlisko: Nové Zámky
Vazne magoda jej doviezli taku tehlu?? A to sa vobec nehanbili? :shock: :shock: :shock: Aspon jej ju vyreklamovali? Lebo poznam aj take pripady, ze reklamovali taktiez popraskane tehly ale vobec im nechceli dat nahradne ani peniaze naspat. Hovorim, ze zlaty dobry Wienerberger! Oni si aspon svoju pracu robia zodpovedne a seriozne!
Alliano ano, som tam registrovany. Chodim sa tam sem-tam zabavit :lol: :D Ale ako si napisal, clovek sa tam sem tam dozvie aj uzitocne rady ale to je fakt len niekedy :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 27. Aug 2018 14:41:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 08. Jún 2018 11:53:19
Príspevky: 30
Bydlisko: Senica
momca - to viacerym nejde do hlavy, ver mi!!

beladzio - ano, doviezli jej taku tehlu. ved to je moja sestra tak asi viem a dokonca som tu tehlu od nich aj videla na vlastne oci. ale prosim nebavme sa uz o tom!! radsej sa bavme o kvalitnych tehlach Porotherm! a este k tej reklmacii, najprv jej robili problemy ale napokon jej ju vyreklamovali. a to uz bola fakt posledna vec, ktoru som ohladne tej firmy napisala. fakt sa radsej bavme o wienerbergere!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 30. Aug 2018 9:55:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Aug 2018 15:27:56
Príspevky: 33
Bydlisko: Trnava
my sme stavali z tejto a ešte nám zopár aj ostalo, tak ak by mal niekto záujem, tak kľudne predám ;) :) keď sme začínali stavať tak sme ani neváhali a hneď sme boli rozhodnutý pre tehlu. podľa môjho drahého je to najlepší materiál na stavbu domu. takže za našu rodinu jednoznačne odporúčame tento materiál. posielam fotku, kde som vám odfotila zvyšné tehly :)
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 12. Sep 2018 12:09:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 22. Aug 2018 9:04:12
Príspevky: 31
@matilda aka to je hrubka prosim ta? a mas iba tieto dve palety?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 14. Sep 2018 8:12:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Aug 2018 9:09:47
Príspevky: 31
Bydlisko: Myjava
matilda píše:
my sme stavali z tejto a ešte nám zopár aj ostalo, tak ak by mal niekto záujem, tak kľudne predám ;) :) keď sme začínali stavať tak sme ani neváhali a hneď sme boli rozhodnutý pre tehlu. podľa môjho drahého je to najlepší materiál na stavbu domu. takže za našu rodinu jednoznačne odporúčame tento materiál. posielam fotku, kde som vám odfotila zvyšné tehly :)
Obrázok


rad vidim, ze aj ini ludia stavaju z toho isteho materialu ako aj my :) :) no nam vobec nic z nej nevystalo, vsetku sme ju pouzili, kedze nam to dobre vo firme vypocitali. presne podla projektu na nas dom, fakt mozno len jedna tehla, ktoru som si odlozil pre pripad, ze ju niekedy mozno niekde pouzijem :D z kade ste brali? z ktorej firmy? a kde mate postaveny dom?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 24. Sep 2018 10:56:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Aug 2018 15:27:56
Príspevky: 33
Bydlisko: Trnava
frlo8 je to hrúbka tá 30 a máme už len tieto, čo sú na obrázku, všetky sme odfotili a viacej jej už nemáme. potreboval by si ešte viacej? veď môžeš zobrať tieto a ostatné si doobjednať v stavebninách. aspoň čosi ušetríš, keďže my by sme ti to dali lacnejšie ;) :)
branno66 áno? tak to ste mali super. nám tieto vystali ale vôbec nám to nevadí. radšej takto ako keby nám mala chýbať :) fúha, tak názov stavebnín ti neviem povedať, to má v hlave môj drahý ale z Bratislavy, keďže v Rovinke sme stavali :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 02. Okt 2018 11:37:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 22. Aug 2018 9:04:12
Príspevky: 31
@matilda potreboval by som tri palety ale je dost mozne, ze zoberiem aspon tieto dve od teba a jednu si teda doobjednam v nejakych stavebninach. ved tieto tehly od Wienerbergeru maju skoro vsade. a za kolko predavas jednu paletu? kludne aj do internej posty mozes napisat ak nechces verejne.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 03. Okt 2018 7:53:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Aug 2018 9:09:47
Príspevky: 31
Bydlisko: Myjava
matilda píše:
frlo8 je to hrúbka tá 30 a máme už len tieto, čo sú na obrázku, všetky sme odfotili a viacej jej už nemáme. potreboval by si ešte viacej? veď môžeš zobrať tieto a ostatné si doobjednať v stavebninách. aspoň čosi ušetríš, keďže my by sme ti to dali lacnejšie ;) :)
branno66 áno? tak to ste mali super. nám tieto vystali ale vôbec nám to nevadí. radšej takto ako keby nám mala chýbať :) fúha, tak názov stavebnín ti neviem povedať, to má v hlave môj drahý ale z Bratislavy, keďže v Rovinke sme stavali :)


to mas pravdu, vzdy je lepsie ked vystane ako ked chyba a musi sa cakat. ved tu pozeram, ze sa ti to mozno aj podari predat a uz budes mat pokoj. alebo keby aj nie, tak ulozis niekde a mozno sa vam raz zide, ked budete chciet nieco pristavovat napriklad. aha, tak v Bratislave je vela stavebnin, ved ak nezabudnes, tak sa spytat muza, ok?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 04. Okt 2018 17:10:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Sep 2018 16:33:43
Príspevky: 70
Z akych materialov stavat dom?

No predsa z tych najkvalitnejsich, pokial chcete mat istotu, ze vam dom vydrzi dlhe desiatky rokov! Fakt treba vyberat podla kvality a nie podla ceny! Dom je vec, ktora sa stavia len raz za zivot a zakladne mury treba spravit poriadne! Takze za mna tiez TOP material je palena tehla!

_________________
„Každá skúsená žena schopná súcitu vie, že pýcha a šťastie muža závisia jedine od jeho domova.“


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 09. Okt 2018 7:22:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
@olo39 - dobre si to napísal :) A dôležité ešte je, poriadne spraviť základy! Aj my sme inak stavali z pálenej tehly :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 359 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 36  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt