Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 18. Sep 2019 3:48:49

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 83 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pia 06. Sep 2019 12:39:22 
okoloidúci

ohaa, tak vy vsetok material od nich beriete cirkom ako tak sledujem, ze? to je super! ;) no ved aj tak ste dobre postupili. uz isto mate aj zabetonovane a robite hore, ze? lebo som tu zase dlhsi cas nebola. alebo uz nebodaj mate aj strechu? zase by si mohol dalsie fotky pridat, aby som si ho vedela predstavit :)

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pon 09. Sep 2019 14:01:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

lucydb píše:
ohaa, tak vy vsetok material od nich beriete cirkom ako tak sledujem, ze? to je super! ;) no ved aj tak ste dobre postupili. uz isto mate aj zabetonovane a robite hore, ze? lebo som tu zase dlhsi cas nebola. alebo uz nebodaj mate aj strechu? zase by si mohol dalsie fotky pridat, aby som si ho vedela predstavit :)

Ano, zatial uplne vsetko mame len od nich. Ale tak sme spokojni, takze nepotrebujeme zatial nic menit. Hej, uz mame aj vrchnu deku a akurat cez vikend sme mali brigadu, lebo sme betonovali svojpomocne veniec. Teraz zase tyzden pauza na oddych a bude sa pokracovat. Strechu zaciname az v oktobri. Fotky ti poslem zajtra, lebo teraz pri sebe nemam ten mobil v ktorom ich mam, ok?

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pia 13. Sep 2019 10:37:26 
okoloidúci
Obrázok užívateľa

srentor 8-) :) tak to som rada, ze mas rovnaky nazor ako ja. a z klasickej si staval alebo si mal tu plnenu mineralnou vlnou?

Offline Profil

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 83 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia