Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 13:43:44


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 359 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 36  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 09. Dec 2019 9:10:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Apr 2019 8:19:31
Príspevky: 60
Bydlisko: Galanta
lucydb píše:
v pohode cirkom, nic si z toho nerob. ved ja nepotrebujem hned odpoved od teba :) kludne si rob, aby ste to postihali. teraz ste ani pekne pocasie nemali, tak preto ste isto aj stali, ze? :/ tak si mal potom sikovnych ludi pri sebe, ked ste to tak dobre zmakli. tak pracuj a potom ked budes mat cas, tak posli fotky. budem cakat :)


Dakujem, ze si taka chapava ;) Presne, to pocasie nas v tom novembri celkom zbrzdilo, no nastastie potom uz bolo fajn a stihli sme to ako tak dokoncit. Akurat este jedno uzlabie nemame hotove a hrebene, ale to uz aj ked na jar dokoncim, to uz nie je az taka velka tragedia. Ano, tie fotky mam stale na pamati, len si ich este do PC musim stiahnut. No pripominaj mi ich nadalej, aby som nezabudol 8-) :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 13. Dec 2019 12:50:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 22. Nov 2016 12:24:30
Príspevky: 47
Ani sa mu necudujem Alixia :lol: :D Ale tak lepsie, ako keby si sa vobec nezaujimalo. To by ho potom nebavilo vobec stavat, ver mi. My si toto na zenach velmi vazime!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 10. Jan 2020 14:41:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 25. Nov 2016 9:15:31
Príspevky: 28
Caute chlopi! My sme mali v stavebnom materiali hned jasno a vybrali sme tehlu Porotherm. Toto sme stihli pred sviatkami, bohuzial sme nestihli uplne vsetko, co bolo v plane ale tak aspon to trochu premrzne. Budem rad, ked budem niekomu napomocny alebo si tu len tak vymenime zopar sprav. Nebol som tu uz dlho, tak som celkom milo prekvapeni, ako sa to tu rozbehlo, predtym to tu bolo take mrtve :D
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 13. Jan 2020 14:18:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
@riccinot...skoda, ze ste to nestihli zakryt...to bude bungalow alebo poschodovy dom?..teraz vam to aspon trochu premrzne a na jar mozme pokracovat...a super, ze ste sa rozhodli stavat z tehly, aj my mame tehlovy dom a paradicka...ani sme nezateplovali, kedze sme pouzili tehlu eko+ 44 Profi...vy to mate asi uzsiu, ze?..budes aj zateplovat??..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 14. Jan 2020 9:46:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 25. Nov 2016 9:15:31
Príspevky: 28
Iba bungalov to bude bojkotak. My sme nechceli poschodovy dom, chceli sme len taky mensi a povedzme si, ze bungalov je aj rychlejsie postaveny, lebo clovek nemusi riesit ziadny pochodzny stop. Vy ste az z tej 44ky stavali? Tak to mali majstri co robit, to bolo isto tazke ako svina, ze?? My staviame z 30-tky a budeme este aj zateplovat, chceli by sme mineralnou vlnou.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 21. Jan 2020 10:43:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
@riccinot...ved jasne, kazdemu vyhovuje iny dom...hlavne je, ze sa vam paci, to je najdolezitejsie, ved vy v nom budete byvat...ano, my sme z tej a je pravda, ze ta jedna tehla bola dost tazka ale majstri to zvladli luxusne, super nam to vymurovali...aj stavebny dozor ich pochvalil...tak pokial len 30tka, tak to je jasne, ze budete musiet zateplovat a mineralna vlna je spravny vyber...to budete mat fajn...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 05. Feb 2020 16:02:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 04. Apr 2019 11:36:46
Príspevky: 22
a to nevadi cirkom, ze si to nechal otvorene, ved to vam teraz dovnutra zateka a prsi, ci? ale tak to tehle asi neprekaza, akurat, ze ju budete mat mokrejsiu, ze?? nevyznam sa moc do tychto veci, tak preto sa pytam.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 07. Feb 2020 12:16:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Apr 2019 8:19:31
Príspevky: 60
Bydlisko: Galanta
lucydb píše:
a to nevadi cirkom, ze si to nechal otvorene, ved to vam teraz dovnutra zateka a prsi, ci? ale tak to tehle asi neprekaza, akurat, ze ju budete mat mokrejsiu, ze?? nevyznam sa moc do tychto veci, tak preto sa pytam.


Nie, to vobec nevadi, nakolko uz folia tam je a do vnutra nezateka. Ako je jasne, ze to idealne nie je ale ked sa inak nedalo. No cez vikend ak bude krajsie pocasie, tak to uz asi pojdem aj dokoncit. Ved uz vonku nie je az taka zima. Tehle to vobec neprekaza, kedze ako som ti napisala, tak nam vobec do domu neprsi. Je to iba uzky pas, takze ziadna tragedia.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 12. Feb 2020 8:47:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 25. Nov 2016 9:15:31
Príspevky: 28
Bojkotak tak parada, ze stavebnemu dozoru sa to paci. Ved on je najdolezitejsi na stavbe, on ti bude davat peciatku, tak vsetko musi byt podla jeho predstav, aby ti nerobil potom problemy. Aj my uz mame jedneho takeho typka ako stavebny dozor a zatial vsetko fajn. Tak dufam, ze to tak bude aj pokracovat.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 02. Mar 2020 9:39:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
@riccinot...vsak toto, ze niektore veci by sme niekedy najradsej inak spravili, ale ked on neschvali, tak nemozme...ale tak zatial s nim uplne v pohode, nie je ziadny problem...ved zase my sa snazime ist podla projektu, moc nespekulujeme :D ...vcera mi akurat kamarat spominal, ze Porotherm ma aj nejaku EKO+ tehlu, ze hrubka 44cm...rozmysla, ze s nou pojde stavat...to som po pravde ani nevedel, ze taku ponukaju...to musi byt uz ina supa, ze?...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 359 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 36  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt