Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 20:21:03


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 71  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 07. Máj 2018 12:47:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 23. Aug 2017 8:15:15
Príspevky: 48
Bydlisko: Trnava
Romoprady: nie si sám, čo ich nepozná...ani mne nič ten názov nehovorí ale ani mi to žili netrhá, keďže to bude istotne nejaká menšia firma...dobré máš, že máš od hentých rolety...oni sú medzi výrobcami tieniacej techniky podľa môjho názoru najlepší!...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 10. Máj 2018 8:56:56 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 102
Carol som rad, ze sme sa tu viaceri taky zisli, ktory ju nepoznaju. Lebo uz som sa zacinal obavat, ze nepoznam nejaku fajn firmu. No teraz mi kamen zo srdca padol normalne :lol: :lol: :lol: To mas pravdu, su najlepsi! Aj ja mam taky isty nazor ako aj ty! Vy mate od nich tiez nejaku tieniacu techniku?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 14. Máj 2018 11:09:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 23. Aug 2017 8:15:15
Príspevky: 48
Bydlisko: Trnava
Romoprady: aj keby si nepoznal a iní by poznali, tak sa nič nestane...nikde predsa nie je napísané, že musíš patriť medzi najmúdrejších a musíš o všetkom vedieť!...mali sme v byte vnútorné žalúzie a teraz na dom chceme dať tie do prekladu...už inú firmu nejdem ani hľadať, hneď tejto značky si objednám a bude...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 15. Máj 2018 14:03:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Máj 2018 9:34:56
Príspevky: 45
Bydlisko: Trnava
carol píše:
Romoprady: aj keby si nepoznal a iní by poznali, tak sa nič nestane...nikde predsa nie je napísané, že musíš patriť medzi najmúdrejších a musíš o všetkom vedieť!...mali sme v byte vnútorné žalúzie a teraz na dom chceme dať tie do prekladu...už inú firmu nejdem ani hľadať, hneď tejto značky si objednám a bude...


Prepáč, že ťa otravujem - môžem ti tykať, že?

Rada by som od teba zistila, či si si už dával vypracovať aj cenovú ponuku na tie rolety do prekladu. Ak áno, tak koľko ťa to bude cca stáť? A na koľko okien ich ideš dávať?

Ďakujem za odpoveď:-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 16. Máj 2018 8:48:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 20. Dec 2017 9:53:27
Príspevky: 38
Bydlisko: Poprad
Kymbosa! Toto neviem ci bola tvoja najlepsia otazka. Lebo ceny roliet a zaluzi zavisia od velkosti a taktiez od farby a poctu. Niektori ludia si davaju na vsetky okna tieniacu techniku a niektori iba na slnecnu stranu, ktora je vacsinou iba obyvacka a kuchyna. A este aj kazda firma ma ine ceny. Moj nazor je taky, ze si daj vypocitat cenove ponuky do viacerych firiem a potom sa medzi nimi rozhoduj. Zbytocna ti bude Karolova cenova ponuka!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 17. Máj 2018 8:22:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Mar 2018 10:57:05
Príspevky: 60
Bydlisko: Ilava
TAK KYMBOSA, RADSEJ SI NAJDI PREDAJNE, KTORE PONUKAJU ZALUZIE CI ROLETY A CHOD SI TO DAT K NIM NACENIT. ALEBO CEZ INTERNET TO PORIES, NIEKTORE FIRMY TO UZ MAJU AJ TAK.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 18. Máj 2018 6:25:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Máj 2018 9:34:56
Príspevky: 45
Bydlisko: Trnava
sakko píše:
Kymbosa! Toto neviem ci bola tvoja najlepsia otazka. Lebo ceny roliet a zaluzi zavisia od velkosti a taktiez od farby a poctu. Niektori ludia si davaju na vsetky okna tieniacu techniku a niektori iba na slnecnu stranu, ktora je vacsinou iba obyvacka a kuchyna. A este aj kazda firma ma ine ceny. Moj nazor je taky, ze si daj vypocitat cenove ponuky do viacerych firiem a potom sa medzi nimi rozhoduj. Zbytocna ti bude Karolova cenova ponuka!


Sakko zdravím ťa:-)

Viem, že to tak je. Ale ja by som presne chcela vedieť, ktorý výrobca mu ich vyrábal a na koľko okien si ich dával a koľko platil, vieš? Aby som mala aspoň ako taký obraz, koľko mám počítať peňazí.

Samozrejme, že potom si dám spraviť cenové ponuky.

Bondro aj teba zdravím:-)

Neboj, nájdem si ich:-);-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 21. Máj 2018 8:44:57 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 102
Carol ved nic by sa nestalo ale mna by to trochu skrelo, lebo takmer stale ked nieco idem kupovat, tak si zistujem vsetky firmy, porovnavam ceny a tiez zistujem skusenosti od ludi. Som taky typ cloveka, vies :-) :-) To si sa dobre rozhodol! Zbytocne vymyslat a potom by to nebolo dobre, by si si len hlavu buchal. Takto mas overenu znacku a treba sa jej drzat :-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 22. Máj 2018 7:36:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 23. Aug 2017 8:15:15
Príspevky: 48
Bydlisko: Trnava
Kymbosa: jasné, že mi môžeš tykať, ešte taký starý na vykanie nie som :lol: :D ... dal som si do dvoch firiem naceniť, no ešte mi ich neposlali takže čakám aj ja na ne...keď ich budem mať, tak ti to napíšem oki?...my na všetky okná tie rolety chceme...prečo sa pýtaš?

Romoprady: chápem, no už o nej vieš, tak nemusíš mať stres :D :D ...hej, veď to isté som si aj ja povedal..čím menej človek vymýšľa a špekuluje, tým to je lepšie...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 25. Máj 2018 9:47:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Máj 2018 9:34:56
Príspevky: 45
Bydlisko: Trnava
carol píše:
Kymbosa: jasné, že mi môžeš tykať, ešte taký starý na vykanie nie som :lol: :D ... dal som si do dvoch firiem naceniť, no ešte mi ich neposlali takže čakám aj ja na ne...keď ich budem mať, tak ti to napíšem oki?...my na všetky okná tie rolety chceme...prečo sa pýtaš?

Romoprady: chápem, no už o nej vieš, tak nemusíš mať stres :D :D ...hej, veď to isté som si aj ja povedal..čím menej človek vymýšľa a špekuluje, tým to je lepšie...


Carol tak nemám z kade vedieť, koľko máš rokov a zo slušnosti som sa radšej spýtala:-) No som rada, že ti môžem tykať, lebo tak sa predsa lepšie komunikuje:-);-) Super, budem rada, keď mi to pošleš. A do ktorých firiem si si to dal naceniť? Pýtam sa preto, lebo susedia si aj do bytu dali namontovať takéto rolety a dosť sa mi to páči, tak nad tým aj ja uvažujem.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 71  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt