Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 3:23:07


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 719 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 72  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 05. Dec 2018 12:28:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Nov 2018 11:35:55
Príspevky: 37
Bydlisko: Bratislava
morlo86 píše:
bibi neviem, či sa až tak dobre rozumiem, ale tak budem sa tváriť že áno :D :lol: fúú ale keď neviem, ako vyzerajú tie okná. nemôžeš sem hodiť aspoň jednu fotku? lebo na niektoré okná idú namontovať aj druhé žalúzie a na niektoré nie. alebo vyskúšaj ísť do nejakej predajne v meste a skús sa na to opýtať. tam ti budú lepšie vedieť poradiť. koľko rokov môžu mať tie okná? vieš aspoň približne? a aké sú to okná?


dobre, s tým súhlasím :) fúha, veľmi rada by som ti pridala fotku ale žiadnu momentálne nemám, keďže som v robote a nepočítala som s tým, že budeš niečo takéto odo mňa chcieť. jedine sa môžme tak dohodnúť, že ti ju sem poobede alebo zajtra pridám, bude ti to stačiť? noo, môžu mať už zo nejakých 10-15 rokov. je vidno, že sú staršie. aké sú to okná, to ti nepoviem, to vôbec neviem :/ :/


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 06. Dec 2018 15:34:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 18. Okt 2018 9:34:22
Príspevky: 36
Bydlisko: Bratislava
malexa hej presne od úchytov a od toho, ako je to okno spravené. ale hovorím, všetko sa dá, keď sa chce. len treba chcieť!

bibi samozrejme, že mi to bude stačiť. jedine, že by to tebe nestačilo :lol: :lol: veď mňa to nenaháňa a pokiaľ máš aj ty čas, tak sme v poriadku. to sú už vcelku staré okná. ktovie, či na ne pôjdu aj nové žalúzie namontovať. v nejakej firme si sa nebola pýtať?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 10. Dec 2018 15:05:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 12. Sep 2018 10:05:21
Príspevky: 35
Bydlisko: Čadca
...jardo aj som si myslela, ze tebe to bude suma fuk:-D..jasne, hlavne kvoli cenam sme behali...lebo vies ako to chodi, jedna firma ti da taku cena a druha zase o cosi vyssiu a pritom ide o rovnaky typ tienenia..ved som si hned povedala, ze ty budes rad, ze sme zvolili tuto znacku:-)...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 11. Dec 2018 15:00:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 28. Jún 2018 22:04:13
Príspevky: 28
@morlo86 dakujem ti za odpoved. musim sa teda spytat nejakych majstrov, ci sa aj na tie nase okna daju namontovat nejake zaluzie. lebo zaclony a zavesy sice mame ale aj tak sa mi tam pytaju este aj zaluzie. s ktorou znackou mas dobre skusenosti? lebo som na nete pozerala, ze ich je riadne vela:/


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 12. Dec 2018 15:42:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 18. Okt 2018 9:34:22
Príspevky: 36
Bydlisko: Bratislava
malexa skús, veď hádam kvôli novým žalúziam nebudeš musieť kupovať nové okná, to by bol riadny hard core! ja mám doposiaľ najlepšie skúsenosti so značkou Isotra. sú to Česi a majú kvalitné tienenia. oni ich dobre vyrábajú a aj ich predajcovia ich dávajú za prijateľné ceny. takže je to taká zlatá stredná cesta, ako sa hovorí :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 13. Dec 2018 15:10:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 28. Jún 2018 22:04:13
Príspevky: 28
@morlo86 no to dufam ze nie, lebo to by mi u muza nepreslo! dakujem ti, pozriem ich.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 13. Dec 2018 16:45:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 08. Nov 2018 11:35:55
Príspevky: 37
Bydlisko: Bratislava
morlo86 píše:
malexa hej presne od úchytov a od toho, ako je to okno spravené. ale hovorím, všetko sa dá, keď sa chce. len treba chcieť!

bibi samozrejme, že mi to bude stačiť. jedine, že by to tebe nestačilo :lol: :lol: veď mňa to nenaháňa a pokiaľ máš aj ty čas, tak sme v poriadku. to sú už vcelku staré okná. ktovie, či na ne pôjdu aj nové žalúzie namontovať. v nejakej firme si sa nebola pýtať?


ach, vidíš aká som zábudlivá? :/ zase som na to zabudla a už som odcestovaná až do pondelka :/ moja hlavá deravá :/ asi sa kašleme na to a pôjdem sa spýtať do nejakej predajne, či sa s tým niečo dá robiť alebo nie. keď im ich opíšem, tak oni budú vedieť, či je možné na ne naištalovať žalúzie alebo nie. nebudem tu teba zbytočne otravovať. a teraz som pozerala, že si písal o značke Isotra. oni majú fakt najkvalitnejšie žalúzie? ich som si pozerala na fb, dávali nejakú novinku že majú ale to boli vonkajšie, takže pre mňa by neboli ale vyzerali super ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 17. Dec 2018 9:00:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
@tripa - hej, presne viem, ako to chodí, o tom mi nemusíš hovoriť. Už som sa viac krát okašlal na cene, že som bral v prvom obchode a potom som išiel do druhého a tam to mali lacnejšie. Skoro ma vtedy porazilo :evil2: Dobre ste spravili, že ste si aj pobehali. Heh, dobre si si povedala :) Som rád, keďže viem, že oni majú 100% kvalitu!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 18. Dec 2018 16:51:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 11. Sep 2018 7:55:06
Príspevky: 11
Bydlisko: Bratislava
cauko bauko:) my sme si do noveho domu dali automaticke rolety na dialkovy ovladac. je to ina supa, to vam poviem:):D ak rozmyslate, ci ist do toho alebo nie, tak jednoznacne ano. je to super vec! odporucam:)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 03. Jan 2019 14:57:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 14:24:55
Príspevky: 80
Jalanxa a aku znacku mate? Hod sem foto, pre lepsiu predstavivost, vdaka.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 719 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 72  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt