Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 8:02:27


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 71  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 30. Okt 2019 19:14:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 9:35:04
Príspevky: 50
Áno mala som a ešte aj zajtra mám a to si zobral aj manžel, tak pôjdeme spolu. Lebo vieš si ma predstaviť, keď som do tej predajne išla sama a keď mi predavač začal odborné veci vysvetlovať, som kukala ako vyoraná myška :lol: :D Ale predbežne som vybrala tienenie, ktoré sa mi páčilo po dizajnovej stránke a zajtra uvidím, či mi ho manžel aj z technickej stránky schváli. No myslím si, že áno ;) :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Ned 10. Nov 2019 13:45:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 28. Jún 2017 13:47:32
Príspevky: 30
Bydlisko: trencin
anezula no co, schvalil???...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 12. Nov 2019 13:44:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 9:35:04
Príspevky: 50
Áno schválil. Povedal, že som lepšie ani vybrať nemohla. Tak zajtra ich ideme už na 100% objednať a budeme čakať, kedy nám prídu. Už sa na ne neskutočne teším ;) :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 13. Nov 2019 12:24:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 28. Jún 2017 13:47:32
Príspevky: 30
Bydlisko: trencin
tak to je super anezka, ze si tak dobre vybrala a ze ta takto pekne pochvalil aj muz...si sikovna...a do ktorej predajne ich idete objednavat?...maju ich v niektorej pobliz alebo musite aj cestovat?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 18. Nov 2019 14:15:55 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Anezula viem si predstavit ale z toho si nic nerob, moja manzelka vyzera tiez tak isto, ked ideme do nejakych takychto obchodov :D A ake si vybrala? Nepridala si nam sem ziadnu fotku, som zvedavy! 8-) :D A uz ste ich teda aj objednali, ano? Lebo pozeram, ze si pisala, ze ich aj manzel schvalil 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 21. Nov 2019 9:44:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 9:35:04
Príspevky: 50
Vieš čo Patrinka, my bývame pri Nitre a keď som pozerala ich sieť predajcov, tak priamo v Nitre majú jedného, takže tam sme išli a u nich sme aj objednali. Nebehali sme zbytočne po viacerých, keďže sme vedeli, že všetci budú mať to isté. Nakoľko sme boli rozhodnutý pre tienenie od spoločnosti Isotra.

Norci áno, objednali sme. Na terasové dvere sme vybrali vertikálne žalúzie a na ostatné okná dáme vonkajšie žalúzie. Fotky ti nemám ešte aké pridať, jedine s internetu stiahnuté. Chceš aj tak alebo potom, keď ich už budeme mať reálne doma namontované?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 25. Nov 2019 8:57:08 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Mne to je uplne jedno ake mi poslel Anezka. Mozes aj teraz z internetu stiahnute ak mas v pocitaci a potom samozrejme, ze budem chciet vidiet aj realne fotky z vasho baraku 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 28. Nov 2019 11:07:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 9:35:04
Príspevky: 50
Jasné Norci, že mám v počítači stiahnuté fotky. Tak ti ich sem pridám, aby si videl, aké vertikálne a vonkajšie žalúzie som vybrala.
Toto sú tie vertikálne:
Obrázok
A takéto vonkajšie:
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 29. Nov 2019 8:10:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 28. Jún 2017 13:47:32
Príspevky: 30
Bydlisko: trencin
v tom pripade ste to mali super, ze ste nemuseli daleko cestovat ale ze ste to mali takto blizko...hej pozerala som, ze v Nitre je predajna, to mas pravdu...a pozeram, ze si pridala aj fotky..krasne tienenie ste si vybrali...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 02. Dec 2019 10:18:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 9:35:04
Príspevky: 50
Áno, to som bola aj ja rada patrinka, že sme to mali takto blízko. Keď mi tu poradili tienenie od Isotry, tak som sa zľakla, že ktožvie kam budem musieť až ísť a potom keď som zistila, že tak blízko jeden predajca ponúka od nich tienienie, tak som bola celá šťastná. A ďakujem za pochvalu, som rada, že sa ti páči náš výber ;)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 71  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 20 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt