Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 12:03:34


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 210 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 21  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 16. Jan 2018 13:00:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 08. Aug 2017 9:30:26
Príspevky: 50
Bydlisko: Turčianske Teplice
Henrich áno, tú som mal na mysli, keďže som si čítal túto tému a všimol som si, že dosť veľa ľudí s ňou má dobré skúsenosti...No my chceme dvere vyslovene z dreva a nebolo tu spomenuté, či také vyrábajú...Dík za odpoveď..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 16. Jan 2018 14:32:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 31. Okt 2017 13:09:48
Príspevky: 74
Bydlisko: Šamorín
@henrich43 veď konečne, po celom roku čo som sa naháňal :lol: vieš čo boli sme už aj inde ale najčastejšie chodievame do jasnej asi. a diki, hej prečítam si, že čo a ako. ale oni majú vlastne kde predajňu?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 17. Jan 2018 10:58:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Flipio nie je začo. Už vieš a môžeš sa na nich obrátiť. Už máš istotu, že ťa neodbijú:-)
Vincenzo nepísal som ti ešte kde majú predajňu? Mne sa marí že áno, ale napíšem znovu. Majú vlastné sapeli centrum v Bratislave. A potom dodávajú aj iným firmám ich dvere ale myslím, že najlepšie budeš mať, keď pôjdeš priamo do tohto ich centra


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 18. Jan 2018 8:15:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 08. Aug 2017 9:30:26
Príspevky: 50
Bydlisko: Turčianske Teplice
Henrich áno, to máš pravdu a to som veľmi rád, že som našiel takú firmu, ktorá vyrába aj dvere priamo z dreva. Oni ako som čítal, tak chcú len osobné stretnutie, že?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 22. Jan 2018 8:50:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 31. Okt 2017 13:09:48
Príspevky: 74
Bydlisko: Šamorín
@henrich43 nepísal si isto ale diki. stránku som už trochu pozeral, neprešiel som to síce všetko ale majú toho dosť na výber. tam majú nejaké katalógy alebo tam majú aj normálne tie dvere vystavené?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 22. Jan 2018 9:37:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Flipio presne ako si napísal. S každým zákazníkom chcú jednať osobne. Aj skrz toho, že priamo v ich predajni ti ukážu aj vzorkovňu a následne keď si vyberieš aj materiál a farbu spracujú tvoje požiadavky a prídu ti ich zamerať a potom vystavia zmluvu. A až potom ich dajú vyrobiť. Taký majú postup.
Vincenzo majú tam aj nejaké dvere vystavené alebo potom tam majú vzorkovňu


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 22. Jan 2018 18:16:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Dec 2015 15:23:42
Príspevky: 87
dvere máme klasické,ale čo sa týka dverí, všetko riešila stavebná firma, ktrá už má svoje kontakty a partnerov. Iba dekor sme si vybrali.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 23. Jan 2018 8:53:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 31. Okt 2017 13:09:48
Príspevky: 74
Bydlisko: Šamorín
@henrich43 ozaj a ešte píšeš, že ich prídu k nám zmerať. to koľko trvá kým prídu keď už mám dvere vybraté?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 29. Jan 2018 17:41:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
Dobrý deň, prišla som si k vám po radu. Prerábame byt a keďže nie je úplne najväčší a najlepšie riešený, chceli by sme ušetriť trochu miesta tým, že do viacerých miestností si dáme posuvné dvere miesto obyčajných. Zatiaľ nám známi dosť odporúčali firmu Sapeli ale vraj aj Hilkovič teraz ponúka niečo takéto tak som sa chcela spýtať či máte s jednou alebo druhou firmou nejaké skúsenosti a vedeli nám trochu priblížiť spoluprácu aspoň s jednou z nich :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 30. Jan 2018 12:57:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Vincenzo trvá to podľa toho, koľko roboty majú oni. No my sme dlho nečakali, toho sa vôbec nemusíš báť. Aké dvere ste si vybrali napokon? Veď u nich ste priamo museli byť, nie? To ti museli povedať, kedy ti to prídu zamerať, či sa mýlim?
Lokma osobne ti viem priblížiť iba spoluprácu s firmou Sapeli, keďže my od nich dvere máme. Čo potrebuješ konkrétne vedieť?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 210 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 21  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt