Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 24. Apr 2024 17:25:17


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 211 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 22  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 31. Jan 2018 8:34:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 29. Sep 2017 8:52:54
Príspevky: 79
Bydlisko: Senica
lokma píše:
Dobrý deň, prišla som si k vám po radu. Prerábame byt a keďže nie je úplne najväčší a najlepšie riešený, chceli by sme ušetriť trochu miesta tým, že do viacerých miestností si dáme posuvné dvere miesto obyčajných. Zatiaľ nám známi dosť odporúčali firmu Sapeli ale vraj aj Hilkovič teraz ponúka niečo takéto tak som sa chcela spýtať či máte s jednou alebo druhou firmou nejaké skúsenosti a vedeli nám trochu priblížiť spoluprácu aspoň s jednou z nich :)


ak to pomoze tak aj ja mozem kludne odpovedat na nejake otazky. mame od nich sice iba klasicke interierove dvere ale aj tak :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 01. Feb 2018 8:23:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 09. Júl 2017 20:04:19
Príspevky: 61
Bydlisko: Myjava
My sme akurat v stadiu riesenia takychto dveri s Hilkovicom takze tiez kludne odpoviem na otazky, ktore budem vediet. Okrem teda toho ako dlho vydrzia lebo ich este ani nemame :lol:


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 06. Feb 2018 8:20:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
Ďakujem, vôbec som nečakala, že sa mi tu ozve toľko ľudí. No ak by sa dalo tak by som chcela vedieť ako to vlastne celé prebieha. Treba si dohodnúť nejaké stretnutie dopredu alebo stačí prísť do predajne? Platí sa záloha za dvere hneď? Koľko percent z ceny to robí? Koľko trvá dodanie a všetky také základné veci :) Aby ste mi rozumeli pýtam sa na obe firmy


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 07. Feb 2018 8:43:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Lokma môžeš byť len rada, že sa ti ozvali viacerí. Aspoň budeš vedieť viacej názorov :-) Ako som ti už predtým písal, viem ti poskytnúť informácie iba ohľadom firmy Sapeli, keďže my máme od nich dvere. Na Hilkoviča ti nič neviem povedať, aj keď mi je divné, že sa zameriavajú už aj na dvere, keďže oni skôr robili skrine na stenu a podobne. No ale to je v tejto chvíli jedno. U sapeli kľudne stačí, keď pôjdeš do ich predajne a budeš s nimi osobne jednať. Netreba sa dopredu objednávať k ním ale nedá sa ani cez internet objednať, lebo oni vyslovene chcú vidieť zákazníka (a osobne si myslím, že to je len dobré). Záloha sa samozrejme platí, ako všade teraz. Koľko percent budú chcieť, to ti oni už povedia, je to individuálne. A doba trvania je tak od 3 do 6 týždňov. Samozrejme to tiež záleží od toho, aký sortiment dverí si vyberieš a podobne. Predajňu majú v Bratislave, ale to už asi vieš a neviem čo by som ti ešte napísal. Pýtaj sa, ak som na niečo zabudol


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 09. Feb 2018 6:48:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 29. Sep 2017 8:52:54
Príspevky: 79
Bydlisko: Senica
lokma píše:
Ďakujem, vôbec som nečakala, že sa mi tu ozve toľko ľudí. No ak by sa dalo tak by som chcela vedieť ako to vlastne celé prebieha. Treba si dohodnúť nejaké stretnutie dopredu alebo stačí prísť do predajne? Platí sa záloha za dvere hneď? Koľko percent z ceny to robí? Koľko trvá dodanie a všetky také základné veci :) Aby ste mi rozumeli pýtam sa na obe firmy


tak henrich ti uz asi na vsetko odpovedal ale tak tiez mozem povedat, ze ta zaloha sa vyratava individualne, to ti uz priamo ked si dvere vyberies vyrataju a teda aj to dodanie trva podla toho ake sa ti zapacia, my sme ich mali celkom rychlo, do nejakych 4 tyzdnov boli hotove :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 13. Feb 2018 10:59:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Feb 2018 12:57:20
Príspevky: 20
Bydlisko: Trnava
ZDRAVIM VAS TU!
-nie som dlho na tomto fore, no zaregistrovala som sa preto, lebo by som chcela zistit zopar uzitocnych informacii
-ked som zbadala tuto temu, ohladom dveri a ohladom firiem, ktore ich vyrabaju, napadla ma jedna otazka, tieto firmy vyrabaju aj zasuvacie dvere a presklenne dvere?
-mate niekto realne take?
-potesili by aj fotky, keby pridate
VDAKA!


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 14. Feb 2018 8:46:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Lubica tak ťa tu teda vítame. Sme radi, že si navštívila toto fórum a snáď tu aj nájdeš odpovede na tvoje otázky ;) :) Firmy, ktoré sa venujú dverám väčšinou ponúkajú aj zasúvacie dvere a tak isto aj presklenné. Reálne foto si pozri napríklad na googli, tam ich nájdeš neúrekom. Osobne mam skúsenosť iba s jednou firmou a to som tu už viac krát spomínal, tak si prečítaj


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 16. Feb 2018 8:28:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
Výborne, ďakujem vám obom. Môžem sa ešte spýtať, vybrali ste si dvere hneď na prvý krát ako ste tam boli? Alebo to bolo na viacero stretnutí?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 19. Feb 2018 9:45:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Lokma trochu divná otázka, nemyslíš? Niektorí si dokážu aj na prvý krát vybrať dvere a iní s tým majú problém, a musia na viac krát ísť, aby si vybrali. No napríklad my sme hneď na prvý šup vybrali, spísali objednávku a bolo.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 20. Feb 2018 8:33:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 09. Júl 2017 20:04:19
Príspevky: 61
Bydlisko: Myjava
lokma nemusis si dohadovat ziadne stretnutie, moze sa stat, ze ked prides k nim tak tam bude viac ludi ale chvilu pockas a budu sa ti venovat. My ked sme tam prisli tak tam nikoho nebolo. Zalohu sme platili, je to zaruka aj pre teba aj pre predajcu ale kolko percent to bolo to ti nepoviem. Ale neviem ci sme sa mi pochopili s tymi dverami. Ty si myslela take posuvne na kolajnickach klasicke co su iba vonku alebo take co sa aj zasuvaju do toho puzdra v stene?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 211 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt