Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 22:36:47


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1525 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 04. Okt 2017 7:51:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Mar 2017 8:12:41
Príspevky: 44
serioznu firmu z mojej skusenosti najdes uz podla toho ako budu ochotni ti pomoct, poradit, najst to, co potrebujes a hlavne aby to bolo podla predstav, podla poziadaviek, ktore mas, mne to pomohlo pred par mesiacmi urobit krok vpred. Pretoze ja som nevedel tiez co si pocat, kde zacat a hlavne ako :mrgreen: :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 04. Okt 2017 11:53:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 06. Jún 2017 10:55:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Ilava
- :) :) - podľa toho, čo si napísal by to nemuselo byť ani nejako náročné, povedal by som, že teda by to nemusel byť problém nájsť niekoho podľa týchto rád, čo si mi popísal. Ja len dúfam, že nájdem ústretového človeka, ktorý mi bude ochotný pomôcť, lebo v tomto to sám nedám.

_________________
Lepsie zhoriet, nez vyhasnut!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 09. Okt 2017 7:04:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Apr 2017 8:59:53
Príspevky: 69
Nemusi to byt problem, ale moze. Je toto dnes uz na Slovensku viac, tych firiem, krbarov. Takze je dobre, podla mojho nazoru pozorne pocuvat, co krbar hovori, ale moznosti navrhuje a vsetky taketo mozno pre niekoho drobnosti aby si sa vedel rozhodnut, ci je ten spravny, ci je vidiet, ze ma v tom prax, ci vie o com hovori alebo nie ;)

_________________
Keď si sám naštiepeš drevo, zahreješ sa dvakrát.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 10. Okt 2017 6:12:47 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
Záleží ako a kde budeš hľadať. Ale ak ti môžem poradiť skús sa obrátiť napríklad na firmu, ktorá nám krb robila, firma Deltako. Mne sa ich práca páči, pretože odvádzajú kvalitnú prácu, ktorá ozaj stojí za to a taktiež ti vedia pomôcť so všetkým, od samotného návrhu až po realizáciu, čo je podľa mňa v dnešnej dobe veľmi dôležité, ak chceš mať srdce na mieste a nechceš si robiť vrásky z toho, či je to dobre spravené, či náhodou sa niekde niečo nechytí atď. :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 12. Okt 2017 10:12:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 06. Jún 2017 10:55:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Ilava
- 8-) 8-) - len ja neviem, čo je pravda. Mne keby nejaký krbár tvrdil, že toto takto a takto tak ja mu verím, lebo neviem ako to má byť rozumieš? Gabo ďakujem ti za tip, pozriem sa na nich. Na tú firmu, že kto to je, čo to je a aké majú ceny a podobné záležitosti. Ty si sa ako dostal k tej firme?

_________________
Lepsie zhoriet, nez vyhasnut!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 16. Okt 2017 15:03:13 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
Pozri, ja ako som sa dostal k firme? Náhodou, ale som rád, pozrel som si ich ponuku, nakontaktoval som sa na nich a pomohlo mi to urobiť si obraz o nich a urobiť rozhodnutie, či ísť do toho či nie.
A myslím, že som urobil dobré rozhodnutie ;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 17. Okt 2017 7:41:56 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Nie je dôležité to akým spôsobom sa človek dostane ku krbárovi, k firme, ktorú si vyberie. Z môjho pohľadu je dôležité to, že prečo sa pre danú firmu rozhodne. Nám trvalo dlho kým sme urobili finálne rozhodnutie, ale som vďačná za to, ako sme sa rozhodli. Dôležitý je prístup a kvalita práce firmy. Je dôležité aby vedeli poradiť pomôcť a super je ak firma a krbár veci pomôcť poradiť a potom celú tú stavbu aj zriadiť :) :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 18. Okt 2017 10:21:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Júl 2017 8:48:14
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
stakxik prichádzam na to, že tá cena tej krbovej vložky, toho krbu nie je pri takomto niečom vôbec dôležitá pretože nehovorí vôbec o ničom, kedysi som si po pravde myslel, že podľa ceny sa dá aj nejako orientovať, riadiť, ale nedá, iba sa dajú veci porovnať, ale to je tak všetko ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 19. Okt 2017 10:53:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 06. Jún 2017 10:55:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Ilava
- :D :D - ďakujem vám za rady, skúsim teda najskôr si pozrieť tú firmu, čo som tu dostal tip. Myslím, že viete o čom píšete, tak asi by som si mal dať poradiť, ak sa chcem posunúť niekam ďalej. Ak chcem urobiť krok vpred a správnym smerom. Pozriem si ich a uvidím. Tieto veci to sa rieši len nejako prostredníctvom telefónu alebo je potrebné aby som sa s krbárom osobne stretol?

_________________
Lepsie zhoriet, nez vyhasnut!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 20. Okt 2017 7:24:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 24. Nov 2016 14:14:12
Príspevky: 55
Stakxik je dobre sa podla mna stretnut, nie je to akoze nejako nutne, da sa to vyriesit aj po telefone a tak, ale bude lepsie pre teba, ked to budes osobne, aspon budes mat vo vsetkom jasno. Napriklad byvaju aj rozne take veltrhy, kde sa aj taketo firmy nachadzaju, kde si mozes pozriet krby a takisto sa ohladne nich aj poradit, teraz co viem, tak Deltako je na Moddome, tam ak by si si nasiel cas tak podla mna by stalo za to to navstivit, by ti to pomohlo v rozhodovani ;-)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1525 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt