Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 15:43:34


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1526 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 23. Okt 2017 6:39:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
huejgo myslim, ze toto je dobry napad, venovat sa aj takymto veltrhom alňebo vystavam alebo ako by som to mal nazvat :D Cloveku to pomoze pretoze sa moze len pozriet, informovat sa ako to pri krboch chodi, na co je potrebne sa zamerat a podobne veci, takze takuto moznost by nebolo dobre zahodit ;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 24. Okt 2017 8:40:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 24. Nov 2016 14:14:12
Príspevky: 55
Viem, ze je to dobry napad. Mne tiez to pomohlo dat si nejako veci v hlave dokopy a ujasnit si do coho ma zmysel ist, do coho zase nie a co su moje zbytocne spekulacie, treba sa pozriet na moznosti ake mame co sa krbu tyka s clovekom, ktory vie o com ;-) A toto je skvela moznost a prilezitost ;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 25. Okt 2017 8:57:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 06. Jún 2017 10:55:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Ilava
- :euforia: :euforia: - ďakujem za to info o Moddome. Prečítal som si od teba tento komentár, našiel som si firmu a išli sme tam. Bol to síce celkom neplánovaný výlež, ale zase povedal by som, že o to lepší a hlavne nám pomohol urobiť si v niektorých veciach jasno. Poviem vám, že bolo sa na čo pozerať. Mnoho vecí ma zaujalo. Tie vložky sú ozaj pekné len ešte vybrať tú správnu. Pýtal som sa tam na ne a dohodli sme sa tak, že ešte prídem k nim na predajňu a dohodneme sa ;)

Obrázok

_________________
Lepsie zhoriet, nez vyhasnut!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 26. Okt 2017 8:46:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Apr 2017 8:59:53
Príspevky: 69
Bol si? Tak super, ze konecne si urobil nejaky krok, ze uz aspon vies ako dalej sa pohnut akym smerom. Tak do Komarna pojdes? Je to fajn, ze ti pomozu s tym ;)

_________________
Keď si sám naštiepeš drevo, zahreješ sa dvakrát.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 26. Okt 2017 10:54:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 06. Jún 2017 10:55:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Ilava
- :) :) - som veru rád, že som aspoň niečo už vybavil, že som sa k tomu takto dostal a reálne som aspoň videl ako to je. Ako tie vložky vyzerajú aké typy vložiek sú a podobne.
Hej tam pôjdem, aby sme to celé doťukli :shock:

_________________
Lepsie zhoriet, nez vyhasnut!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 27. Okt 2017 13:42:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
podla mna je to fajn, ze si tam bol sa pozriet, snad ti to vela dalo a budes vediet urobit niektore rozhodnutia uz, to ze pojdes na predajnu ti este viac pomoze, pretoze tam ti ukazu aj moznosti, vizualizacie akym sposobom by sa to vsetko dalo riesit :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 30. Okt 2017 9:08:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 06. Jún 2017 10:55:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Ilava
- :D :D - vieš čo aj ja som rád, že som tam predsa len šiel, pretože som to videl naživo ako tie krbové vložky vyzerajú, pýtal som sa ako fungujú, ako je to aj s obostavbou a vedeli mi povedať, poradiť ako je veci najvhodnejšie urobiť a to je to, čo som potreboval počuť, aby som sa niekam ďalej už vedel odraziť.

_________________
Lepsie zhoriet, nez vyhasnut!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 31. Okt 2017 12:31:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 19. Okt 2017 11:45:43
Príspevky: 65
Bydlisko: Bratislava
Vybavovali ste niekto krb do domu akoze pri prestavbe? Dodatocne? Alebo jeho rekonstrukciu, renovaciu ste robili?
Zaujimali by ma skusenosti s tym :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 03. Nov 2017 10:34:30 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
akcak píše:
Vybavovali ste niekto krb do domu akoze pri prestavbe? Dodatocne? Alebo jeho rekonstrukciu, renovaciu ste robili?
Zaujimali by ma skusenosti s tym :D


Skúsenosti s tým osobne nemám, ale dá sa to dnes riešiť už bez problémov. Len mnohokrát je potrebné meniť všetko pri renovácii krbu, pretože nejde len o to aká je krbová vložka, ale ide aj o to ako je všetko urobené, napojené, zapojené a podobne ;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 06. Nov 2017 6:44:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 19. Okt 2017 11:45:43
Príspevky: 65
Bydlisko: Bratislava
Myslis, ze moze byt problem aj v zapojeni a veci okolo toho? Ja som myslel, ze vacsinou pri problemoch je na vine prave nekvalitna krbova vlozka a ze mozno by stacila jej vymena a nic ine by tam nejako nebolo treba, ale asi som sa preratal :x


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1526 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt