Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 12:14:36


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 21. Feb 2018 16:38:36 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Ak si nečítal všetko, tak ti napíšem náš príbeh možno ti niečo z toho pomôže. Tiež sme boli na tom podobne. Potrebovali sme aj nejaké odborné poradenstvo, čo sa krbov týka, keďže v tomto smere sme aj ja a aj môj muž úplní amatéri, dostali sme tip na firmu Deltako, je to firma, ktorá má svoje vlastné krbové vložky a oni sami robia aj poradenstvo a v podstate všetko až po finálny výsledok. Skús si pozrieť krbovú vložku L80, je to vložka, ktorú máme my :) :) :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 22. Feb 2018 8:15:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 24. Nov 2016 14:14:12
Príspevky: 55
Skusme si polozit otazku inak, kto nepotrebuje odborne poradenstvo, podla mna kazdy potrebuje ak chce urobit dobre rozhodnutie, ktore nebude ani po rokoch musiet lutovat ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 26. Feb 2018 9:44:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Júl 2017 17:39:46
Príspevky: 60
...poviem ti ze su hrdinovia...co si myslia...ze nepotrebuju to ked si precitas celu diskusiu...tak aj tu takych najdes...problemom je mnohokrat ozaj to...ze sa ako ludia precenujeme a chytame sa veci...ktore idu na totalku mimo nas... ;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 27. Feb 2018 7:46:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Okt 2017 13:34:20
Príspevky: 59
Bydlisko: Čierny Balog
mohol by som vediet preco si sa rozhodla pre tuto krbovu vlozku?

nemyslim znacku ale mam na mysli skor to ze pre konkretny typ co ta k tomu viedlo na zaklade coho ci manzel ma znalosti v tomto smere alebo ako?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 28. Feb 2018 9:27:41 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Nie, u nás to bolo všetko tak, že to išlo cez firmu. Ako som už aj písala, oni nám na základe toho aké sme mali tepelné straty a jedno s druhým tak nám pomohli vybrať vložku, ktorá by sa nám do domu hodila aj po vizuálnej stránke, ale hlavne po praktickej aby bola dostatočná na vykúrenie celého domu bez najmenších problémov :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 02. Mar 2018 7:39:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Okt 2017 13:34:20
Príspevky: 59
Bydlisko: Čierny Balog
cize vobec nic vy ste nejako s muzom neriesili hej?

vam teda v tychto otazkach najviac pomohla ta firma, takze bez toho by ste to asi tazko mali dnes uz vyriesene, ze jo,


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 05. Mar 2018 11:28:55 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Ani nie jedine, čo bolo u nás také kľúčové aby sme si vybrali firmu, ktorá nám s tým pomôže, ktorá nás posunie ďalej.
Bez toho by to nešlo, keďže obaja sme mimo týchto vecí, že s tým nemáme zvlášť nejaké skúsenosti, ktoré by nám mohli pomôcť nejako :o


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 06. Mar 2018 8:31:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 10. Nov 2016 9:03:46
Príspevky: 57
Bez firmy by sme boli asi mnohi strateni, to ti hovorim bez mihnutia oka, tiez s tym mam taku skusenost, zo zaciatku aj mi napadlo, ze urobit to doma na kolene, ako otec hovori, ale polozit si treba otazku ci to stoji za to, za tie problemy :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 07. Mar 2018 11:27:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Okt 2017 13:34:20
Príspevky: 59
Bydlisko: Čierny Balog
vdaka za ohlasy

bude teda asi fajn, ked si najdem kontakt na tu firmu, priamo im zavolam co mi povedia, ci by sme sa vedeli nejako stretnut, aby som uz mohol zacat robit nejake ine veci, aby uz krb ma nemusel nejako zdrziavat, lebo fakt to co si clovek mysli, ze bude najjednoduchsie tak opak je pravdou :shock:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 08. Mar 2018 14:20:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 20. Feb 2017 13:01:31
Príspevky: 78
niektore veci ta zdrzia, ale radsej ten cas im dat ako potom ako moj otec trapit sa s tym ze robit krb nanovo a ze kolko to bude stat a podobne, ked to das raz spravit a hlavne poriadne tak budes to mat bez problemov a hlave na roky rokuce ;-)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 20 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt