Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 16:46:59


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 14. Máj 2018 14:38:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 26. Apr 2018 8:57:20
Príspevky: 52
takze vy ste boli rozhodnute este ste ani neriesili dom hej :lol:

len viete, ja som chlap, ja by som chcel aj nejake ine fakty pri rozhodnuti ako pocity, mozno nejake vyhody, nevyhody popisat a tak :|


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 15. Máj 2018 15:30:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 30. Apr 2018 22:15:34
Príspevky: 31
Bydlisko: Komárno
...ty sam v tom vidis nejake nevyhody? ved to by si mal vediet vyhodnotit lebo vies toto je take strasne subjetivne... tvoja polovicka sa k tomu ako postavila?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 16. Máj 2018 13:40:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
Janka73 tiez neviem preco by si tam mala mat triesky v okolo krbu, drevo sa vacsinou chysta a rube vonku, domov si to uz donesies iba v nejakom nosici, to uz je jedno ci je to nejaky kosik alebo je to vedro a potom uz ide drevo rovno do krbu. Ak zostava neporiadok tak je to podla mna iba tym, ze si clovek nedava pozor ked priklada ale ak nosi drevo dovnutra iba v rukach


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 17. Máj 2018 12:40:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 26. Apr 2018 8:57:20
Príspevky: 52
polovicka? ta v tom ma jasno, ona by krb chcela ale konecne rozhodnutie nechala na mna a preto by som sa chcel trochu viac informovat pred tym ako to urobim

ked ste si davali robit projekt domu tak ste si nechali poradit od architekta kde by bolo najefektivnejsie ho umiestnit? a celkovo krb ste s kym riesili?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 18. Máj 2018 19:00:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 30. Apr 2018 22:15:34
Príspevky: 31
Bydlisko: Komárno
...vidis, zena v tom ma vacsinou jasno, ja som ti to hovorila :lol: ona to proste citi, ze ten krb tam je treba :D a aby som ti odpovedala na otazku tak jasne, ze sme si dali poradit, respektive sme mu povedali, v ktorej miestnosti by sme ho chceli a on nam teda poradit kde ho tam umiestnit...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 21. Máj 2018 18:32:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 26. Apr 2018 8:57:20
Príspevky: 52
ved to ano ale zase treba tam podla mna aj ten taky zdravy sedliacky rozum pri rozhodovani ;)

krbara ste ako nasli? respektive kde ste hladali? podla coho ste sa riadili?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 22. Máj 2018 10:35:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Feb 2018 12:25:41
Príspevky: 60
Bydlisko: Senec
@kibat ja som si nechal poradiť od známeho. takto keď si pozeráš stránky a podobne tak prakticky nemáš ako vedieť, ktorá firma je tá pravá, že sú to fakt profesionáli. My sme si proste nechali poradiť a už si teda môžem vydýchnuť a byť pokojný lebo Deltako bolo pre nás to pravé. Krb stojí, už sme ho aj skúšali takže mi spadol veľký kameň zo srdca


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 23. Máj 2018 11:34:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 30. Apr 2018 22:15:34
Príspevky: 31
Bydlisko: Komárno
...to beriem, netreba to zase vsetko narychlo riesit a brat prve co pride ale by tebou tak v takychto veciach by som zenu posluchla...my mame take zvlastny zmysel na to ako urobit z domu domov :) uz konkretne vyber krbu a podobne veci to riadil manzel, to je pravda ale to ci bude alebo nebude nechal uplne na mna...potom sme sa uz iba rozhodovali ako by mal vyzerat a teda kto nam ho spravi...pri rozhodovani sme sa informovali vo viacerych firmach a potom sme sa rozhodovali, podla profesionality, skusenosti tej danej firmy a aj sme sa pytali znamych vela...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 24. Máj 2018 22:03:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 26. Apr 2018 8:57:20
Príspevky: 52
to je logicke, ze treba aj nejake firmy obehat alebo aspon napisat nejake maily a informovat sa.

este mi ale napadlo, nerozmyslali ste napriklad niektori aj nad tym, ze by ste zvladli ten krb urobit aj sami? alebo s pomocou teda nejakeho skusenejsieho znameho, ktory napriklad ma doma krb?

bola by aj toto moznost?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 25. Máj 2018 11:33:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
Tak to je asi najhorsi napad aky si kedy mohol mat. Je to proste strasne riziko, cokolvek sa moze pokazit a oprava ta potom moze vyjst aj viac ako keby si si ho hned dal urobit profesionalovi. Este ked prakticky o nich nic nevies. To je ako keby si siel niekoho operovat a trufas si na to len preto, ze ti bude asistovat niekto kto ma napozerany nejaky seriel z lekarskeho prostredia :?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 23 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt