Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 16. Apr 2024 16:17:19


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1524 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 26. Júl 2018 12:33:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 02. Júl 2018 13:39:58
Príspevky: 83
Bydlisko: Žilina
je to mozne asi mas pravdu ze som to zle napisal ze pomenoval ale predtym ako som sem pisal by mi toto ani neprislo na rozum ze toto moze mat nejaky vplyv na krb na celu tu vec som myslel ze to bude pohoda vybavit klido pido :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 27. Júl 2018 8:30:24 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Keď si zistíš veci tak to už bude klíďo píďo, u nás tiež už potom ku posledku to bola paráda. Nehádali sme sa, nestresovali sme sa, lebo sme sa nemali čím.
Pozisťovali sme si firmy, krbárov akí sú, akú prax, akú prácu odvádzajú a potom to už išlo. Ten začiatok uvedomiť si výhody krbu a urobiť to rozhodnutie, že ideme do toho sú kľúčové.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Sob 28. Júl 2018 7:03:37 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 111
Veľa vecí ti nenapadne, ani mne nenapadlo, kým som do toho nešiel.
Potom keď som aj sem písal a dozvedel som sa, kto ma aké skúsenosti a čo si to všetko obnáša tak som ostal prekvapený, ale aspoň budeš vedieť na čo sa pripraviť, ak by si sa teda stretol s krbárom.
Že čo všetko on potrebuje od teba vedieť, aké informácie aby ti vedel pomôcť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Ned 29. Júl 2018 10:07:40 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 21. Sep 2017 9:30:54
Príspevky: 64
Bydlisko: Svätý Jur
Angela.
Nájsť firmu a rozhodnúť sa to je asi tá najťažšia časť, to ti dám za pravdu, lebo vidíš, že máš kopu možností, že je viacero firiem čo takéto veci robia a z tých vybrať jednu sa môže zdať zo začiatku neskutočné.
:oops:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 31. Júl 2018 8:36:15 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Áno áno, je to tak. My potom keď už sme zverili veci do rúk firmy Deltako, tak prišla úľava. Lebo vedia najlepšie oni keď s tým robia ako to spraviť, aby to bolo samozrejme a prirodzene na roky rokúce, aby to nebola záležitosť len na nejaký kratší čas. Potom keď prišli krb aj robiť, tak pre nás bolo výhodou veľkou to, že sme mali voči nim fakt dôveru, že nestáli sme nad nimi ako čo robia, že sme ich nechali nech si robia svoja prácu v kľude a ako je treba :-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 31. Júl 2018 12:30:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 02. Júl 2018 13:39:58
Príspevky: 83
Bydlisko: Žilina
to by mi padlo vhod keby som nemusel nad nikym stat pozerat co ako robia co pouzivaju aky material ale aby som im mohol doverovat
hned by mi to coto ulahcilo a lepsie by mi bolo ked by som sa popri tom mohol aj comusi inemu venovat


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 02. Aug 2018 8:44:05 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Tak v tom prípade ti odporúčam ešte viac tú firmu, ktorá nám robila, lebo pri nich ti starosti takéto odpadnú, čo je podľa mňa fajn.
Aspoň popri tom sa vieš venovať aj iným záležitostiam, či už práci alebo nejakým iným prácam na dome. Oni ti odovzdajú finálne dielo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 02. Aug 2018 12:10:19 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 111
Ešte to by bolo, že by si niekoho platil a musel by si po ňom kontrolovať.
Veď to akože kde sme :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 03. Aug 2018 7:49:26 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 29. Mar 2017 9:06:23
Príspevky: 72
ale takéto veci sa bežne dejú a to všeobecne na stavbách domu, to vôbec nemusí ísť ani o krb, ale veľa samozrejme závisí od firmy, od toho majstra, či je to treba, my keď sme stavali dom, tak som mal akurát z toho nervy a asi dvoch chlapov som tak poslal preč, lebo ja nemôžem stále byť pri nich, stáť nad nimi a keď sa otočím, tak odfláknu veci, len aby skôr mohli odísť :x


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 06. Aug 2018 7:05:12 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 111
Hej len takým potom asi nezáleží či ešte nejakých zákazníkov po takomto chovaní budú mať alebo nebudú mať tí to asi neriešia. Dosť závisí aj od toho, či toho človeka vôbec tá práca baví, napĺňa.
Lebo ak nie tak jasné, že musíš nad ním stáť a potom zdúchne čo najskôr sa bude dať.
Preto je dobré pred samotným rozhodnutím sa s firmou skontaktovať, aby navrhli možnosti a už aj z toho prístupu nejakej tej firmy, vieš veľa vyčítať :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1524 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt