Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 16:31:44


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 07. Aug 2018 12:29:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 29. Mar 2017 9:06:23
Príspevky: 69
to je síce možné, ale čudujem sa tomu, že takto môžu fungovať, ale tak jasné, každý je nejaký, neriešim to už, len ma to hnevalo, že som sa ja osobne musel s takýmito ľudmi stretnúť.
Že ich som si našiel chápeš.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 09. Aug 2018 13:35:24 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
To už nie je ani tvoja ani moja ani nikoho starosť, keď stretneš takých ľudí, tak čo najďalej od nich.
Ja tiež som rád, keď niekto robí svoju prácu poriadne, že sám seba ustriehne aby všetko bolo tip top ako sa na tom dohodneme. Pre mňa je dôležité to, aby proste to na čom sa na začiatku dohodneme, aby to platilo, aby ma neprekvapili nejaké zmeny


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 09. Aug 2018 15:58:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 23. Jún 2018 5:55:13
Príspevky: 43
Bydlisko: Prievidza
poznate niekoho kto by robil rekonstrukciu krbu??
mam znameho ktory ma starsi dom a chcel by sa dat na rekonstrukciu, lenze chce sa do toho pustit sam, snazim sa mu to vyhovorit, predsa je to starsi dom a myslim, ze to nebude len tak spravit ho na novo, obnovit ten krb


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 10. Aug 2018 15:36:53 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Cau sttorro - osobnu skusenost s tym nemam. Ale niekto tu pisal ak si dobre spominam o tomto, mozno ti napise, alebo si skus prejst diskusiu a dostanes sa k nemu.
Rekonstrukcia krbu nie je jednoducha zalezitost, to mas ako aj s rekonstrukciou domu, osobne radsej by som kupil novy dom, chapes.
Ale krbari si s tymto poradit vedia, ak si najdes schopneho a skuseneho a nie nejakeho suflikanta, samozrejme velakrat aspon co viem je potrebne cely krb prerobit. Pretoze problem moze byt aj vo vlozke krbovej ako takej, ale tiez aj v nespravnej obostavbe.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 10. Aug 2018 16:20:15 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 23. Jún 2018 5:55:13
Príspevky: 43
Bydlisko: Prievidza
tymto si mi vlastne potvrdil to co si myslim
len este musim prist na to ako mu to vyhovorit, hovoril, ze si nasiel na nete rozne tipy a rady na to ako to spravit, len ja mu stale tvrdim, ze nevie ako je to spravene, tak nech sa do toho nepusta, skusim pozriet, ci ho najdem toho, kto to vybavoval, kto s tym ma skusenosti
nemaju nejako krbari problem s tym, ked je potrebne sa pozriet na stary krb? a obnovit ho alebo co?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 13. Aug 2018 16:49:20 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
Ako mu to vyhovoriť? Opýtaj sa ho, či v zime nepozeráva správy, keď dávajú koľko domov vyhorí rok čo rok len preto, že krb nie je dobre spravený a od neho začne dom horieť.
Myslím, že to mu bude stačiť aspoň na zamyslenie :evil:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 15. Aug 2018 13:54:29 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Cau sttorro - tak to je moj pohlad na vec. Ale chapem, ze niekto iny to uplne inak moze vidiet ako ja. Preco by s tym mali mat problem?
Nemaju, aspon o tom neviem, nevidim na to ani jeden dovod preco by mali mat, ved je to ich praca takymto veciam sa venovat, robit to. No nie??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 16. Aug 2018 13:59:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 23. Jún 2018 5:55:13
Príspevky: 43
Bydlisko: Prievidza
vidis to je dobry napad keby som mu toto povedal toto na neho vytiahol hadam to by mohlo pomoct predsa len musi mysliet na bezpecnost nie len seba, ale tiez aj na bezpecnost manzelky a deti, ved to by bol co za hlavu rodiny, ze jo


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 20. Aug 2018 14:12:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Júl 2017 17:39:46
Príspevky: 60
...len nemusi to on brat tak ze by tym niekoho ohrozil...je mozne ze jemu to tak nepride...ze on vidi len tie peniaze co moze usetrit...to je asi pre neho priorita...preto asi potrebuje aby mu niekto ukazal aj odvratenu tvar toho ked usetri nejake peniaze...
...peniaze nie su vsetko a najma co z toho ze nejake peniaze usetri ked na to potom moze doplatit a to potom nemusi dopadnut najlepsie...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 21. Aug 2018 17:33:05 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
Sttorro myslím, že každému jednému človeku záleží na tom, aby proste rodina bola v bezpečí, aby sa niečo nestalo a toto je dosť citlivá téma, ale aktuálna. Lebo zimu čo zimu je možné vidieť takéto prípady, že stále aj v dnešnej dobe sú ľudia, ktorí to podcenia, ktorí si ten dopad neuvedomujú.
A z toho je dobré sa poučiť.
Ja viem, že možno to vo svojej podstate zle nemyslí, ale nech sa zamyslí, čo by tým mohol spôsobiť.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt