Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 0:28:58


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1525 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 28. Nov 2018 11:27:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 03. Júl 2018 8:02:13
Príspevky: 59
ked nema byt cena prioritou tak ako sa rozhodnut? ako si viem porovnat ci mi niekto ponuka krb za dobru cenu alebo je ta cena uz prehnana?
viete ma v tomto smere nejako navigovat kadial sa vybrat? ako zistit tieto veci aby som sa neoklamal?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 29. Nov 2018 9:27:40 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
Pri krbe by v prvom rade malo ísť o jeho kvalitu. To je podstata nie tá cena. Ceny si môžeš porovnať napríklad krbových vložiek, ale aj to nie je celkom na mieste, lebo každá značka je iná, každá vložka je iná. Má iný systém spaľovania, inú kvalitu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 29. Nov 2018 12:52:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 03. Júl 2018 8:02:13
Príspevky: 59
tymto si mi teda velmi neporadil, ked si mi napisal, ze kvalitu ako ja zistim ako laik kvalitu? ved to na pohlad nemam sancu nejako odhadnut, alebo?
mas nejake rady ako na to? ako sa v tom zorientovat?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 30. Nov 2018 8:10:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 02. Júl 2018 13:39:58
Príspevky: 83
Bydlisko: Žilina
myslim, ze tuto radu co ti dal, ti dal velmi dobru, pretoze je fakt dolezite to aby si nevyberal ani firmu a ani krbovu vlozku podla najnizsej ceny, lebo mozes na to nepekne doplatit :roll:
mas viacero moznosti v dnesnej dobe, vies si sam kupit krbovu vlozku a potom si ju dat obostavat niekomu, len coraz viac je s tym problem najma preto, ze na trhu su aj nekvalitne vlozky a odbornik, krbar, ktory ma dlhorocnu prax a skusenosti sa ti nezaruci za jakukolvek vlozku, ktoru ty si kupis, chapes?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 30. Nov 2018 9:45:44 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
Materiál krbovej vložky, tesnenie, ako som písal aj o systém spaľovania sa treba zaujímať, vďaka tomu získať ako taký prehľad o tej kvalite.
Napísal som ti veci na ktoré som prišiel z vlastnej skúsenosti, myslel som, že by ti to mohlo pomôcť :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 04. Dec 2018 8:24:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 02. Júl 2018 13:39:58
Príspevky: 83
Bydlisko: Žilina
s tym, co si ty pisal sa ja osobne uplne stotoznujem, ale myslim, ze si to pochopil z toho co som napisal :D
kedysi sa dalo jaks taks riadit cenou, ze podla nej clovek vedel ako sa zariadit aspon priblizne, len dnes treba klast doraz na ine veci :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 04. Dec 2018 10:24:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 23. Jún 2018 5:55:13
Príspevky: 43
Bydlisko: Prievidza
je to priblizne mesiac, co som sa vam neozval, no hlasim, ze uz je vsetko ako ma byt, uz ten prvotny napad, ta prvotna myslienka skrz ktoru som vam pisal uz je zazehnana a krb je uz urobeny a robili ho majstri, co su odbornici vo svojom odbore, co ste mi poradili, co mam radost ;)
miestami som mal pocit zo zaciatku, ze mam z tohto vsetkeho ja vacsiu radost jak kamarat ale teraz ked videl, ze je to bez problemov, ked to da niekomu urobit, tak uz aj on sa na to inak pozerat zacal ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 05. Dec 2018 8:14:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 29. Mar 2017 9:06:23
Príspevky: 72
tak by to malo byť, aby tieto veci brali do rúk ľudia, čo sa rozumejú, čo vedia, nie takí, čo sa len tvária, že vedia!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 05. Dec 2018 9:58:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 23. Jún 2018 5:55:13
Príspevky: 43
Bydlisko: Prievidza
tak ten moj znamy ten ani len nic nevedel dokopy, ale velice chcel ist do toho sam, lebo, ze to tak bude lepsie a teraz ma na to uplne iny nazor :)
dlho mi trvalo, kym som ho presvedcil, kym som mu vysvetlil, co by vsetko riskoval keby si to robil sam, ale padlo to na urodnu podu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 06. Dec 2018 7:52:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 03. Júl 2018 8:02:13
Príspevky: 59
kozmonaut lenze ako to potom spravit? ako viem, ze ktory krbar by sa mi za ktoru krbovu vlozku zarucil? ze by mi vedel povedat, ze ked nieco sa stane, ze sa mozem na neho obratit?
tiez by som cosi viac rad vedel aj o tom spalovani, o systeme, co ste mi pisali :roll:


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1525 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt