Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 11:40:45


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 27. Sep 2019 11:37:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Nov 2016 8:43:14
Príspevky: 87
dufam, ze mam, teda drevo je nachystane, ci bude na celu zimu to sa uvidi, myslim, ze je ho dost, minuly rok by nam tolkoto co mam porichtovane stacilo, tak sa uvidi.
Som zvedavy aj aka bude zima tuha, to od mnohych faktorov zavisi.
Ale nechcel som to chystanie nechat na poslednu chvilu a teraz som rad, ze uz to mam v suchu :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 30. Sep 2019 8:08:26 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 03. Aug 2017 8:42:44
Príspevky: 60
Bydlisko: Trnava
presne toto je to, ze to nevies vopred odhadnut, su rozne pranostiky, co sa hovoria, ale tomu sa v dnesnej dobe verit neda, neda sa na to spoliehat, tak radsej mat narychtovane viacej dreva, aby nahodou ta vacsia zima nejako nezaskocila ;)
tiez sa na to chystam, aby vsetko bolo tip top, aby ked budeme mat spraveny krb, ked Deltako to vsetko u nas privedie do zdarneho konca, tak aby sme boli pripraveni kurit, aby sme mali cim :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 30. Sep 2019 10:45:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 08. Jún 2019 9:58:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava
caute vidim, ze mate niektori skusenost s firmou, ktora aj mna zaujala, co sa tyka krbu, cize by som bol rad, keby ste mi mohli poradit ;)
uz som bol na niekolkych vystavach najma kureniu a najviac mi padla do oka krbova vlozka, ktoru vam posielam na fotke, paci sa mi velmi prevedenie a aj celkovo system, co ma, ze kurenie s nou by malo byt efektivne, tak by som rad vedel, ci niekto nieco taketo uz ma a ako je to v beznej praxi ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 30. Sep 2019 10:46:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 08. Jún 2019 9:58:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava
sorry, ospravedlnujem sa :D :D nepridalo mi tu fotku, tak este raz :)
a budem vdacny za kazdu jednu radu ;)

Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 02. Okt 2019 7:24:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Jún 2018 8:57:42
Príspevky: 88
Bydlisko: Martin
..to je fotka z nejakej tej vystavy, co si o tom pisal??..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pia 04. Okt 2019 9:17:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 08. Jún 2019 9:58:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Bratislava
hej hej, priamo na nejakej predajni co sa tyka krbov som este nebol, len na par vystavach som bol, kedze sme riesili aj ine veci, tak popri tom som sa zaujimal aj o toto a teda musim povedat, ze tento sposob kurenia a aj vzhlad tych vloziek ma zaujal a teda pomerne dost ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 07. Okt 2019 7:44:15 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Feb 2017 14:56:35
Príspevky: 67
Macomes...co by si konkretne chcel vediet?...mas nejake konkretne otazky?...ja mam od tej firmy krb...a teda som s nim OK...nemal som problem...ale neviem co teba konkretne zaujima...ci vzhlad alebo samotne kurenie...ci krb staci na vykurenie domu...alebo jak...:)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 08. Okt 2019 9:01:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Mar 2018 10:57:05
Príspevky: 60
Bydlisko: Ilava
KRB STACI NA VYKURENIE DOMU, AK JE VYBERANA KRBOVA VLOZKA ROZUMNE PODLA TEPELNYCH STRAT. V TAKOM PRIPADE NIE JE DOVOD UVAZOVAT NAD NIECIM TAKYMTO, ZE BY TO NESTACILO ALEBO CO.
KRB BY MAL BYT SCHOPNY VYKURIT DOM NA PLAVKOVU TEPLOTU, NEMAL BY S TYM BYT PROBLEM ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 08. Okt 2019 12:42:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 01. Mar 2016 10:08:53
Príspevky: 69
MACOMES

ta vlozka vyzera pekne, vyzera to fajn, ale ako sa to otvara? myslim, ze jak sa to cisti napriklad do sklo, ked nevidim, ze by sa nejako dali dvierka otvarat alebo co?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 09. Okt 2019 6:56:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 24. Feb 2017 11:52:22
Príspevky: 73
alenca ahoj, tiež som sa asi pred mesiacom cez známeho dostal k tomuto typu krbovej vložky. Začal som sa o to viac zaujímať a dostal som sa až k tomuto videu 8-) https://www.youtube.com/watch?v=PN3T7Q48zbI
Je tam pekne vidieť aj to ako sa krb otvára aj ako sa čistí a tiež to ako jednoducho to ide, že nie je potrebné používať nejaké agresívne chemické prostriedky.
Toto mňa napríklad celkom dosť zaujalo, chcel by som sa na tú firmu aj nakontaktovať a stretnúť aby som vedel, čo by bolo OK v mojom prípade aké riešenie, aká veľkosť krbu a pod.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google Adsense [Bot] a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt