Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 10:26:48


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 09. Nov 2020 10:22:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 97
Bydlisko: Bratislava
@jaromirvojtko to by som fakt nikdy nepovedala, že záleží aj na takýchto veciach pri krbe. ďakujem pozriem si to a skúsim im aspoň napísať nech vieme aké máme tam možnosti :) ale teším sa keď už bude všetko hotové a konečne si pri ňom budeme môcť v zime posedieť


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 09. Nov 2020 10:47:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Okt 2016 9:20:08
Príspevky: 41
Filka na mnohom zalezi. Kopu veci som sa aj ja dozvedel az ked sme krb dali postavit vtedy same nove informacie na mna vybehli. Ale to je dobre dozvediet sa.
Lebo nebyt toho, ze nam robi krbar krb, tak by som vela toho nevedel a by som robil mnohe chyby, ktore casom mozu sposobit problemy.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 11. Nov 2020 18:30:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Apr 2018 7:59:51
Príspevky: 43
Jaromirvojtko aku zaruku dava tato firma na krbove vlozky?
Pozeral som ich ponuku a vsimol som si, ze niektore nemaju vobec rucku na otvaranie vlozky, nie je problem ak ma vlozka ohybane sklo? Nie je to drahe keby sa stala nejaka nehoda?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 12. Nov 2020 15:40:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 01. Mar 2016 10:08:53
Príspevky: 69
JULCHIO

deltako dava 5 rocnu zaruku na krbove vlozky a tiez zabezpecuju aj zarucny a pozarucny servis, takze kedykolvek sa nieco stane mozes sa na firmu obratit a oni ti pomozu vyriesit co potrebujes ;)
tak ziadna vymena krbu nie je lacna zalezitost, nie je to prijemne niecim takym sa vobec trapit, ale tak podla mna taketo nahody sa nejako nemaju preco diat, ak nemas doma nejake hyperaktivne deti :mrgreen: a pripadne ak mas, tak tym tiez treba vysvetlit, ze je to sklo a ohen a s tym sa zahravat netreba ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 12. Nov 2020 20:44:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 20. Feb 2017 13:01:31
Príspevky: 78
julchio kvoli tomuto budes vyberat najlacnejsiu krbovu vlozku? :?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 18. Nov 2020 16:43:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Dec 2016 11:07:39
Príspevky: 64
Toto je nezmysel.
Pozeraj na kvalitu, nie na cenu a na to, že čo by sa mohlo stať. Predsa len aj auto si nekupuješ takým štýlom, že aby ťa to veľa nestálo ak by si náhodou havaroval. To by k čomu bol takýto prístup??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 18. Nov 2020 19:59:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 29. Mar 2017 9:06:23
Príspevky: 69
alenca to je dobré, že aj servis. Lebo je ťažké nájsť niekoho na servisovanie krbu, ktorý nerobil, nestaval.
To máloktorý krbár, kurenár by si vzal čosi také na vlastné plecia to dám za to ruku do ohňa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 19. Nov 2020 9:51:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Okt 2016 11:09:17
Príspevky: 69
Julchio dnes su uz rozne krbove vlozky.
Rozne otvaranie, rozne systemy a kadeco. Najlepsie je ked mozes ist osobne sa niekam pozriet, vidiet tie vlozky, vyskusat si obsluhu, ze akoby to islo.
To ti najviac pomoze. Lebo na pohlad keby si isiel do nejakeho hobby marketu, tak sa ti mozu javit, ze su rovnake a pritom vobec to tak nie je.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 19. Nov 2020 13:27:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 97
Bydlisko: Bratislava
@misulo47 to je pravda ale máš to tak asi pri všetkom, že nikdy nevieš čo všetko sa ešte objaví keď to začneš riešiť a začneš sa o to fakt reálne potom zaujímať. lebo to sú maličkosti čo ti normálne nenapadnú
@majenkooo presne, mne sa napríklad páčia také moderné kde tie úchytky ani nie je vidno, prípadne sú presklené z viacerých strán ale to je každého vkus vieš ako. a taký čo sa do toho nevyzná si môže myslieť, že je to nejaká vada alebo čo


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 19. Nov 2020 13:41:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 24. Nov 2016 14:14:12
Príspevky: 55
Najma treba mat aj drevo na zimu prichystane, ak chces kurit krbom a drevom, lebo je vela ludi, ktorych prave od tohto sposobu kurenia odrati chystanie dreva, co teda osobne vobec nechapem :lol:
Ved je to aspon zadarmo fitko :lol:


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt