Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 0:18:27


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 145 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Uto 03. Jan 2017 14:51:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 22. Nov 2016 12:24:30
Príspevky: 47
Co sa tyka termostatu tak my sme si trosku priplatili a dali sme si 4iE inteligentny termostat ktory sa ovlada pomocou wifi. Takze si viem cez mobil nastavit teplotu aku chcem, takze ked pridem domov nikdy nemam zimu. Len pri tomto treba pocitat ze je to o cosi drahsie, lebo je to najnovsia technologia. Mozem ale povedat ze je to paradicka :-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Uto 10. Jan 2017 17:54:55 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 102
Anezka ved pokial vam to dobre spravia tak si myslim ze minimalne nejakych 10 rokov kurenie nebudes musiet riesit a mozno aj do konca zivota. Ved to by vam malo vydrzat. A inak ako? Uz vam to boli spravit, ci este nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Str 11. Jan 2017 11:47:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 9:35:04
Príspevky: 50
Romo bodaj by si mal pravdu, dúfam že už do konca života to nebudem musieť meniť. Akurát tento týždeň sú u nás majstri a inštalujú nám tie rohože a všetko okolo toho. Som rada že som si našla čas aby som ti aspoň sem išla odpísať. Inak stále okolo toho pobehujem a potom ma čaká ešte upratovanie. Mali by to už zajtra dokončiť a na piatok som si zobrala dovolenku aby som všetko mohla už na čisto poupratovať. Ale šikovný sú majstri od nich, som až v šoku ako rýchlo im to ide:-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Pon 16. Jan 2017 14:59:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 06. Jan 2017 11:12:56
Príspevky: 47
@srentor kolko tak vyjde taky termostat? Ako to vlastne funguje cez ten internet? Vyzera to byt super vecicka. Kde by som zohnal taky termostat a je tam aj zaruka?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Pon 16. Jan 2017 18:02:40 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 102
Anezka myslim si, ze jedine v tom pripade by si musela, keby sa ti tam nieco pokazilo ale ved urcite tam mas aj zaruku, nie? Ale uz to teda mas ked si pisala ze v piatok uz upratovat, ze? Takze v pohode pristup a aj celkova praca, majstri v pohodicke, hej? Je to super ked si natrafila na spravnu firmu, lebo uz som si vypocul vselijake historky o majstroch a ich pracach


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Uto 17. Jan 2017 9:24:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 22. Nov 2016 12:24:30
Príspevky: 47
@Davidson tak ako som pisal ze je to trosku drahsia vecicka, ale zase myslim ze sa oplatilo, teda aspon my to tak berieme, lebo fakt nikdy neprideme domov a ze by bolo chladno lebo si to uz z prace viem zapnut aby mi vykurovalo domacnost na urcitu teplotu. Za termostat sme platili 230€. A funguje to jednoducho. Vlastne zapajat by ti to mal kvalifikovany clovek a ked to uz mas zapojene tak len cez mobilny telefon a wifi si to vies ovladat


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Pia 20. Jan 2017 15:38:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 12. Jan 2017 21:24:51
Príspevky: 46
Chlapi a ten termostat cez wifi to je iba na elektricke podlahove kurenie, alebo existuju taketo termostaty aj na ine tipy kurenia?..Sme kupili taky maly byt a treba tam zmenit cele kurenie a tak premyslam ktore vybrat..Ktore vychadza tak najlepsie aj co sa tyka ceny a nakladov?..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Pon 23. Jan 2017 18:59:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 22. Nov 2016 12:24:30
Príspevky: 47
@Lambor nevidel som ze by takyto termostat mali nejake ine firmy na ine kurenie. Co viem tak tento termostat na wifi ponuka iba firma warmup a je to na elektricke podlahove kurenie. Mozno sa mylim, ale myslim ze v tomto mam celkom dost jasno. Kde vsade ides kurenie menit? Uplne v celom byte alebo len v nejakych miestnostiach?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Str 25. Jan 2017 8:49:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 07. Nov 2016 15:00:42
Príspevky: 57
Lambor píše:
Chlapi a ten termostat cez wifi to je iba na elektricke podlahove kurenie, alebo existuju taketo termostaty aj na ine tipy kurenia?..Sme kupili taky maly byt a treba tam zmenit cele kurenie a tak premyslam ktore vybrat..Ktore vychadza tak najlepsie aj co sa tyka ceny a nakladov?..


takychto termostatov je viacej,staci si zadat do googlu a trosku pohladat a vyskoci ti velmi vela termostatov na wifi.lenze tam treba pozerat ze ktory je fakt kvalitny.tu by som radsej oslovil nejakeho odbornika aby ti poradil s vyberom vhodneho ale aj aby to bol na ten typ kurenia ktory ty das.srentor tu uz spominal nejaku firmu,tak napr. skus ich oslovit.oni maju wifi termostat lebo aj segra ma od nich elek. podlahove kurenie (elek. rohoze) + termostat.a jej sa ich praca lubila a ze aj cenovo celkom ok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Podlahové kúrenie
PoslaťNapísal: Štv 26. Jan 2017 7:59:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 12. Jan 2017 21:24:51
Príspevky: 46
Srentor: Preto som sa pytal lebo vobec ziadne skusenosti s tymto typom kurenia nemam a preto ma to zaujima..Oni sa specializuju iba na elekt. podlahove kurenie alebo aj na nieco ine?..Je mi trosku neznama ta firma, ako nieco som o nich pocul ale vobec neviem co vsetko maju v ponuke..Chceme len v kupelni vymenit kurenie, lebo tam mame neskutocnu zimu a potom sa nam rosia aj okna a je tam velka vlhkost:/
Majooliva: Vdaka, je jasne ze sa poradim aj priamo s odbornikmi..Nekupoval by som len nieco tak na blink..


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 145 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt