Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 13:48:41


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 30  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 12. Jan 2017 11:08:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 01. Dec 2016 10:31:50
Príspevky: 63
Srentor len ked som pozerala profily salamander tak aj ich je viacej, ci som to zle pozerala? Ty mas presne ktory? O tej firme som uz citala aj na internete, vacsinou pozitivne skusenosti ale zopar aj negativnych tak ma to trosku zaskocilo. Ty hovoris ze vsetko ti kvalitne spravili? Aj montaz presne na cas ako ste boli dohodnuty?
Robinson dakujem ti, ale Slovaktual som uz vylucila, pretoze som ich poziadala o cenovu ponuku a ich cena ma prekvapila, bola dost vysoka a mne ani ziadnu zlavu neponukli:/ Takze hladam ine firmy


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 17. Jan 2017 9:39:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 22. Nov 2016 12:24:30
Príspevky: 47
matulinda55 píše:
Srentor len ked som pozerala profily salamander tak aj ich je viacej, ci som to zle pozerala? Ty mas presne ktory? O tej firme som uz citala aj na internete, vacsinou pozitivne skusenosti ale zopar aj negativnych tak ma to trosku zaskocilo. Ty hovoris ze vsetko ti kvalitne spravili? Aj montaz presne na cas ako ste boli dohodnuty?
Robinson dakujem ti, ale Slovaktual som uz vylucila, pretoze som ich poziadala o cenovu ponuku a ich cena ma prekvapila, bola dost vysoka a mne ani ziadnu zlavu neponukli:/ Takze hladam ine firmy


To si dobre pozerala, je samozrejme ze ich je viacej. Ved by bolo divne keby to bol len jeden typ. My mame bluevolution. Ten si tam tiez urcite videla. Co sa tyka nas tak nam vsetko uplne fajn spravili, vsetko kvalitne a aj cas dodrzali. Ale taktiez som to videl na internete ale nechapal som kedze my sme s nimi mali dobre skusenosti


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 20. Jan 2017 12:02:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Nov 2016 11:51:13
Príspevky: 69
Profil salamander je fajn vyber. My mame v celom dome tento profil a tiez ten bluevolution elegant. Skor by som si dal ale vacsi pozor ze z ktorej firmy ho objednavate. Nie je dodavatel, ako dodavatel. A hlavne ide aj o ich montaznu catu. Okna mozu byt dobre, kvalitne vyrobene ale pokial nebudu dobre namontovane tak je to cele pase. V skratke moj nazor


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 31. Jan 2017 14:45:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 01. Dec 2016 10:31:50
Príspevky: 63
Srentor som rada ze si napisal, ze ste s nimi mali dobre skusenosti pretoze nam dd trade uz poslal aj cenovu ponuku okien, ktore sme si dali nacenit. Fakt rychlo, som myslela ze im to bude dlhsie trvat. Celkom aj fajn cenu nam dali, sice trosku viacej ale myslim ze lacnejsie uz nezozenieme, kedze ten profil ktory sme si vybrali patri medzi tie drahsie. Uz podpisem s nimi aj zmluvu a budem to mat konecne vybavene a z krku. Diky za rady:-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 03. Feb 2017 12:10:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 22. Nov 2016 12:24:30
Príspevky: 47
matulinda55 píše:
Srentor som rada ze si napisal, ze ste s nimi mali dobre skusenosti pretoze nam dd trade uz poslal aj cenovu ponuku okien, ktore sme si dali nacenit. Fakt rychlo, som myslela ze im to bude dlhsie trvat. Celkom aj fajn cenu nam dali, sice trosku viacej ale myslim ze lacnejsie uz nezozenieme, kedze ten profil ktory sme si vybrali patri medzi tie drahsie. Uz podpisem s nimi aj zmluvu a budem to mat konecne vybavene a z krku. Diky za rady:-)


Je pravda ze oni maju trosku vyssie ceny, ale za to kvalitnejsie. Teda aspon podla mojho nazoru. Lebo mam x kamaratov, ktorym okna robili ine firmy a v kuse frflu. My mame od tychto a nemali sme zatial ziadny problem. To je vizitka, ze si svoju pracu robia poriadne. Nemas zaco, aj nabuduce kludne :-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 07. Feb 2017 12:50:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 01. Dec 2016 10:31:50
Príspevky: 63
Ved na to sa spolieham ze ked dam viacej penazi, ze to zato aj bude stat a ze kvalita bude lepsia, snad ma nesklamu. Ano to je dobra vizitka ze su taketo ohlasy na ich firmu. Ked budem nieco potrebovat este vediet tak sa ozvem:-) Teraz budem uz len cakat, pokial nam pridu nase nove okna namontovat:-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 10. Feb 2017 13:09:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 22. Nov 2016 12:24:30
Príspevky: 47
matulinda55 píše:
Ved na to sa spolieham ze ked dam viacej penazi, ze to zato aj bude stat a ze kvalita bude lepsia, snad ma nesklamu. Ano to je dobra vizitka ze su taketo ohlasy na ich firmu. Ked budem nieco potrebovat este vediet tak sa ozvem:-) Teraz budem uz len cakat, pokial nam pridu nase nove okna namontovat:-)


Ozik a kolko vas vyjdu? Kolko Vam vypocitali vyslednu cenu za okna? Kludne sa ozvi, rad este pomozem ked nebudes nieco vediet. Popripade potom pofot okna a pridaj fotky aku robotu odviedli:-) Aj ked som presvedceny ze dobru, taku ako aj nam:-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Uto 14. Feb 2017 8:21:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Jan 2017 13:37:53
Príspevky: 72
Čavte! Na jar plánujeme meniť okná v celom byte a aj vchodové dvere by sme chceli vymeniť. Prvá moja otázka znie, aké máte skúsenosti s bezpečnostnými dverami? Oplatí sa do nich investovať, alebo stačia iba klasické? A druhú otázku mám na Vás, že sme si pozerali dodávateľov okien a rozmýšľame medzi firmou DD Trade alebo Incon? S ktorou firmou máte lepšie skúsenosti?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Štv 16. Feb 2017 15:36:17 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 102
@minusso tak vchodove dvere by bolo fajn keby das bezpecnostne, predsa len su kvalitnejsie a aspon budes mat vacsie bezpecie, ze ta len tak niekto nevykradne a podobne..my doma mame tiez bezpecnostne..ked sme uz menili, tak sme chceli dat poriadne, nie zase len take obycajne..je pravda ze su drahsie, ale ta investicia sa vyplati..co sa tyka tych firiem, tak skusenosti osobnu mam z dd trade..takze sa kludne spytaj co ta ohladom nich zaujima


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aké okná na dom alebo byt?
PoslaťNapísal: Pia 17. Feb 2017 10:05:36 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Jan 2017 13:37:53
Príspevky: 72
Mňa len odrádza tá cena tých bezpečnostných dverí, že sú dosť drahé:/ Keby neboli také drahé, tak by som ani nerozmýšľal. Mohol by si mi napísať aké bezpečnostné dvere máte vy a koľko ste za ne platili? Potom ma ešte zaujíma, či z tej firmy máte len okná alebo aj dvere? Cez koho si to všetko riešil a za koľko dní alebo týždňov Vám ich prišli namontovať?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 300 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 30  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 27 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt