Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 11:59:59


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 33  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 03. Jan 2018 10:22:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
Ďakujem ti veľmi pekne Angela za odpoveď. Veľa pozitívnych vecí som o nich čítala, no tohto som sa bála, že ma odpinkajú kvôli vzdialenosti. Ale za pokus nič nedám a skúsim im zavolať. Ty z kade pochádzaš? Museli taktiež cestovať za vami?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 05. Jan 2018 9:24:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 14. Dec 2017 11:57:02
Príspevky: 26
Bydlisko: Myjava
@LOKMA: v dnesnej dobe, pokial ma firma dobru zakazku, tak im vobec nebude vadit vzdialenost. pokial si chces dat na mieru im vyrobit cely byt ci dom, tak to problem si myslim ze nebude. k nam tiez cestovali, sice nie az tak daleko ale vobec im to nerobilo problem.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 08. Jan 2018 16:35:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
Lokma to máš pravdu ale nie každá firma je taká, tak preto som sa pýtala ako to chodí v Samade. Ak smiem vedieť, vy kde bývate? Oni majú sídlo v Považskej Bystrici, tak bývate niekde v okolí? A môžeš mi ešte napísať, po akej dobe vám prišli na meranie a potom následnú montáž?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 18. Jan 2018 11:40:42 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Lokma no my bývame v Žiline, takže ďaleko veru chodiť nemuseli. No myslím, že skúsiť zavolať im by si mala. Keď nevyskúšať, tak nebudeš vedieť. Hovorím ti, že oni sú tam všetci v pohode a hlavne majiteľ pán Bross, ako som ti už písala aj predtým!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 05. Feb 2018 13:25:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Dec 2017 10:51:57
Príspevky: 88
Bydlisko: Pezinok
Áno viem, že pokiaľ nevyskúšam tak nebudem vedieť. Idem mu hneď teraz zavolať, lebo keď to budem zase odkladať tak mu nikdy nezavolám:-/ Potom ti napíšem, čo mi povedal ak teda chceš, dobre?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 02. Mar 2018 12:03:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 18. Jan 2018 13:14:21
Príspevky: 58
Bydlisko: Martin
- angela co to tu vidim, meno Bross?? :) ;) aj mne do bytu vyrabali skrine. tento pan je super, taky v pohode, super sa s nim jednalo a on osobne prisiel este s jednym montaznikom nam namontovat skrine. sikovni su velmi!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 08. Mar 2018 13:36:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Jan 2018 8:16:12
Príspevky: 29
Bydlisko: Senica
joja píše:
- angela co to tu vidim, meno Bross?? :) ;) aj mne do bytu vyrabali skrine. tento pan je super, taky v pohode, super sa s nim jednalo a on osobne prisiel este s jednym montaznikom nam namontovat skrine. sikovni su velmi!


Nevím vôbec kto to je, môžeš mi dať nejaké bližšie info,pls? Predpokladám, že vyrábajú vstavané skrine, keďže to je písané v takej téme. Ale z kade oni pochádzajú? Akú majú prácu? Kde majú predajňu? Budeme zariaďovať čochvíľa dom, tak aby som mala nejaké firmy v merku:-):-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 09. Mar 2018 7:00:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 28. Jún 2017 13:47:32
Príspevky: 30
Bydlisko: trencin
moncita snad ti nebude vadit, ze ti odpisem aj ja na tvoje otazky...s panom Brosoom som uz mala moznost sa stretnut, kedze nam jeho firma Samada vyrabala vsetky vstavane skrine v byte...oni pochadzaju z Povazskej Bystrici a nemaju nikde predajnu...maju len pojazdne studio - co znamena, ze pridu priamo k tebe domov, aby ti ukazali vzorky..ich praca je velmi pekna a svedcia o tom aj vsetky skrine, ktore od nich mame..osobne nemozem na nich nic zle povedat..spravili mi dobru cenu a aj skrine su kvalitne...mam aj jedneho znameho, ktory je taktiez stolar (len vtedy, ked som potrebovala mal akurat vela prace) a on mi prave tychto odporucil...vedel, ze pracuju kvalitne, rychlo a za prijatelny peniaz...tolko z mojej strany ;) :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 26. Mar 2018 12:37:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Jan 2018 8:16:12
Príspevky: 29
Bydlisko: Senica
Patrinka vôbec mi to nevadí, že si napísala. Práve naopak som veľmi rada. Aspoň som sa dočkala nejakej odpovede. Som nevedela, že aj nejaká takáto firma je. No dobré vedieť. A cenovo sa ako teda pohybujú? Platí sa u nich aj za montáž?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 06. Apr 2018 10:00:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
@moncita o nich si nevedela? Nam uz pred 6-timi rokmi vyrabali skrine a stale ich mame a stale su plne funkcne a na pocudovanie aj pekne bez poskodenia. A to prezili uz aj rast nasich deti, takze narazanie a podobne :lol: :lol: Ak si vyberies ich, tak nebudes lutovat!


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 33  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt