Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 20:56:27


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 33  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Uto 17. Jan 2017 12:51:32 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
@marosros tak to ti uz neviem povedat ake maju ceny alebo ci ich zdrazili lebo ja som si ich daval uz davnejsie robit. Hadam si pindanie nevypocujes :D A ved vies ake su zeny :) bez slova to nejde aj ked je nieco dobre


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 18. Jan 2017 16:15:18 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Klemarisa už som ich aj objednala, dobre si pamätáš že som ti písala že mi to súri. Zajtra by mi ich už mali doviezť a rovno ich aj poskladáme a konečne to budeme mať hotové. Sa normálne na ne teším, len ešte tam potom všetky veci poukladať, to bude horšie, ale zvládnem aj to:-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 20. Jan 2017 13:13:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 06. Jan 2017 11:12:56
Príspevky: 47
@croccus tak toto pindanie som kedysi pocuval nonstop u mojej ex priatelky. Ona pindala aj ked nemala na to dovod. Zozaciatku som to neregistroval, povedal som si len , nech si porozprava a hotovo. Alu casom mi to zacalo vadit a vlastne koli tomu sme sa aj rozisli :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 23. Jan 2017 16:58:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
Angelika som tu nebola cez víkend tak až teraz odpisujem. Máte ich už namontované? Ako to prebiehalo? Máš aj fotku nejakú? Ak áno, tak pridaj, som zvedavá akú skriňu vám vyrobili;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 25. Jan 2017 10:53:40 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Klemarisa máme ich už aj namontované, všetko prebehlo úplne v pohode a hlavne aj dosť rýchlo. Vôbec im montáž dlho netrvala čo som bola rada. Hneď na prvý šup skriňu poskladali a teraz sa z nej už len vytešujem:-):-) Áno mám aj fotku takže ti ju idem aj pridať aby si videla akú sme napokon dali vyrobiť:-)
Obrázok

Čo hovoríš na ňu?;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 26. Jan 2017 8:06:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 12. Jan 2017 21:24:51
Príspevky: 46
Moja zena je trosku taky antitalent na pocitace a tak sme sa dohodli ze skusim pohladat nejake firmy alebo sukromnikov ktory vyrabaju vstavane skrine..Hned z rana som sa do toho pustit, kedze by sme to potrebovali co najskor..Lenze nemam vela casu, tak ma napadlo ze napisem sem, vidim ze sa tu bavite o takychto skriniach..Viete mi poradit? S kym mate dobre skusenosti?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 27. Jan 2017 11:05:45 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
@Lambor tvoja žena vôbec nevie robiť na počítači? To mi príde také divné v 21.storočí:-) Ale okey, nie všetci to potrebujú. Ja keby neviem robiť na pc, tak ani robotu nemám, lebo veď teraz všade vyžadujú pomaly aby vedel človek pracovať s pc. Ale to je nepodstatne, idem písať radšej k veci, aby som ti poradila:-) Asi si si všimol že som sem pridávala aj fotku mojej skrine, ktorú som si dala vyrobiť v Samade. Mohla by som ti ich odporučiť z vlastnej skúsenosti. Nam vyhovovali aj čo sa týkalo ceny, prístupu, profesionality. Ešte potom skrine na mieru vyrába napríklad Hilkovič a iný, ale u nich keď som si zisťovala ceny tak boli o dosť drahší. Daj si naceniť a už potom sa ti bude lepsie rozhodovať že z kade


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 30. Jan 2017 16:27:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
Angelika wau, peknú ste si dali vyrobiť:-) Ja som síce skôr zástanca bledších farieb alebo potom zrkadlové dvere ale aj táto je pekná a zaujímavá:-) Tak sa pekne vytešuj a snáď ti bude slúžiť dlhé roky tak ako aj mne, keďže od nich mám tiež skrine:-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 01. Feb 2017 10:36:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 06. Okt 2016 8:08:51
Príspevky: 14
@klemarisa a kolko ta vysli skrine a za ako dlho ich spravia? Tiez by sme chceli s mojim si dat do spalne stavanu skrinu, predsa ma aj viacej miesta vnutri ale neviem sa rozhodnut, kde si jumame dat robit a ci sa naozaj viac oplati ako normalna


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Uto 07. Feb 2017 14:20:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
Minusik2009 no my sme si ich dávali už dávnejšie vyrobiť a cenu si už fakt nepamätám, ale vyšli nás do nejakých 1500€, viem že to nebolo veľa ale presne neviem a nechcem ťa zbytočne klamať. Vieš, teraz je možné že Samada už aj ceny trošku pomenila. Treba sa na nich nakontaktovať a popýtať sa. Výroba netrvala dlho, okolo 15 dní, dosť rýchlo nám ju vyrobili. Myslím že sa viac oplatí, lebo si vieš všetko stanoviť sama. Či už ide o počet políčok, šuflíkov, tyče na vešiaky a podobne. Ja osobne som rada že som zvolila vstavanú skriňu na mieru


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 33  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt