Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 11:02:02


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 33  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 19. Jún 2017 13:37:59 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Susilla to máš pravdu, oni sú v tomto super, že sa s nimi dá v pohode dohodnúť kedy to aj vám vyhovuje aj tak. My sme to mali tak, že oni chceli prísť len my sme akurát na dovolenku odchádzali a tak prišli až potom a nemali žiadne námietky. Veľmi sa mi páčila ich ústretovosť:-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Uto 20. Jún 2017 7:36:40 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
Sony24 píše:
Vidíš, vám ju tiež poradili. Mne tiež teraz, keď si ju ty poradil už vyhľadalo a včera som pozeral ich prácu. Celkom schopné a fajn skrine vyrábajú. Aj s drahou som pozeral a tej sa veľmi páčili niektoré. Rozmýšľa, že cez víkend v tom online návrhárovi si spraví návrh a pošle, aby jej vypočítali cenu. Tak to oni majú, že? Dobré sme to pochopili?


hlavne je, ze si sa k nej dopracoval..a uz je jedno ako:-)..ano presne tak to maju..uz ti to bude ale asi na dve veci, kedze je uz po vikende..aj ste si robili navrh?..pozrela sa na to tvoja zena, dalo sa jej to dobre?..oni to tam maju velmi jednoducho spravene, takze si myslim, ze ste s tym nemali ziadny problem, ze?..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 22. Jún 2017 9:17:37 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 104
Erdzi ale to nevadí, že si neskôr odpísal. My sme si poradili aj sami. Mám šikovnú ženu, ktorá sa do toho obula a všetko cez víkend pomerala a nahádzala to do toho programu. Už je prišla aj orientačná cena ale že keď sa rozhodneme pre nich, oni si to prídu dôkladnejšie všetko pomerať. Aj nad nimi premýšľame, lebo fajn cenu nám dali a keď tvrdíš, že majú dobrú prácu, tak asi nemám nad čím špekulovať


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 23. Jún 2017 9:20:18 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
Sony24 píše:
Erdzi ale to nevadí, že si neskôr odpísal. My sme si poradili aj sami. Mám šikovnú ženu, ktorá sa do toho obula a všetko cez víkend pomerala a nahádzala to do toho programu. Už je prišla aj orientačná cena ale že keď sa rozhodneme pre nich, oni si to prídu dôkladnejšie všetko pomerať. Aj nad nimi premýšľame, lebo fajn cenu nám dali a keď tvrdíš, že majú dobrú prácu, tak asi nemám nad čím špekulovať


super ked ste si poradili aj sami..tak zeny toto lepsie vedia ako my chlapi..je ale rada, ze si aspon firmu vyzistil, no nie?..a aku cenu vam dali?..ci ty si sa uz o toto radsej nezaujimal?..ano, to je jasne, ze oni by si vsetko prisli poriadne pomerat..oni potrebuju viacej udajov vediet..ten navrhar sluzi len na orientacnu cenu..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 26. Jún 2017 8:08:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 14:54:09
Príspevky: 44
Angela noo to malo ktore firmu su teraz take, ze v pohode sa da s nimi dohodnut.. Vacsinou chcu hned, kedy im to vyhovuje aby im to nezavadzalo v sklade a podobne.. Preto uz maju aj viacej roboty.. Mne sa zase na nich pacilo, ze im to netrvalo az tak dlho.. Teraz mi kamaratka hovorila, ze uz 6 tyzden caka na skrine.. Ze jej ich este stale nedorucili ale ona si ich davala vyrabat nejakej inej firme.. Ani neviem akej, som sa zabudla spytat.. No ale tak dlho by sa mi cakat veru nechcelo..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 28. Jún 2017 13:37:18 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Susilla áno, niektoré sú také ale Samada sa k ním nezaraďuje. Im nevadí, keď idú na montáž aj neskôr, aspoň tak mi hovorili, keď som sa ich na to pýtala. Čožé??? Fúha, tak to riadne dlho bude čakať. Prečo si jej neporadila túto firmu? Či už to tam mama objednané?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 29. Jún 2017 6:55:47 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 104
Erdzi áno, to máš pravdu. To bola rada a ešte dokonca sa ma pýtala z kade som vedel, že aj firma Samada existuje. Tak som jej povedal, že som na jednom dobrom fóre a že tam mi ju poradili. No bola nadšená z môjho záujmu:-) Som si u nej spravil očko :D No cenu mi približnú hovorila ale ešte nevedela, či sa náhodou nenavýši. Potom ti poviem, keď budem vedieť výsledku, ok?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 03. Júl 2017 11:11:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 21. Máj 2017 10:46:33
Príspevky: 33
Bydlisko: Banská Bystrica
Sony24 ja keby to takto poviem mojmu drahemu, tak by ma zacal podozrievat, ze co robim na forach a podobne. Moj je strasne ziarlivy :/ Ani teraz nevie, ze som tu. Len taktiez potrebujem zopar rad ohladom vstavanych skrin. A ked som si vsimla, ze to tu rozoberate, tak mi to nedalo a musela som napisat. Vy ste este len teraz zadali objednavku alebo uz ich mate aj namontovane doma?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 06. Júl 2017 14:25:26 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 104
Ajusa tak potom máš príliš žiarlivého chlapa keby ťa hneď začal takto upodozrievať. To moja žena vôbec nie je taká. Ona vie, že ja mám rád takéto stavebné fóra a podobne. Že si čítam na internete všelijaké zaujímavosti a podobne. Nevadí jej to ale samozrejme, že sa venujem aj jej. Ešte len sme zadali objednávku a čakáme pokiaľ nám ich vyrobia. Ale budúci týždeň by už mali prísť na montáž. No uvidím, či sa ozvú, či o stíhali podľa plánov alebo im do toho niečo prišlo


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 10. Júl 2017 8:14:46 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
Sony24 píše:
Erdzi áno, to máš pravdu. To bola rada a ešte dokonca sa ma pýtala z kade som vedel, že aj firma Samada existuje. Tak som jej povedal, že som na jednom dobrom fóre a že tam mi ju poradili. No bola nadšená z môjho záujmu:-) Som si u nej spravil očko :D No cenu mi približnú hovorila ale ešte nevedela, či sa náhodou nenavýši. Potom ti poviem, keď budem vedieť výsledku, ok?


dobre si to uhral ale ved v podstate si jej povedal aj pravdu..keby si nebol tu a nespytal by si sa nas, tak by si ani nevedel, ze nejaka takato firma existuje, no nie? :-)..jasne v pohode, potom mi bude stacit ta cena..ja len tak pre zaujimavost chcem vediet..:-)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 33  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt