Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 15:09:04


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 154  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pia 24. Aug 2018 14:10:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Jún 2017 10:56:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Trenčín
Opak toho väčšinou robia ľudia, keď sa naháňajú, keď rýchlo chcú kúrenie vyriešiť a myslia si, že je to len ďalšia položka zo zoznamu, ktorú si potom len odškrtnú, lenže takto to pri dome nefunguje, to by bolo k čomu, že vyriešiť veci, len rýchlo šup šup aby som sa toho zbavil a aby sme rýchlo mohli bývať, to nie je to správne riešenie, to nie je vhodné a takto podľa mňa by nemal nik k tomu pristupovať, aj keď je pravdou, že mnohí to tak berú :x


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 27. Aug 2018 14:42:44 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 123
Aj taki ludia na to pridu, ze to neni najlepsie, ja som tiez pochopil, ze proste pri niektorych veciach treba spomalit a nechat si ich prejst hlavou.
Nieco sa da uponahlat, ale nieco nie a toto je z tych veci, co sa uponahlat nedaju, co si vyzaduju premyslenie, aj porovnanie, aky sposob kurenia by bol najvhodnejsi aby to dobre vychadzalo aj cenovo, aj efektivita.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 30. Aug 2018 14:33:48 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Čaute trochu viac som sa povenoval tomuto celému pozrel som si výrobcu kotlov, o ktorom ste mi to písali, akurát som stihol ten víkend aj výstavu, kde boli, tak som sadol do auta a šiel som do Nitry :mrgreen: Možno si poviete, že som uletený, ale videl som to ako možnosť niekam ďalej sa posunúť, urobiť nejaký ten krôčik vpred, aby som už kúrenie vedel čo najskôr vyriešiť a aj to bolo k niečomu dobré. Videl som kotle naživo, mohol som sa popýtať na to, čo ma zaujímalo, za mňa pecka :mrgreen: :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 04. Sep 2018 10:52:33 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
podla mna vobec nie si uleteny a je to super, ze si sa tak rozhodol, niekedy staci sa ist pozriet na taku vystavu a vybavena vec, ze to ti uplne urobi jasno ;)
pre niekoho je to zbytocne, ale ja aj po tejto skusenosti tvojej som presvedceny, ze nie je to na skodu, ale na osoh :P


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 05. Sep 2018 9:29:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Sep 2017 10:20:28
Príspevky: 55
Bydlisko: Nové Zámky
kazdy si o tom musi spravit svoj nazor, podla svojich skusenosti sa treba riadit :)
ale priklanam sa k tomu, ze je dobre si rozsirit obzory a dolezite je pytat sa aj predajcov o tom, ze co ta zaujima :)
a takto mas aj realnu predstavu o velkosti kotlov, cize vies si aj lepsie predstavit to, kde by si ho umiestnil ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 07. Sep 2018 17:50:19 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Dík za podporu, som vďačný, myslel som, že vám to bude divné, že som sa tak splašil, len keď chcem už to uzavrieť tak niečo som pre to predsa spraviť musel.
Keby som tam nešiel tak ešte teraz by som možno večer zaspával s tým, že čo ešte musím vybaviť, koľko to bude trvať a kadečo okolo toho a teraz si spím jak batoľa :P :mrgreen: :mrgreen:


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 10. Sep 2018 14:28:15 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
o tom nepochybujem, to by ta zozieralo :lol: :lol:
ano elbo pozriet si rozmery na internete niekde tak to je jedna vec, ale ina vec je realne si to vediet predstavit a predstavit si ako bude zapojenie v technickej miestnosti vyzeral ako ho usporiadat a aby realne sa to tam zmestilo :)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 11. Sep 2018 8:24:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 12. Okt 2016 8:40:00
Príspevky: 56
Livianito niektore veci su u kazdeho z nas ine, prioritou vie byt u kazdeho cosi ine.
Pre mna zase bola ucinnost a vykon kotla prioritou. Na tom som staval aby som mal istotu, ze ucinnost kotla bude presne taka jak ma byt aby bol kotol dostatocne silny, ale zase nie az moc pre rozlohu nasho domu.
A konkretne k splynovacim kotlom ma viedlo to, ze je to ekonomicky vyhodne, ale zaroven aj ekologicky :shock:


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 12. Sep 2018 18:32:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 92
Bydlisko: Nitrianske Pravno
AKA JE UCINNOST KOTLA NA DREVO? NEMAM ZNALOST O TYCHTO VECIACH, TAK BY MA POTESILO KEBY SI MI TO PRIBLIZIL, MOZEME SA BAVIT O NEJAKYCH 80% CO SA TYKA UCINNOSTI, CI NIE?
PODLA TOHTO CO PISES MAM POCIT, ZE SI ZA TAKETO KURENIE VSETKYMI DESIATIMI, AJ MAS TAKTO KURENIE DOMA VYRIESENE?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 14. Sep 2018 12:01:45 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
na tu ucinnost som sa aj ja tu pytal lebo ma to zaujimalo, pri kotloch na drevo je ucinnost az 90%, co uz po istych veciach co som si pozistoval vnimam velmi pozitivne, pretoze cim vyssia ucinnost tym z mojho pohladu lepsie ;-)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 154  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt