Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 12:03:25


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 154  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 05. Dec 2019 13:55:37 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Bremmo a čo sa roboty bojí, či ako?? :lol: :lol:


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 09. Dec 2019 10:56:08 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
Ty sa smejes, ale niektori ludia s tym realne maju problem.
Tiez som to nechapal, ze naco vlastne taki idu byvat do domu, ale tak co je doma to sa pocita, nie?
Kazdemu vyhovuje nieco ine aj co sa tyka kurenia, ja to chapem, aj respektujem, ale je podla mna na mieste si zvazit, co ma ake vyhody, nevyhody a potom sa rozhodnut.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 11. Dec 2019 8:48:25 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Dec 2017 8:52:12
Príspevky: 103
Bydlisko: Zvolen
Je to pravda, mám takého známeho, čo nemal ani len predstavu napríklad o prikladaní drevo do kotla, nieto ešte o tom aby si to drevo chystal, ale časom sa to všetko zmenilo jak dali kúrenie na drevo.
Všetko je to aj o tom komforte, o tom na čo je človek zvyknutý aj z domu, že od rodičov, vidím to aj ja na sebe, že na mne to tiež nejaké tie veci zanechalo :lol: :lol: :lol:


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 12. Dec 2019 11:04:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Mar 2017 12:47:06
Príspevky: 84
Bohro ale je to tak ze zvyk je zelezna kosela tiez mam jedneho kamarata co proste cely zivot zil len na byte co sa nemusel nikdy napriklad starat o zahradu a podobne ale chcel stavat ze proste chce mat to co cely zivot nemal dom aj postavil teda firma mu ho postavila a poviem ti ze nespravil on na tej stavbe dokopy nic. A teraz ked aj nieco na dvore treba tak si vola na to ludi a to podla mna ani dom nemusi mat ked si nevie uzivat jeho vyhody nie??


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 12. Dec 2019 14:09:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 03. Máj 2017 8:46:45
Príspevky: 65
praveze ta praca okolo domu moze byt skvelym relaxom, len no nie kazdy k tomu ma vztah :?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 16. Dec 2019 9:48:40 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
Samouk su taki to hej ale napriklad mne by sa to tiez neratalo keby sme dom nemali. Pre mna je to taky oddych. Ale moj svagor ten to ma inak ti su radi ze su v byte ze maju klud a mozu po vikendoch chodit po vyletoch a nemusia vobec nic okolo robit ze treba ja neviem stromky obstrihat alebo co. Bohro pises o prikladani dreva do kotla ale sak to neni neviem aka velka robota ved praveze to je v poho.
Napriklad splynovacie kotle atmos su v tomto smere fajn poriesene lebo do nich nemusis prikladat kazdu chvilu ako napriklad do krbu ale staci raz za cas


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 17. Dec 2019 10:23:17 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Dec 2017 8:52:12
Príspevky: 103
Bydlisko: Zvolen
Ako vidím na toto máme rovnaký názor viacerí, ale tak kto čo chce to si zariadi, každý máme rovnaké možnopsti a je len na nás, že čo si vyberieme aj aký typ kúrenia, čo je pre nás najvhodnejšie, čo nám sedí, aj čo sa týka prikladania a pod.
Len aby to kúrenie splnilo očakávania je nutná aj správna montáž a to prvé nastavenie kotla, aby to dobre šlapalo ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 18. Dec 2019 14:31:01 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 23. Nov 2016 11:51:13
Príspevky: 69
Keby len roboty boji. Tam je toho asi viac z coho ma obavu ale to je jeho vec ma na to svoj nazor a ja to respektujem. Ja som sa rozhodol podla toho co je podla mna pre nas najvhodnejsie.
Bohro ani nehovor co som sa ja nahladal ked som dumal ci montaz kotla si robit sam ci si ho pozapajat alebo ci si niekoho najst nevedel som kde niekoho na to najst kto by mi poradil to vtedy som myslel ze sa zblaznim esteze na nete sa da toho najst kvantum uz :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 20. Dec 2019 8:57:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 12. Mar 2018 10:11:59
Príspevky: 89
Denislav pri kotloch, kvalitnych, s dobrou ucinnostou a optimalnym vykonom staci aj nejake tri razy cez den prilozit a je to v pohode, samozrejme, ze zalezi aj od toho aka tuha je zima, ale teraz napriklad to moc vonku na zimu nevyzera 8-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 07. Jan 2020 9:42:21 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Bremmo tak by to aj malo byť, každému sedí niečo iné, niekto napríklad stavia aj na tom, že je potrebné do takéhoto kotla naložiť drevo, ale napríklad ja to ako problém nevidím aj keď do práce chodíme, predsa len to naložíme a dlho vydrží horieť, že neni to len také, že horí len tri hodky alebo tak, ale v kotli horí dlhšie takže nemám obavu, ani starosti, že keď sa vrátim domov, že by bola zima


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1539 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 154  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt