Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 17. Apr 2024 0:15:03


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1550 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 155  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 21. Jan 2020 9:09:13 
diskutér

Registrovaný: Sob 06. Máj 2017 12:42:41
Príspevky: 104
Dosť veľká kotolňa, to radosť takú mať, že môžeš mať aj veľkú nádrž, toto kvitujem. Len treba rátať aj s tým potom, že zapojenie musí robiť niekto kto má skúsenosti, aby kotol bol zapojený ako má a tým pádom aby platila aj záruka, aby neprepadla skrz nekvalitnú a neodbornú montáž!

_________________
Domu a záhrade sa treba venovať celý život.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 21. Jan 2020 11:07:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Aug 2017 9:05:31
Príspevky: 84
Bydlisko: Trnava
s velkostou kotolne treba ratat vopred..to ak niekto novy dom stava tak to by mala byt priorita, aby technicka miestnost nebola mala..predsa len to je miestnost, kde sa da uskladnit kvantum veci a najma vela veci tam patri..tak ked chces kotol tak musis iste veci dodrzat..mal by si mat akumulacnu nadrz a ta tiez musi mat istu velkost..nejaky ten objem na zaklade kotla..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 22. Jan 2020 11:13:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 10. Jan 2017 18:56:53
Príspevky: 60
...toto je presne aký typ kotla?...aj značka aj typ??...


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 24. Jan 2020 13:07:03 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 110
Bydlisko: Hlohovec
deden len niektorí si vedia z toho urobiť sklad miesto toho aby to mali ako plnohodnotnú technickú miestnosť, to mne napríklad zmysel uchádza, veď technická miestnosť sa dá tak dobre využiť, toľko vecí sa tam dá akoby schovať a denne sa dajú využívať, ale tak každý jak si myslíme, že nám je najvhodnejšie ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 24. Jan 2020 15:06:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Aug 2017 9:05:31
Príspevky: 84
Bydlisko: Trnava
konkretne tento kotol na fotke je od vyrobcu Atmos, je to typ DC18S..velkou vyhodou tychto kotlov je to, ze sa da v nich spalovat velke kusove drevo..kotol sa jednoducho aj cisti aj obsluhuje, co tiez si myslim, ze je velkym benefitom pre uzivatela..je toho vela preco si myslim, ze je to dobra varianta..preco si myslim, ze sa do toho oplati ist.. 8-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 10. Feb 2020 8:59:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Jún 2017 10:56:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Trenčín
Deden to je kotol zriadený teraz niekedy alebo už dlhšiu dobu?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 11. Feb 2020 13:31:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 68
Bydlisko: Bratislava
Jozefo nie je to jedno?

Mňa by skôr zaujímala vec, že prečo práve tento kotol, táto značka. Lebo ako som si pozeral po nete, že aké sú možnosti, tak značiek je veľa. V čom je táto značka iná?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 13. Feb 2020 12:51:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Aug 2017 9:05:31
Príspevky: 84
Bydlisko: Trnava
tak uz je to nejaky ten piatok..nie je to zrovna, ze minuly tyzden..predsa len uz byvame a fungujeme..takze tuto zimu uz ide naplno ako sa patri..tonak v konecnom dosledku si myslim, ze je to jedno..ale tak kurenie je to najpodstatnejsie, na to by sme mali mysliet od zaciatku, ze akym smerom sa vybrat..co bude najlepsie a aj cenovo pre nas najvhodnejsie..lebo myslim, ze kazdy mame ine moznosti..kazdemu nam sedi iny sposob..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 14. Feb 2020 13:28:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Sep 2017 8:27:38
Príspevky: 57
Bydlisko: Trenčín
DC18S je fajn..pozeral som aj ja tento typ..funguje na principe generatoroveho splynovania..je vyhodou to, co tu uz zaznelo ze je mozno spalovat aj velke kusove drevo..ma aj velky priestor pre popol co som pozeral..pri dreve staci vyberat raz za tyzden..moj nazor je, ze je najlepsie takyto typ kotla pouzivat s akumulacnymi nadrzami na teplu vodu aby mohol kotol naplno kurit a aby sa zabranilo usadzaniu dechtov..takze toto kvitujem..dobra volba..;)

_________________
môj dom - môj hrad


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 17. Feb 2020 17:04:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Aug 2017 9:05:31
Príspevky: 84
Bydlisko: Trnava
viem, ze je fajn..keby nebol tak nan nestavim..ci..:) ..to splynovanie je dobra vec, je to prepracovany sposob spalovania dreva..ano neni dobre, ked takyto kotol ide len na pol vykonu..alebo na stvrt..je lepsie, ked na plny aspon sa netrapi a zbytocne sa nenici..


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1550 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 155  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt