Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 12:21:18


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1552 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 156  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Štv 26. Mar 2020 16:59:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Aug 2017 9:05:31
Príspevky: 84
Bydlisko: Trnava
caute ako na tom ste momentalne?..kurite este?..lebo pozeram, ze uz aj teploty idu hore..ja este kurim..ale reku ci je tu niekto kto uz odstavil??..:)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 26. Mar 2020 18:27:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 14:24:55
Príspevky: 80
Teploty su este velmi podla mna take klamlive. Neda sa na ne spoliehat, ja by som kurenie teraz vobec neodstavil, ani to nemam vobec v plane.
Stale kurime denne, vacsinou rano nalozim a je to v pohode az do poobedia a potom este na noc nalozim a je to fajn. Je to take optimalne.
Este bude aj teplejsie, takze este netreba to uponahlat, tiez som este nejake drevo cez vikend nastiepal 8-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 27. Mar 2020 12:41:36 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
Kontrolu kotla aj robite nejako, ze po zime, ci skor pred nou? Ako ukoncujete sezonu kurenia?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 30. Mar 2020 16:13:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Jún 2017 10:56:15
Príspevky: 73
Bydlisko: Trenčín
Deden nemohol by si pridať nejakú lepšiu fotku zapojenia, aby sme mali lepšiu predstavu?? Ak teda by ťa to neotravovalo.
Erdzi myslím, že toto by malo byť podstatné najmä pred zimou nemyslíš? Predsa len ide o to aby dobre kúril v zime aby si s ním nemal problém.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 30. Mar 2020 19:56:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Mar 2017 20:06:07
Príspevky: 48
Zdravim vas. Chcel by som sa poradit ohladne vyberu splynovacieho kotla. Nasi maju doma stary kotol, co tam je uz od cias co sa tam nastahovali. A doposial sluzil akoze bez nejakych vacsich problemov, lenze tuto zimu uz akoze zacina pokrivkavat. Uz sa stalo, ze vikend kuril len tak aby sa nepovedalo, nieco sa tam pokafralo a uz niekolkokrat sa to zopakovalo.
Dlhsie sme sa rozpravali uz o tom, ci neist do niecoho ineho ako drevo, ale otec moc o niecom inom pocut nechce, co aj celkom chapem, kedze bol na toto roky rokuce zvyknuty. Len chcel by som keby ste mi dali info, ze aky typ, na co si dat pozor pri kupe. Dik


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 31. Mar 2020 8:10:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Aug 2017 9:05:31
Príspevky: 84
Bydlisko: Trnava
jozefo mozem mozem..posielam ti jednu fotku a mozem ti aj nieco ine ak by si este chcel nieco dalsie vidiet..neotravuje ma to, lebo viem aj sam, ze niekomu to moze pomoct..
Obrázok
skrutker ked je zvyknuty na to tak by som to nemenil..ked je kvalitny kotol tak vydrzi roky rokuce aj teraz..takze by som pri tom ostal..aky typ?..v prvom rade pozri aky je typ, co momentalne maju doma..aka je to znacka, aky vykon aby si vedel popozerat cca nieco podobne..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 03. Apr 2020 14:31:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 12. Okt 2016 8:40:00
Príspevky: 57
Deden to aka je to znacka neni tak podstatne, skor ten vykon aktualny je podstatny, aby vedeli vybrat novy na zaklade toho. Aby nevybrali nahodou silnejsi alebo opak toho.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 07. Apr 2020 7:22:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 25. Mar 2017 10:25:22
Príspevky: 97
dobre je, ze vidis takto aj tu teplotu.. ze mas o tom jasnu predstavu a mam istotu, ze vsetko je ako ma.. neviem akoze v momentalnej situacii je podla mna dobre si nad to sadnut a ist podla parametrov, ktore mal stary kotol.. ale tak ucinnost maju dnesne kotle vacsiu nie ako to bolo kedysi.. dnes ta ucinnost je vysoka, takze dokaze dost dobre vykurit aj velke domy a bez nejakej straty..


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 08. Apr 2020 8:38:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Aug 2017 18:53:35
Príspevky: 78
Bydlisko: Svätý Jur
zumbulak tak podstatna je teplota vratnej vody, aby sa nezaniesol zbytocne kotol skor aby sa zbytocne netvorili dechty ;)
predsa poskodit kotol myslim, ze nema nik z nas v umysle, najma ked to stoji cele tisicky eur, cele to kurenie 8-)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 21. Apr 2020 17:46:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Aug 2017 9:05:31
Príspevky: 84
Bydlisko: Trnava
ale aj to aka je to znacka moze pozriet..aj taku ponuku pozriet..ved je toho ajajaj dnes..tych ponuk by som povedal, ze je dost..takze je z coho preberat a nie je podla mna lepsej volby ako ked si clovek porovna viacere znacky a jednotlive typy kotlov..predsa potom bude mat lepsiu predstavu o veciach..
teplota vratnej vody je podstatna..aby zbytocne sa nezanasal kotol..lebo podla mna je to ozaj zbytocne, ked sa zanesie nejakymi dechtami a kedycim a nemusi sa..staci aby sa zabezpecila spravna teplota vratnej vody a je po probleme..ja akoze nemozem pol slova povedat..toto zapojenie je podla mna vyhovujuce po kazdej stranke..


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1552 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 156  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt