Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 6:34:25


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 80  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 20. Feb 2017 13:14:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 20. Feb 2017 13:01:31
Príspevky: 81
tak my sme len riesili vanu, myslim si, ze dost staci a da sa v nej aj relaxovat, kedze je dostatocne velka. vzdy sme chceli mat velku vanu aby som si tam mohol lahnut a nemuseli mi nohy trcat


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 21. Feb 2017 9:41:46 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Okt 2016 11:09:17
Príspevky: 70
Tak my mame v kupelni sprchovy kut, ale buduci mesiac by sme chceli dat ten s radiom aj umyvadlo druhe, proste vymenit vsetko co sa tyka kupelne a vynovit si byt, lenze nevieme kolko nas tak vyjde taky sprchovy a ci ma aj nejake nevyhody


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 22. Feb 2017 13:40:12 
diskutér

Registrovaný: Str 22. Feb 2017 13:34:12
Príspevky: 106
my si ideme dať veľkú vaňu do kúpeľne, veď treba mať pohodlie aj v kúpeľni. A čo sa týka materiálu tak bude z mramoru


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 23. Feb 2017 12:06:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 24. Okt 2016 10:39:57
Príspevky: 59
Tak mramorová kúpeľňa môže ukázať veľmi pekne. Čo viem tak mramor udržuje teplotu vody a nie je ľachko poškoditeľný, takže si dobre vyberáš a keď si zvolíš ešte aj peknú farbu, napríklad hnedobielu, tak to super aj ukáže


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 24. Feb 2017 11:59:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 24. Feb 2017 11:52:22
Príspevky: 73
My to máme tak zariadené, že na prízemy máme sprchový kút a na poschodí je vaňa pre dvoch. Tú vaňu môžem doporučiť, je síce drahšia ale lepšia ako pre jedného. Predsa aj deti, keď sa v nej kúpu sa aspoň netlačia a majú dostatok miest aj na hranie


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 27. Feb 2017 9:42:28 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 111
A koľko stojí taká vaňa pre dvoch? už dlhšie zháňame s priateľkou niečo väčšie, kde by sme sa obaja zmestili


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 28. Feb 2017 12:25:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 28. Feb 2017 12:18:10
Príspevky: 80
nam bohate vystaci aj vana pre jedneho, je to pekne mat vacsiu vanu ale tak my sa spolu nekupeme, takze miesta mam dost aj sam


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 07. Mar 2017 13:10:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 07. Mar 2017 12:56:17
Príspevky: 22
My mame byt a v kupelke mame vanu. Sprchac sme ani nechceli lebo sa radi kupeme ale tak niekto, kto sa nerad maca pre neho je sprchac idealnou volbou. Najlepsie je ak sa do kupelne zmesti aj vana aj sprchovy kut a potom nie su dilemy.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 24. Apr 2017 8:19:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Mar 2017 8:12:41
Príspevky: 44
tiez by som chcel aby sme mali rieseny aj sprchovy a aj vanu lenze vzhladom na velkost kupelne to asi nebude mozne doposial sme mali vanu ale aj tak za cely cas co tu byvame tak sme sa v nej kupali asi dvakrat za niekolko rokov takze moj nazor je taky ze je nam viac menej zbytocna no neviem stale sa nejako definitivne rozhodnut aby som to neskor nemusel riesit ze nam to nestaci :euforia:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 26. Apr 2017 10:56:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Apr 2017 8:59:53
Príspevky: 69
salowel píše:
tiez by som chcel aby sme mali rieseny aj sprchovy a aj vanu lenze vzhladom na velkost kupelne to asi nebude mozne doposial sme mali vanu ale aj tak za cely cas co tu byvame tak sme sa v nej kupali asi dvakrat za niekolko rokov takze moj nazor je taky ze je nam viac menej zbytocna no neviem stale sa nejako definitivne rozhodnut aby som to neskor nemusel riesit ze nam to nestaci :euforia:


Tak niekde sa svietit neda. Zalezi aj od toho aku mas rozlohu. Mozno by sa to dalo nejako vyriesit, ale islo by to na ukor niecoho. Mam na mysli, ze mozno by bolo potrebne dat mensi kut alebo naopak zas mensiu vanu. Tak vies moze v buducnosti prist na to, ze vanu budete castejsie vyuzivat, ci uz skrz deti alebo oddychnut si v nej alebo co. Sprchovy kut je fajn podla mna z dovodu, ze setri miesto, cas a aj peniaze, kedze v nom nestravis tolko casu kolko napriklad vo vani kupelom :P

_________________
Keď si sám naštiepeš drevo, zahreješ sa dvakrát.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 80  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt